Z Postalem po nagrody :)

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Oski918
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2011, 13:13

21 lut 2012, 14:23

Witam.Ostatnio oglądając w TV Hyper-a.(Dla niewiedzących co to jest,polecam wejść na hyperplus.pl)Leciał program Replay,do którego widzowie wysyłają swoje filmiki z gier i mogą wygrać nagrody.Pomyślałem sobie że zrobię filmik z Postala 2 i wyśle go.Ku mojemu zaskoczeniu,oglądając nowy odcinek tego programu,nagle widzę mój filmik.Dzięki Postalowi wygrałem koszulkę HYPER'a.W tym temacie możecie się pochwalić jeżeli udało się wam wygrać coś dzięki postalowi,a jeżeli jeszcze wam się nie udało,to mam nadzieję że ten temat was zachęci.
PS.Sorry jeżeli zły dział,ale nie wiedziałem gdzie mogę to dać.
:rifle2: :rifle: :mgun2: :mgun:


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

21 lut 2012, 14:25

Masz może jakiś link na przykład na YT do Twojego filmiku? Jestem bardzo ciekawy jak on wygląda. Ja niestety dzięki Postalowi nic nie wygrałem(tak jak, myślę, większość tutaj obecnych).


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Oski918
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2011, 13:13

21 lut 2012, 14:28

Filmik nie jest najlepszy,i troszkę krótki,ale jeżeli chcesz to pokażę :) Na YT go nie ma,więc pokażę ci 26 Lutego gdy odcinek będzie na stronie.(Mam nadzieję że będziesz cierpliwy,ale jeżeli nie to mogę go gdzieś wrzucić ;p)


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

21 lut 2012, 14:45

Na Hyperze zwykle jest niski poziom filmików, głównie to gameplaye ( w sumie zawsze ) .
No ale zobaczę jak będzie .


Awatar użytkownika
Oski918
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2011, 13:13

21 lut 2012, 14:53

ciuciu, Nie zawsze :) Ostatnio był poradnik na karnawał :D Często zdarza się coś śmiesznego,mój to akurat był gameplay.

[ Dodano: 2012-02-21, 18:29 ]
Sorry pomyliłem się,jednak już jest na stronie https://www.hyperplus.pl/ Przewińcie do 17 minuty,i poczekajcie aż będzie mój filmik.(Wiem że słaby,ale ważne że się załapał :)


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

21 lut 2012, 21:43

Sorry pomyliłem się,jednak już jest na stronie https://www.hyperplus.pl/ Przewińcie do 17 minuty,i poczekajcie aż będzie mój filmik.(Wiem że słaby,ale ważne że się załapał :)
Mi to nie działa, nie ma w ogóle okna z filmem. Co do hypera, to jakieś pół roku temu pokazali mój noobski filmik z metina, jak "siedzę na koniu" z otwartym sklepem


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Oski918
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2011, 13:13

22 lut 2012, 21:05

Zjedź troszkę na dół i tam masz filmik replay I Luty,spróbuj tak,bo teraz jako główny w odtwarzaczu jest odcinek E-sport,a co do Tematu czyli nagrody-Nie udało wam się nigdy nic z postalem wygrać? To próbujcie może się uda :) :mgun: :diabeł:


ODPOWIEDZ