W oczekiwaniu na Postal 4

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

17 lip 2009, 14:11

pingo216 pisze:Ciekawe jak będzie się prezentować pod względem fabularnym.Jak będą wyglądać misje?W postalu 2 misje były wręcz absurdalne!np.pójśc po mleko.
Misje postalowe są niekiedy bardziej pasjonujące od tych, np. z GTA. :P
To że przeciętni ludzie padają po kilku strzałach jest realistyczne, to akurat dobrze. Nie grałeś w P1. Tam jest coś takiego jak strzelba, tylko wali serię jak z maszynowego. Wtedy dopiero ludzie szybko ginęli. Mówisz że P2 ma dużo modów, i ciągle ich przybywa. Z P3 będzie podobnie, tym bardziej że Kamek pracuje teraz z RWS i wie o tej grze najwięcej ze wszystkich moderów. Pewnie cała ekipa z RS weźmie się za to, i dopiero będzie w ch** zabawy
Tak, Kamek zdecydowanie będzie w stanie ulepszyć Postala. Tylko że jest różnica, między właśnie ulepszaniem, a poprawianiem czegoś. :/


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 lip 2009, 01:55

Przeczytałem sobie teraz ten temat... Ależ stres związany z P3! A teraz mi to wszystko lotto. Będzie jak będzie, zagram. A czy pogram dłużej? Się zobaczy.
pingo216 pisze:Sam jestem zagorzałym fanem postala
Łelkom, zagorzały fanie Postala. :faja:
pingo216 pisze:Wydaje mi się że gdy nie będzie kolejnych modyfikacji to za robienie dodatków do postala 2 wezmą się fani
Hehe, zauważ, że większość modyfikacji robią właśnie fani, do każdej gry. Tylko że po drodze, ze zwykłych fanów zmieniają się w modderów. ;)
eddie pisze:Z P3 będzie podobnie, tym bardziej że Kamek pracuje teraz z RWS i wie o tej grze najwięcej ze wszystkich moderów
Kamek zaniechał prac nad modowaniem Postala 2 i wraca do tego niechętnie. Ale czy będzie modował P3, czy zna się na silniku HL tak samo jak na silniku Unrela? Nnnnnnie, na pewno nie, nic na to nie wskazuje.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

25 lip 2009, 22:30

No nie wiem... Na moim kompie CSS działa średnio, ale Postal wciąż będzie krwawą grą, więc... Będzie tak, jak ze Strangleholdem, którego nie kupiłem, bo nie miałem 2 GB RAM ;/


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

03 lut 2010, 19:34

postal 4 raczej nie wyjdzie ile już robią postala 3 (6 lat) jak już to chyba w 2020 roku :rifle:


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

03 lut 2010, 20:17

1.P3 już wyszedł że gadacie o P4?
2.P3 nie jest na silniku Unreal (ale zjebali)
3.P4 jak nie będzie w Ureal'u to strzele na RWS focha.
4.P4 jak będzie podobne (fabuła i takie tam) do P2 to się skuszę.
5.P3 Nie wiem dlaczego eliminujecie :/


Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

03 lut 2010, 21:11

zbigniewcebula pisze:2.P3 nie jest na silniku Unreal (ale zjebali)
Silnik Unreal'a jest stary jak (chyba) zauważyłeś!Jakby on wyglądał przy innych grach.
zbigniewcebula pisze:3.P4 jak nie będzie w Ureal'u to strzele na RWS focha.
Tym to mnie rozwaliłeś :):

Edit:
Silnik Source'a też już się powoli starzeje.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2010, 21:14 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

04 lut 2010, 15:21

Slayer pisze:Silnik Unreal'a jest stary jak (chyba) zauważyłeś!Jakby on wyglądał przy innych grach.
Przecież Unreal Engine III nie jest wcale taki stary. A najnowszy Source też wcale nie jest brzydki.


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

04 lut 2010, 19:30

Silnik Source'a się nie starzeje..,a wiecie czemu?Bo twórcy cały czas go ulepszają, a tego przykładu daleko szukać nie trzeba [porównajcie grafikę z hl2 z left 4 dead 2].Valve zapewnie przeniesie się kiedyś na inny silnik i zacznie sprzedawać licencję na prawo i lewo, ale raczej nie nastąpi to w najbliższej przyszłości.Co prawda unreal engine 3 też bardzo ładnie wygląda lecz nie podoba mi się w nim fizyka.Nie umiem określić, który silnik lepiej wygląda, ale jeżeli chodzi o optymalizację bezprecedensowo wygrywa unreal [jeżeli komp nie wyrabia silnik spokojnie i powolutku wczyta detale od rozmazanych, brzydkich tekstur do całkiem przyzwoitych nie męcząc przy tym komputera.]A source wczytuje wszystko odrazu przez co takie left 4 dead 2 na niektórych komputerach po wczytaniu mapy może ostro zacinać, a później możemy dopiero osiągnąć odpowiednią ilość fps i móc grać [jeżeli gramy online to jest po prostu niewygodne ,bo wszyscy przejdą część mapy kiedy ty dopiero uzyskasz płynność.]Każdy silnik ma swój specyficzny wygląd i w przypadku tych 2 nie potrafię powiedzieć, który jest lepszy, bo oba mi się podobają.
Ps.Uff..., ale się rozpisałem xd
Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 19:30 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2011, 19:29

korter pisze:postal 4 raczej nie wyjdzie ile już robią postala 3 (6 lat) jak już to chyba w 2020 roku :rifle:
Chyba że wcześniej zrobią P3 Apokalipse Weekend :D
W 2020 to ja się będę musiał trawy trzymać przy sraniu ,a o graniu to se pomarzyć.


8=======D
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

01 gru 2011, 23:30

A ja będę po studiach prawniczych.

Obawiam się, patrząc na "ewolucję" Postala, że w Postalu 4 głównym wrogiem będzie... nuda. Albo lu$hoff€ króliczki. Traci niestety ten brutalny klimat. To tak jakby porównać "Ludzką stonogę" do "Inspektor Gadżet ratuje święta", lol.
Ostatnio zmieniony 01 gru 2011, 23:31 przez Karpiu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

22 gru 2011, 12:53

P3 wyszedł i nie zachwyca. Tak więc przenoszę temat z zamkniętego działu do działu ogólnego, by ewentualna dyskusja odnośnie czwórki dalej się kręciła ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

22 gru 2011, 16:42

Silver Dragon pisze:P3 wyszedł i nie zachwyca. Tak więc przenoszę temat z zamkniętego działu do działu ogólnego, by ewentualna dyskusja odnośnie czwórki dalej się kręciła ;)
Co za optymizm! Ja uważam, że na Postalu nie zarobią wystarczająco, by żyć przez miesiąc, a co to dopiero zrobić Postala 4 xD


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 mar 2012, 17:20

Silver Dragon, pozwolę się nie zgodzić. Idea i duch tego tematu to czasy, które już nie wrócą. Moim zamiarem była prowokacja przed premierą Trójki i niech jako prowokacja pozostanie taki - czyli: zamknięty i w dziale P3. Zwyczajnie nie chcę, jako autor tematu, robić z niego temat ogólny o czekaniu na 4-kę. Niech robi kto inny. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany