fable-rozmowy

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
tarexx2
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2012, 15:14

10 kwie 2012, 17:52

Zacznijmy od tego jakie są fable :
Fable zaginione opowieści-bohater trafia do gildi bochaterów. Aby się zemścić na Jacku za zabicie jego rodziny, Taki opis fabuły niezbyt przyciąga no ale cóż, Nie chcę spoilerować
Fable 2-Gildia bochaterów zostaje spalona, Jeśteśmy jednym z ostatnich bochaterów mało tego Lucien chce wybić wszystkich bochaterów za pomocą iglicy
Fable 3-Opowieść o rewolucji, Trochę gorzej gdy królem jest twój brat
Fable the journey-Fable na kinecta. Nadhodzi ciemność a ty masz zawieść Teresę do iglicy
Fable heroes-Żart na 1 kwietnia, Niestety nie... to prawda -Fable w roli głównej ze szmacianym lalkami tak jak w bigplanet czy jak to tam się nazywało

A jakie wy chcieli byście fable bo ja bym chciał aby akcja działa się pomiędzy 1 a 2
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 19:23 przez tarexx2, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 kwie 2012, 18:27

Ja bym chciał wszystkie ,bo nie grałem w żadne.


8=======D
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 kwie 2012, 18:34

Przydałoby się napisać trochę więcej o grach, bo z Twojego posta można się dowiedzieć tylko tego jak nazywają się poszczególne części. Grałem jedynie w pierwszą część i mimo iż nie zaszedłem daleko, wspomnienia mam jak najbardziej pozytywne. Mało co już pamiętam poza tym, że można było dokonywać wyborów moralnych i być złym lub dobrym - szkoda, że tak dosłownie.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 kwie 2012, 19:21

Dajcie coś więcej bo to mnie ciekawi ;) może kupię


8=======D
Awatar użytkownika
tarexx2
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2012, 15:14

10 kwie 2012, 19:24

Macie tu poprawiłem jeżeli chcecie więcej informacji to piszcie bo tu starałem się nie spoilerować
Fable zaginione opowieści-bochater trafia do gildi bochaterów. Aby się zemścić na Jacku za zabicie jego rodziny, Taki opis fabuły niezbyt przyciąga no ale cóż, Nie chcę spoilerować
Fable 2-Gildia bochaterów zostaje spalona, Jeśteśmy jednym z ostatnich bochaterów mało tego Lucien chce wybić wszystkich bochaterów za pomocą iglicy
Fable 3-Opowieść o rewolucji, Trochę gorzej gdy królem jest twój brat
Fable the journey-Fable na kinecta. Nadhodzi ciemność a ty masz zawieść Teresę do iglicy
Fable heroes-Żart na 1 kwietnia, Niestety nie... to prawda -Fable w roli głównej ze szmacianym lalkami tak jak w bigplanet czy jak to tam się nazywało

Proszę o zwrócenie uwagi na poprawność językową postów. Błędy rażą po oczach. MM.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 19:38 przez tarexx2, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 kwie 2012, 19:35

tarexx2 pisze:Fable heroes-Żart na 1 kwietnia, Niestety nie... to prawda -Fable w roli głównej ze szmacianym lalkami tak jak w bigplanet czy jak to tam się nazywało
Poszukam recenzji w necie ,bo nic nie kumam .
Zrobiłeś ogólnie niezłą antyreklamę. ;)


8=======D
Awatar użytkownika
tarexx2
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2012, 15:14

10 kwie 2012, 19:39

up: Zobacz najpierw inne tytuły fable bo heroes cię odrzuci i już nie zagrasz


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 kwie 2012, 19:45

Fabuła jest głupia .
A na screnach F3 wygląda najlepiej
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 19:46 przez Rycho3D, łącznie zmieniany 1 raz.


8=======D
Awatar użytkownika
tarexx2
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2012, 15:14

10 kwie 2012, 19:50

UP: wiem ale według mnie najfajniejsza jest 1. No ale dwa ostatnie tytuły jeszcze się nie pojawiły a może the journey na kinecta będzie fajne..
A jakie wy chcielibyście fable. Bo ja już mówiłem. Co działo się pomiędzy 1 a 2 czyli spalenie gildii bohaterów, wybranie króla albionu a fajnie by było gdyby były wybory o tym spaleniu

edit@: Skoro nie grałeś nie możesz nic powiedzieć o fabule
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 19:52 przez tarexx2, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

11 kwie 2012, 01:59

tarexx2 pisze:bohater trafia do gildi bochaterów
Obrazek
Fable: The Lost Chapters to jedna z lepszych gier w jakie grałem. Klimatyczna, nastrojowa i bardzo wciągająca. Niby ten cały rozmach, rozbudowanie i konsekwencje wszystkich wyborów nieco udawane, ale i tak gra się wspaniale. Warto wrócić do tego tytułu, żeby przejść go jeszcze raz. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

11 kwie 2012, 13:44

Fable: The Lost Chapter strasznie mi się podoba, ta część jest najbardziej oderwana od realnej historii świata. Kolejne części to małpowanie epoki napoleońskiej, czyli czasów które mi się strasznie nie podobają. Poza tym nie po to gram żeby oglądać to samo co w szkole czy tv, oczekuję nierealnych rzeczy, przynajmniej ze strony RPG


Awatar użytkownika
tarexx2
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2012, 15:14

12 kwie 2012, 18:30

eddie pisze:Fable: The Lost Chapter strasznie mi się podoba, ta część jest najbardziej oderwana od realnej historii świata. Kolejne części to małpowanie epoki napoleońskiej, czyli czasów które mi się strasznie nie podobają. Poza tym nie po to gram żeby oglądać to samo co w szkole czy tv, oczekuję nierealnych rzeczy, przynajmniej ze strony RPG
Nie wszystko to małpowanie epoki Napoleańskiej a przynajmiej niue 2. 3 no to może tak.
Ale nie martw się pojwai się fable które będzie miało czas przed wydarzeniami z the lost chapter. Będziemy grać Williamem bądź Williankom [nie wiem jaki jest żeński odpowiednik williama] tu maszna jego temat https://fable.wikia.com/wiki/William_Black


Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

14 kwie 2012, 03:42

Do tej pory grywam w Fable - TCL. Trochę inaczej wygląda powód dołączenia do Gildii Bohaterów, ale Jack of Blades jest ciągle "tym złym" (btw, tłumaczenie Jack of Blades na Jack Rzeźnik jest trochę... dziwne). Strasznie zawiodła mnie dwójka, między innymi niedostępnością na PC (nie licząc emulatorów, co wciąż jest złym rozwiązaniem). Fable 3 na szczęście wróciło na blaszaki. Tutaj wybory moralne niby też istnieją, ale nie ma tych świetnych "wskażników na ciele"
SPOILER

Kod: Zaznacz cały

Nie licząc "anielskiej" formy którą aktywuje nam Teresa przed walką o Kamienną Altanę
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2012, 03:43 przez Karpiu, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ