Proszę o opinie

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

17 gru 2011, 12:55

Wczoraj wystartował mój autorski blog poświęcony zagadnieniom z dziedziny psychiatrii oraz badaniom i odkryciom w tym zakresie.

https://psychikaludzka.blogspot.com/

Bardzo proszę o wypełnienie poniższej ankiety, zostawiając komentarz w tym temacie. Ocenie podlega jedynie treść, nie powinno się również brać pod uwagę obecnej ilości artykułów.

1. Czy interesuje cię tematyka psychiatrii? tak / nie
2. Jeśli tak, jakie tematy powinienem omówić?
3. Czy informacje opisane w artykułach okazały się dla ciebie przydatne lub czy są w jakiś sposób interesujące? tak / nie
4. Artykuły pisane są językiem: przystępnym / w miarę zrozumiałym / niezrozumiałym
5. Informacje zawarte w artykułach są: wyczerpujące / niedostateczne
6. Badania są dla mnie: wiarygodne / nie uznaję badań
7. Wiedzę autora na temat omawianego przez niego problemu oceniam: bardzo dobrze / dobrze / dostatecznie / niedostatecznie
8. Ogólna opinia.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

17 gru 2011, 13:05

Ocenię to jako 100% laik w danym temacie.

1. Nie, niestety.
2. ///
3. Tak, jeden z artykułów potwierdza moją opinię na temat szkodliwości narkotyków
4. Hmm... Jak dla mnie za dużo fachowych słów, trudnych do zrozumienia. Ale to ejst moja subiektywna ocena, bo ktoś inny może dużo rozumieć czytając twe artykuły.
5. Wyczerpujące
6. Każde badania da się naciągnąć, a to np. wszyscy z jednego miasta, albo rasa... Tutaj akurat nie są podane, czy naprawdę grupa kontrolna jest grupą kontrolną w pełnym tego stwierdzenia zakresie.
7. Bardzo dobrze.
8. Suma wszystkiego co pisałem wyżej :P


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

17 gru 2011, 17:33

1. Czy interesuje cię tematyka psychiatrii? Tak, i to bardzo
2. Jeśli tak, jakie tematy powinienem omówić? Przydało by się coś o schizofrenii , to bardzo ciekawe zagadnienie jak i o Agorafobia czy depresja psychochaotyczna. Polecam tutaj słowa pewnego schizofrenika , które bardzo wiele wyjaśniają w kwestii tej choroby : https://www.wykop.pl/ramka/839575/schizofrenik-ama/ + https://www.wykop.pl/ramka/834249/schizofrenik-historia/
3. Czy informacje opisane w artykułach okazały się dla ciebie przydatne lub czy są w jakiś sposób interesujące? Wszystko już kiedyś przerabiałem, ale na pewno innym się przyda.
4. Artykuły pisane są językiem: przystępnym / w miarę zrozumiałym / niezrozumiałym
5. Informacje zawarte w artykułach są: wyczerpujące / niedostateczne
6. Badania są dla mnie: wiarygodne / nie uznaję badań
7. Wiedzę autora na temat omawianego przez niego problemu oceniam: Nie oceniam.
8. Ogólna opinia :
Jestem ciekawy co najbardziej cię interesuję w dziedzinie Psychiatrii , to co przedstawiasz na swoim blogu jest na pewno dość ciekawe dla osób które nie mają o tym bladego pojęcia. Będę dalej śledził twojego bloga, o ile zdecydujesz się na wstawianie kolejnych artykułów , być może dowiem się czegoś nowego w co wątpię , ale zobaczymy :)
Ostatnio zmieniony 17 gru 2011, 17:36 przez ciuciu, łącznie zmieniany 3 razy.


ODPOWIEDZ