Zombie w AVPC w kościele

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

14 lip 2011, 18:20

Znalazłam zombie na mapie Dark Woods a właściwie to samo się zrobiło. Bo w tym kościółku gdzie były te gremliny, to jeden przyszedł, gdy rzuciłam mu ciasteczko. I on się tak nachylił, że "był" w kracie. I wtedy go kopnęłam i wyszedł.

Stała tam jakaś kobieta, zaczęłam uciekać przed stworkiem i ten stworek rzucał się na wszystko i ją pogryzł! Wtedy ona zamieniła się w zombie ze świecącymi oczami i zaczęła burczeć, w końcu ją zabiłam.

Tu jest obrazek:

Obrazek

To już było czy jest nowe? Gdzieś indziej w tej grze też są zombie takie normalne (że nie ze zdrowych ludzi)?


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

14 lip 2011, 18:32

Coś pochrzaniłaś chyba. Ja na cmentarzu widziałem kilka zombie, a w kościele to jedno tylko, za jakimiś kratami i tyle.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

14 lip 2011, 18:40

Pangia pisze:Ja na cmentarzu widziałem kilka zombie, a w kościele to jedno tylko, za jakimiś kratami i tyle.
Może coś pochrzaniłam. Ale one były w środku kościoła i nie za kratami, potem jakiś facet też się "zzombieł" od tych gremlinów i zaczął wymiotować. A na cmentarzu tylko jednego znalazłam. Chociaż to pod kościołem przypomina, przynajmniej mi, katakumby, tylko tak dziwnie... Ale tam zombie nie było.


ODPOWIEDZ