[INTERNET] ORANGE Koniec transferu, Miesiąc mija i nic.

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

22 sie 2011, 21:34

Mam modem od orange. Początkowe problemy były z tym że "modem nie stykał w USB". PO kilku dniach jest odpowiedź "Szkoda użytkownika" której nie obejmuje gwarancja.
Zostałem zmuszony do zakupu nowego modemu. Oczywiście te blachary w orange nie wiedzą gdzie go kupić, a w całym Wałbrzychu nie ma.
Kupiłem więc modem O2 [to chyba, "wodafon"] . Działa wszystko cacy, aż skończył się transfer. No dobra spoko, czekam do końca miesiąca.
Już 21, a tu za uj transferu nie ma. Nosz w d*pę walony Orange. I teraz nie wiem, TEN INTERNET WRÓCI?
Dostałem SMS o treści:
Nazwa:
Numer: Orange
Treść:
Limit transferu danych w usludze Orange Free wyczerpal sie. Pozdrawiamy, Orange.
Czas: 2011-07-11 22:16:54
Myślę sobie...o ty gawronie opasły...
Nazwa:
Numer: Orange
Treść:
Aby dokupic dodatkowy pakiet 0,5 (lub 1 lub 2) GB wyslij SMS o tresci AKT 0,5GB lub AKT 1GB lub AKT 2GB pod nr 196. Koszt 0,5 GB: 10zl, 1 GB: 15zl, 2 GB: 20zl.
Czas: 2011-07-12 08:09:01
A w..zęby sobie wsadź ten transfer dodatkowy!! Ja chcę mój stary internet. Nie wiem co się dzieje, nie ma go.
Co mam w takim razie zrobić? Czy iść do tego Orange w Wałbrzychu i im reklamacje zgłosić? Czy mam iść gdzieś indziej, nie wiem, Do poznania? Do Chodzieży? Aktualnie jestem nie daleko Poznania więc nawet mi pasuje...

No nie wiem, jest na forum jakiś pracownik Orange który gra w Postala i wspomoże fana Postala? :D
Powie mi ktoś co teraz bo ja nie ogarniam...


Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

22 sie 2011, 22:28

Mój modem z Orange też nie za bardzo chce działać więc korzystam z telefonu. Co zaś do transferu, to on zawsze odnawia się 4-tego dnia miesiąca.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
ODPOWIEDZ