Postal 2 własny server

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
zimon15
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2011, 21:24

14 paź 2011, 15:05

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy można a jeśli tak to w jaki sposób używać kodów na własnym serverze nie dedykowanym.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

14 paź 2011, 22:19

Z tego co wiem - nie można włączyć cheat-ów jako takich. Możesz ewentualnie stworzyć mutator dodający do rozgrywki kody, albo pobawić się z Cheat Engine. Obie metody wymagają jako-takiego obycia się z tematem 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
zimon15
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2011, 21:24

15 paź 2011, 13:43

Hmm a dałoby się zamrozić adres odpowiadający za HP w cheat engine? Jedyne co nim zrobiłem w postalu to nieskończoność ammo. Znalazłem autora filmu https://www.xfire.com/video/203ee8/ który zrobił aimbota, wallhacka i rzekomo warp hacka w CE tylko jak? To chyba raczej się robi w C++ dla postala takie rzeczy chociaż też nie wiem jak.

Ps. Właściwie to by mi zależało wyłącznie na warp hacku czyli ten teleport tam gdzie kursor albo teleport do postaci aby się rozprysnęła coś takiego ^^Chce sie z tym pobawić.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2011, 14:15 przez zimon15, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

15 paź 2011, 17:09

Wiem jak to zrobić w teorii, w praktyce niestety nie mam pojęcia :-P
W teorii: ze środka ekranu (z celownika) wysyłany jest idealnie na przód promień, który służy (między innymi) do oceniania odległości od obiektów oraz do sprawdzania czy coś znajduje się na torze lotu pocisku. Musiałbyś więc odnaleźć gdzieś wektor pozycji "końca" owego promienia i zbindować klawisz, który przepisywałby pozycję na wektor pozycji gracza. W skrócie - weź koniec ray'a i przepisz na pozycję gracza. Problem jednak w tym, że (jak już wspomniałem) nie wiem jak to zrobić.

Co do adresu odpowiadającego za HP - innej opcji nie znam, poza szukaniem go przy każdej nowej grze (podobnie z ammo, pancerzem i innymi pierdołami tego typu). 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
zimon15
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2011, 21:24

15 paź 2011, 17:59

Właśnie nie mogę odnaleźć adresu do HP ale z ammo nie mam tego problemu. Co do warp hacka rozumiem o co Ci chodzi ale nie mam pojęcia zupełnie jak to zrobić :/ a trochę siedzę w tym temacie i całymi dniami rozgryzam tą grę i nad jakąkolwiek modyfikacją jej. Nie żebym był cziterem ale cieszył by mnie fakt, że coś udało mi się zrobić ;) i to dość trudną czynność.


ODPOWIEDZ