Problem z postal x

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Marlo64
Początkujący morderca
Posty: 75
Rejestracja: 19 wrz 2011, 17:44
Lokalizacja: Catharsis

21 gru 2011, 21:27

tyle że błąd nie występuje tylko jest czerwony i kawałek carnego ekranu n górze i słychać strzały z menu
Ostatnio zmieniony 22 gru 2011, 15:31 przez Marlo64, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
postalowiec1
Miłośnik broni
Posty: 150
Rejestracja: 29 sie 2010, 14:28
Lokalizacja: Babice
Kontakt:

08 kwie 2012, 09:39

Po "oryginalny Postal 2" wywnioskowałem że włączasz AWP.U mnie też tak jest, wydaje mi się że częścią AWP był ORYGINAŁ P2, który nie jest instalowany, bo jest instalowany STP, który jest jak "ulepszony" oryginalny P2.To tylko moje gadanie, które może wcale nie być prawdą...(mam nadzieje że coś do tematu jednak wniosłem, pomimo że jest nieaktywny przez 4 miesiące).Jeśli tego nie zrozumiałeś(coś nieskładny ten tekst się wydaje):oryginalny P2 jest zastąpiony STP, a AWP szuka oryginału, którego nie ma(mapy też tej dokładnej [dokładnej tzn. takiej samej jak z P2] z owego oryginału nie ma), więc wyświetla ci akuratną mapkę menu.


Give me a damn!
Obrazek
Naucz się tak
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

08 kwie 2012, 17:22

postalowiec1 pisze:Po "oryginalny Postal 2" wywnioskowałem że włączasz AWP.U mnie też tak jest, wydaje mi się że częścią AWP był ORYGINAŁ P2
AWP od początku było robione na STP a nie pierwszym Postal 2. A samo "oryginalny Postal 2" może po prostu oznaczać, że chodzi o oryginalne misje w P2, a te były takie same w P2 i STP - czyli znaczy nie jaka wersja gry, ale że wybieramy grę od poniedziałku do piątku.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
postalowiec1
Miłośnik broni
Posty: 150
Rejestracja: 29 sie 2010, 14:28
Lokalizacja: Babice
Kontakt:

09 kwie 2012, 13:08

Tiquill pisze:wybieramy grę od poniedziałku do piątku
Skoro tak, to po co jest opcja "tylko dni robocze"?a tak btw to ja też tak mam po kliknięciu "oryginalny Postal 2" w AWP.Na początku tematu autor(Marlo64)powiedział że włącza "postal x", nie uwzględnił co dokładnie...
Marlo64 pisze:wygląda jak menu z awp
...ale w tym momencie to jest na 110% AWP
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 13:09 przez postalowiec1, łącznie zmieniany 1 raz.


Give me a damn!
Obrazek
Naucz się tak
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 kwie 2012, 15:43

Nie mam Postal X, więc nie sprawdzę co jest za różnica między "tylko dni robocze" a "oryginalny Postal 2". To może być też błąd tłumaczenia, jak "podziemia Paradise" w AW - ale już nie chcę dalej gdybać.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

09 kwie 2012, 18:46

Tylko dni robocze - Wszystko jak w AWP, tyle że po piątku jest koniec.
Oryginalny P2 - Czysty Postal2.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Marlo64
Początkujący morderca
Posty: 75
Rejestracja: 19 wrz 2011, 17:44
Lokalizacja: Catharsis

12 maja 2012, 20:47

To co mam zrobić żeby zagrać w oryginalnego postala 2 ?


Myślałeś że dzisiaj nie umrzesz niespodzianka!
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 maja 2012, 21:46

Nie pisałeś, czy nadinstalowywałeś dotychczasowego PX nową instalacją czy nie. Może deinstalacja całego Postal X pomoże. Zanim to zrobisz, a nie chcesz utracić poprzedniego, to skopiuj dotychczasowy folder z Postal X. Następnie z panelu Dodaj/Usuń programy odinstaluj cały PX. I zainstaluj całego Postal X od początku. Być może błąd uniemożliwiający grę już się nie pojawi. Właśnie po pełnym deinstalu i instalu.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Marlo64
Początkujący morderca
Posty: 75
Rejestracja: 19 wrz 2011, 17:44
Lokalizacja: Catharsis

24 maja 2012, 09:33

Reinstalacja była już wykonywana dużo razy ale nadal nie pomogło.


Myślałeś że dzisiaj nie umrzesz niespodzianka!
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

24 maja 2012, 13:45

Jeżeli masz postal X to po co uruchamiać postal AWP aby zagrać w oryginał Postala 2 ?
Postal X to zestaw 6 części postala w pudełku.
Jeżeli chcesz zagrać w orginał to wejdź w 1 folder postala, a następnie w system kliknij na ikonkę ( u mnie Pliki programów -> Postal2 10 th Anniversary -> system -> postal 2), nie zaś ( Postal2 10 th Anniversary -> AWP->system->AWP) Myślę że to tło (także u mnie) to błąd w odszukaniu danej mapy z oryginała postala2 (której nie ma w folderze AWP, tylko jest w osobnym folderze maps, bezpośrednio w folderze Postal2 10 th Anniversary.
Tiquill pisze:Nie mam Postal X, więc nie sprawdzę co jest za różnica między "tylko dni robocze" a "oryginalny Postal 2"..
Coś mi się wydaje że orginalny Postal 2 jest bez modyfikacji AWP, natomiast tylko dni robocze zawiera modyfikacje typu bronie, boltony itp. z AWP.


Piro is back ;>
ODPOWIEDZ