DarkPS na AWP

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Sadysta
Miłośnik broni
Posty: 123
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:30

07 cze 2012, 13:04

jak nadać broniom z DPS obrażenia takie jak w AWP? Bo M60 jest zajebiste i w porównaniu do miniguna z Cdinv nie rozwala na mięcho :D.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 cze 2012, 17:05

Najlepiej, gdyby je sam autor zmodyfikował. ;)

Czasem starczy użyć obrażeń z samego StP, ale większych od dotychczasowych, aby efekt był zadowalający - tak jak w przypadku miniguna CdInv (jego obrażenia to podklasa ShotgunDamage, kiedy MP40 ma zwyczajowe MachineGunDamage). Czyli wystarczyłoby innym też dać to ShotgunDamage, aby w AWP byli efektownie rozwalani. Czasem można sięgnąć po obrażenia z AW/AWP, ale nie wiem czy to potrzebne. No i same klasy bystanderów. Przechodnie z AW/AWP bardzo chętnie "oddają się rozwaleniu" znacznie bardziej efektywnemu niż zareagują na to samo obrażenie bystki z StP (strzel z shotguna do ludka z StP i do ludka z AWP - jest różnica).

Teoretycznie więc nie jest to takie trudne. Ale że nigdy takiej podmiany nie robiłem - więc pewności nie mam.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sadysta
Miłośnik broni
Posty: 123
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:30

07 cze 2012, 18:50

to w takim razie idę się ogniem poparzyć


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

08 cze 2012, 01:00

Nie bardzo rozumiem. To pomogłem czy zniechęciłem? Starałem się wszak, do kodu zajrzałem...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ