Szukam czegoś podobnego do Motorstorm

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

11 kwie 2012, 20:40

Jak sama nazwa tematu mówi, szukam czegoś podobnego do tego Playstationowego hitu. Ogółem chodzi mi o offroadowe wyścigi... wszystkiego naraz - od motocykli i quadów, przez buggy, samochody rajdowe i terenówki, na monster truckach i ciężarówkach kończąc. Najmilej widziane jest środowisko post-apokaliptyczne, aczkolwiek wszystko inne też może być, jedynym warunkiem jest, by trasy były urozmaicone i miały warunki do olbrzymich wyskoków i trików kaskaderskich. Mile widziana także jakaś akcja w grze, gdyż na samych wyścigach człowiek nie wyżyje, trzeba trochę porozwalać, jednak koniecznością to nie jest. Najważniejsze, żeby po zetknięciu się z przeciwnikiem coś się działo (i nie mam tu na myśli blokowania się jednego samochodu na drugim). Mogą być gry na PC lub PS2. Jako dodatek orientacyjny daję wam gameplay z Motorstorma na PS3
[youtube][/youtube]

Sprzęt:
AMD Athlon X2 5000+ 2.66GHz
3GB RAM
GeForce 8600GT 256MB
Windows Vista 32-bit

Odpadają:
FUEL
DiRT (wszystkie części)
Insane 2

PS. Wiem, że istnieje Motorstorm na PS2, ale z jakiegoś powodu nie chce działać na moim staruszku - bios zawiesza się przy próbie odtworzenia płyty.

Z góry dzięki za wszelkie propozycje (nawet jeśli mi się nie spodobają).


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

12 kwie 2012, 17:46

Nail'd - Nie jestem pewien, ale była chyba w ostatnim CDA.

Fizyka jest trochę pierd*lnięta np. można rozbić się o balon, niewidzialną ścianę. No i są acziwi.

Tutaj nic nie sugerujący trailier:
[youtube][/youtube]

Z podobnych jeszcze PURE, ale nic nie wiem o tej grze.


@Down W nail'd'ie ( WTF ) można jeździć motorami.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2012, 20:14 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

12 kwie 2012, 18:34

Jakoś tak średnio zauważam podobieństwo :P Nail'd ma odrobinę z Motorstorma, ale tylko odrobinę... a Pure, to w ogóle inna bajka. Poza tym w obu grach mamy do czynienia tylko i wyłącznie z quadami, a ja naprawdę chcę się pościgać wszystkim naraz, bo to co mi się podoba w Motorstormie, to jego nieszablonowość - nie ma podziału na klasy pojazdów, wszystko co jedzie się nadaje.

@up
I co z tego, że są jeszcze motocykle? To i tak za mało jak na grę podobną do Motorstorm. Gier z quadami i motocyklami to mam pierdyliard i jeszcze trochę. Mi właśnie zależy na nietypowym doborze pojazdów i przede wszystkim na tym, by te pojazdy mogły się ścigać wszystkie naraz. W Motorstormie w jednym wyścigu mogły brać udział jednocześnie motocykle, quady, samochody rajdowe, buggy, SUV, Monster Trucki, samochody Nascar, ciężarówki, a nawet maszyny budowlane i buldożery.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2012, 21:44 przez ninja666, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ