Prośba o kilka modów do AWP

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Zaero
Wnerwiony urzędas
Posty: 13
Rejestracja: 04 cze 2012, 11:18

04 cze 2012, 11:40

Wybaczcie że wogóle wyskakuję tu z takimi prośbami, ale jest kilka aspektów AWP które chciałbym mieć podrasowane, a obecnie nie wiem jak to zrobić samemu. Jako że uzytkownicy Postalsite nieraz wykazali się zaskakującym skillem, oto moje prośby:
-GrimR Scythe jako replacement zwykłej kosy, ale bez nowych tekstur etc, po prostu kosa-boomerang zastępująca tę domyślną
-Severnace 1.0a mod zgodny z AWP (ponoć ta wersja likwiduje crushe gry, na ile to prawda?)
-Zmodyfikowane niektóre mapki AWP z dodanymi małpami i gołębiami
-Zmodyfikowane bronie Postal 2 z funkcją autofire (pistolet, nożyczki itp) - tak po prostu by nie niszczyć mychy klikaniem
-mod który odwraca wygląd Kolesia w AWPMod (tj. żeby w tygodniu wyglądał tak jak z P2, a w Weekend jak z AW - w AWPMod z jakiegoś powodu jest odwrotnie)
-mod który sprawia że bullettime jest limitowany (jak stamina w AVPC 1420)

To tyle jeśli chodzi o mody które mają szansę ujrzeć światło dzienne. W nadziei że nie zostanę za to zlinczowany :D podam jeszcze mody-marzeń, czyli takie moje pokorne życzenia które pewnie skwitować można słowem "gościu, zapomnij..":
-Teen Sniper Arcade, Avengers games dla AWP
-Osobne zdobycie prezentu dla wujka Dave'a w Piątek (wraz z zaznaczeniem na mapie, pewnie wymagałoby przenisienia zadania z kliniką na inny dzień, jako że notatnik Kolesia pomieści chyba tylko 4 wpisy)
-Realistyczne rozmieszczenie broni, czyli mapy zmienione tak że kanistry są na stacjach paliw, w garażach, nożyce z ED przy żywopłotach, dezodoranty w łazienkach, cyklon b na wysypisku toksycznych odpadów itp
-Pickupy granatów, koktajli, napalmu itp ekplodujące/zapalające po trafieniu (tak jak gas tank)
-zastapienie KarmaGun pięściami, kastetem, baseballem (jak w ED)
-dodatkowe, czwarte zadania w dni z 3 zadaniami, wykorzystujące miejsca takie jak plac defilad czy wariatkowo
-mod pozwalający jeździć samochodami z P2/AW (tymi co juz są na mapach, pewnie wymagałby mutka który je podmieni na inaczej oskryptowane). Nic wielkiego, po prostu podmiana modelu gracza na model auta, możliwość rozjeżdzania postaci i obrotu tylko podczas jazdy w przód/tył). Bez kokpitów, ruchowych kierownic, widocznych uszkodzeń itp.
-dodatkowe sposoby używania przedmiotów np. heat vision po zjedzeniu psich ciasteczek, zwabianie cywili wyrzuconym żarciem (grubasów hamburgerami, chudych pizzą) itp
-altfire dla niektórych broni które go nie mają (stynx, cleaver etc)

Mam nadzieję że za ten list do świętego Mikołaja nie napuścicie na mnie Bad Santa z AVPC :P
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 14:30 przez Zaero, łącznie zmieniany 8 razy.


"Coś jak kręgle... tylko lepsze!
Postal: "Play the game - share the pain!"
Awatar użytkownika
Jaro111
Początkujący morderca
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:02

13 cze 2012, 16:56

Zaero pisze:GrimR Scythe jako replacement zwykłej kosy, ale bez nowych tekstur etc, po prostu kosa-boomerang zastępująca tę domyślną
W AWPModzie w pliku konfiguracyjnym możesz sobie zamienić wszelaką broń na te z modów, robisz to w sekcji [AW7Game.AW7Mutator].
Zaero pisze:Zmodyfikowane niektóre mapki AWP z dodanymi małpami i gołębiami
Zwierząta musisz dodać samodzielnie na mapę w PostEd.
Zaero pisze:Teen Sniper Arcade
Ta gra arcade jest dostępna po zainstalowaniu AWPTeenSniperfix (który jest już w najnowszej wersji AWPModa).


ODPOWIEDZ