[AWP] AWPMod gdzie zniknął folder? I inne pliki?

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

29 sty 2012, 13:28

Witam, mam Postala 2 z playa, AW, AWP itp. wszystko zaje działa, ale jest problem.
Zainstalowałem sobie kiedyś AWPModa, miałem osobny folder AWPMod tam gdzie było moje AW zainstalowane...ale teraz wchodze, a folderu nie ma.
DarkFireSTP miał swoje pliki w folderze C:\Program Files (x86)\Postal 2 STP\ApocalypseWeekend\Textures
No spoko. Ale teraz tego pliku z texturami nie ma, ale kiedy uruchamiam AWP to normalnie wszystko działa, pukawki mają tekstury, animacje itp. Ale ich plików za chiny nie ma, jak przeglądam folder, ani jak przeszukuje texturki w UnrealEd. Tak samo jest z brońmi i texturami z AWPModa. Wie ktoś co mam zrobić?


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 sty 2012, 15:16

Ryuq666 pisze:Wie ktoś co mam zrobić?
Użyć opcji wyszukaj.


8=======D
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

29 sty 2012, 15:26

Nic nie znalazło...ehm. Myślisz że jestem głupi? Szukałem nie raz, i nadal lipa.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

29 sty 2012, 19:40

Uroki instalowania zbyt wielu modów, prędzej czy później się zgubisz i/lub czeka cię reinstalka. Jak się bawiłem w te wszystkie mody miałem reinstalki nawet kilka razy w miesiącu xD


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

03 kwie 2012, 11:51

Ja zainstalowałem chyba niemal wszystkie mody SP z STP, oraz kilka z MP, gram sobie w SP i wszystko OK, to chyba musi zależeć od właściwości modów- czyli co zmieniają w plikach.
Możliwe że pliki są ukryte, mam Win 7 i podobny problem miałem przy pliku, może i niezwiązanym z postalem, ale też otworzyłem folder (podfolderu już nie było) wydawał się pusty, klikam właściwości- a tu niespodzianka! Sam folder kilkadziesiąt MB.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 kwie 2012, 23:29

Piroziom pisze:Możliwe że pliki są ukryte, mam Win 7
Racja, Win 7, jak każdy Windows, domyślnie nie pokazuje ukrytych plików. Sam Postal 2 ani instalator AWPM też ich chyba nie ukrywa. Być może Windows albo jakiś antywirus nadał im atrybut Ukryty. Sensowna przyczyna tego nie przychodzi mi do głowy. No, może system uznał, że to duplikaty plików AW i je ukrył. Albo znalazł inną nieprawidłowość. Bo na pewno sama gra ani żaden mod tego nie zrobił.

Jest jedna tylko sensowna przyczyna: czynnik ludzki. Może zajrzałeś we właściwości folderu, Ryuq666, celem sprawdzenia jego rozmiaru. A potem przez nieuwagę kliknąć przypadkowo w zaptaszalne pole 'Ukryty' nie jest trudno. Win 7 ma pewną irytującą właściwość, że nie pokazuje łącznej wielkości pików w folderze. W Windows XP włączyłem widok 'Pasek stanu' na dole okna i zawsze widziałem ile zajmują pliki danego folderu. Teraz muszę otwierać te zakichane właściwości. Może i Ty musiałeś. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 4 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

04 maja 2012, 22:35

Wszyscy są w błędzie xD nie o to chodziło, żadne ukryte pliki.
Wszystko schowało sie tutaj [odpowiedź w ostatnim poście]
https://forum.postalsite.info/s ... .html#66419 :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 maja 2012, 23:35

I tamże napisałeś:
Ryuq666 pisze:A więc tak, ten oto pliczek siedział na mojej viście tutaj:

Kod: Zaznacz cały

C&#58;\Users\>>NAZWA UŻYTKOWNIKA<<\AppData\Local\VirtualStore\Program Files &#40;x86&#41;\Postal 2 STP\System
Tak jak i inne pliki Postal'a których wczesniej nie widziałem.
Co mogę powiedzieć. Jestem zdenerwowany! :diabeł: Jest coś, co ma władzę nad naszym koffanym Postalem!

Cóż, VirtualStore to mechanizm ochronny systemowych folderów w najnowszych Windows (Vista i 7), rzecz może i zacna, bo strzeże takie foldery jak Windows czy Program Files przed śmieciami tam dodawanymi przez bezmyślnie instalowane i/lub źle napisane programy. Ale częściej wnerwiająca. Jaka na to rada? Instalować gry w oddzielnym folderze. Ja żadnej gry ani programu nie instaluję w domyślnych folderach i nie mam problemu z VirtualStore, ten folder jest u mnie pusty. Można też wyłączyć UAC, ale to działa chyba tylko w Viście - no i jest ingerencją w sam System, a ten lepiej zostawić, a zająć się tylko samą grą.

Link do tego posta dodaję w FAQ.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ