Poszukiwane dwa tytuły

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

01 maja 2012, 01:23

Poszukuje dwóch starych tytułów na PSX/PSone (ta szara, kanciasta konsolka), w jednej rozgrywka zaczynała się bodajże w pociągu, musimy po drodze sprzątnąć paru bandytów, dalej były jakieś drzwi na kartę (coś mi się z chipem kojarzy), ogólnie strzelanka, w drugiej zaczynało się w jakimś dziwnym pomieszczeniu, na samym środku był stół czy coś podobnego (czy jakaś maszyna szpitalna, nie pamiętam dokładnie) na boku był notatnik z jakimiś anglojęzycznymi słowami (chyba coś o antidotum było), po prawej były dwie pary drzwi, jedne były cały czas zamknięte na początku, świeciło się na nich czerwone lub zielone okrągłe światło, przez drugie drzwi po prawej dało się przejść, lecz wtedy robiło się dziwnie. Wokół było dużo komputerów, stał tam jakiś koleś, który na nic nie reagował, można jedynie było iść po schodach w górę (poprzednie drzwi się zamknęły). Wtedy niespodziewanie wchodził limit czasu bądź życia, można było wejść do góry, lecz przejście przez tamtejszy korytarz było niemożliwe, gdyż coś było nie tak z podłogą, na ścianie widniała skrzynka z przełącznikami, lecz przynajmniej ja nie umiałem tam nic zrobić. Gdy kreska życia/czasu zeszła do końca, postać umierała, i zaczynało się od początku. Wie ktoś co to były za gierki?


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

01 maja 2012, 04:57

Strzelanki FPP, czy TPP? Jeśli FPP, to do drugiego tytułu mogłoby pasować (w miarę :P):
- Disruptor
- Kileak: The DNA Imperative
- Epidemic
8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

01 maja 2012, 10:06

Ja pamiętam, że w Blood II zaczynało się w pociągu. Może jednak grałeś w to na PC?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

02 maja 2012, 00:07

Lothar nie potrafię sobie przypomnieć, coś mi się kojarzy z przeskakiwaniem z wagonu na wagon, jakąś bombę trzeba było rozbroić, wskakiwało się z góry do środka wagonu poprzez wywalony kwadratowy otwór (który był chyba przysłonięty blachą), co do tej strzelanki to jak tak dłużej pomyśle, to nie jestem pewien, coś tak jakby logiczna. Może nie zaczynała się od tego z pociągiem, nie pamiętam czy przypadkiem nie wczytywałem save. Co do tej drugiej: Disruptor raczej odpada, w ogóle sobie nic nie przypominam (sądząc po screenach w google), Kileak: coś ten HUD z pulsem serca znajomy, po lokacjach nie poznaje, najbliżej Epidemic: tak jakby znajome drzwi Obrazek
Musze gdzieś dorwać tą Epidemic, zgram na PSP i zobaczę, czy to to.
Nie wykluczam też, że te gry były wersją demo, kiedyś miałem parę takich płyt.
Minio na pewno nie grałem na komputerze, w tamtym czasie nie miałem takiego sprzętu (pierwszy komputer dostałem na komunie, a w te gry grałem jeszcze zanim do przedszkola zacząłem chodzić)

[ Dodano: 2012-05-06, 13:51 ]
Wiem, że nie należy pisać posta pod swoim postem, ale opcja edytuj już przeminęła. TA pierwsza gra (strzelanka) to Metal Gear Solid. Poznałem po tym obrazku Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 maja 2012, 00:09 przez Heroinka, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
ODPOWIEDZ