Bład-przełączenie widoku na "naćpany" w AWP

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
jjoker
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2012, 18:53

30 maja 2012, 19:01

Cześć, moja wersja Postala to Postal X (original w cenie 14 zł :P). Mam bardzo wkurzający błąd- jeśli ktoś mnie trafi strzykawką, zmienia się widok na "naćpany". Jeśli w tym czasie zginę, każde kolejne odpalenie postala skutkuje takim widokiem, a nie da się tak grać :(. Jedyne rozwiązanie jakie pomogło to przeinstalowanie gry, ale niestety utrata sejwów się z tym wiąże. Rozpoczęcie nowej gry bez reinstalacji skutkuje takim samym widokiem :(. Co mam zrobić aby za każdym razem gdy7 chcę zagrać nie kupować mleka?? Da radę wykasować w ogóle tą broń żeby nikt jej nie miał, ani ja ani przeciwnicy? A może jest jakiś kod na przełączenie tego widoku? Z góry dzięki za pomoc.
Już znalazłem na forum (przełącza się przez ~ fov 85). Sorry za kłopot, temat chyba do kasacji. Jedyne co na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, to że temat był nazwany inaczej niż wpisywałem :/
Ostatnio zmieniony 30 maja 2012, 19:10 przez jjoker, łącznie zmieniany 1 raz.


Gorąco tu jak w odbycie Diabła!!!
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 maja 2012, 19:58

jjoker pisze:Już znalazłem na forum (przełącza się przez ~ fov 85). Sorry za kłopot, temat chyba do kasacji.
Spoko, ważne, że znalazłeś. A temat niech zostanie, tytuł może innych naprowadzić na dobry trop. Sam temat pomocny to ten. Można też to sobie przypisać do klawiszy w pliku User.ini - wtedy zawsze naprawa widoku po jednym kliknięciu. No i witaj na forum!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ