Czego byście nie chcieli w Postalu 3 ?

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

06 lip 2007, 14:59

150 osób w 30 sek? Bez atomówki to by było wyzwanie


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 lip 2007, 20:10

Tak, ale jako bonusowe zadania, które można sobie odpuścić. Bo ja też nie chcę być ponaglany - wolność wyboru, wolność czasu - ta reguła musi rządzić.
Mixer pisze:on musi zostac tym kim jest a nie zeby robic go na jakiegos gangstera
Gangole mogą być dookoła, ale Koleś - nigdy! Musi być znanym dobrze Kolesiem, a nie kimś obwieszonym łańcuchami itd. To byłaby już całkiem inna gra.

P.S. Jadę tramwajem. Na przystanku wsiada grupa gangsterów. I? Nuda, nic się nie dzieje... Znów jadę tramwajem. Na przystanku wsiada Koleś. No i ja już wiem, że będzie zabawa! 8-)
To jest siła tej gry!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

06 lip 2007, 20:14

Koleś jest chyba jedyny w swoim rodzaju. Nie jest do nikogo podobny, i jest przeciwko wszystkim i to właśnie nakręca tę grę


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

06 lip 2007, 20:16

Ja nie chciałbym jeszcze zadań "ilościowych" (zabij 20 zombiaków) takie zadania denerwują mnie w takim samym stopniu jak zadania czasowe.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 lip 2007, 20:42

Czemu nie. Zabij tych, zabij tamtych - jeśli będzie zróżnicowanie "celów" ;) zabawy, to może być. Byleby właśnie nie było to typu "tutaj masz do zabicia 20 zombiaków, a na następnej ulicy za to... też 20 zombiaków"...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Slaytanic
Miłośnik broni
Posty: 149
Rejestracja: 09 maja 2007, 21:21

06 lip 2007, 23:46

kazik pisze:Ja nie chciałbym jeszcze zadań "ilościowych" (zabij 20 zombiaków) takie zadania denerwują mnie w takim samym stopniu jak zadania czasowe.
Dokładnie. Takie zadania są zupełnie nie w stylu Postala, RWS powinno dać wolną rękę na sposób ukańczania zadań - żadnych limitów czasowych i wspomnianych wyżej ilościowych.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

07 lip 2007, 14:54

Slaytanic pisze:
kazik pisze:Ja nie chciałbym jeszcze zadań "ilościowych" (zabij 20 zombiaków) takie zadania denerwują mnie w takim samym stopniu jak zadania czasowe.
Dokładnie. Takie zadania są zupełnie nie w stylu Postala, RWS powinno dać wolną rękę na sposób ukańczania zadań - żadnych limitów czasowych i wspomnianych wyżej ilościowych.
Nie w stylu Postala? Widać, że niewielu z was w jedynkę grało (mogę się mylić). Tam jedyny cel to wybicie określonej liczby ludzi na każdej mapie :P I jakoś nikt nie narzekał 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

07 lip 2007, 15:14

Tam nie było określonej liczby ludzi. Było jeszcze gorzej. Ubij iluśtam wrogów. Do tego był licznik, taki jak w Re-Delivery


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 lip 2007, 16:17

Liczę, że w Postalu III nie będzie zombiaków. Po doświadczeniach z ED, mam ich serdecznie dosyć.


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

07 lip 2007, 16:53

eddie pisze:Tam nie było określonej liczby ludzi. Było jeszcze gorzej. Ubij iluśtam wrogów. Do tego był licznik, taki jak w Re-Delivery
Było określone w procentach ilu zabić, żeby przejść etap 8-) Plus info o ogólnej populacji i ilości przeciwników 8-)

A do listy życzeń:
- nie chciałbym aby Kolesiowi zmienili charakter
- nie chciałbym elementów platformowych (jak w misji z napalmem z dwójki)
- nie chciałbym Auto-Shotgun'a z Postal 1... NOT :P tym to się dopiero siało dewasrację :diabel:
- nie chcę braku czarnego humoru (tak ostatnio tępionego przez dziwaków od banowania gier w różnych krajach)
- coś jeszcze mi do głowy przyjdzie :P


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

07 lip 2007, 18:47

Co do platformówek, to źle wspominam walce z browarów


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

07 lip 2007, 19:16

Lothar pisze:- nie chcę braku czarnego humoru (tak ostatnio tępionego przez dziwaków od banowania gier w różnych krajach)
czarny humor musi pozostac bo tym zyje postal2


Awatar użytkownika
Komis
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 13 cze 2007, 00:03
Lokalizacja: Zamość

20 sie 2007, 10:22

Ja nie chciałbym żadnych głupich misji, takich jak, np.
"Kupić Mleko" to takie głupie, Z 2-jki.
Albo obsikać tatę, lepiej wykopać ciało ojca, wsadzić w grób księdza i odciąć głowę ojcu, przynieść do domu i nalać tam zupy, cool ;)

I nie chciałbym słabych kodów, lubię cheaty i by było fajnie, np. wszyscy biorą żyletki się tną, to cheaty,

Nie powinno być takżę wymagań, powinny być nie wiele większe od 2,

Mam nadzieję, że nie pomawiam się i mój post nie zasługuje na warg.


Komis
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

20 sie 2007, 10:31

czemu kupic mleko jest fajna misja bo sprzedawca chce cie zabic za 5$.
Komis pisze:I nie chciałbym słabych kodów

tez bym tego nie chcial bo kody daja zabawe po przejsciu gry(jesli nie ma sie zadnych modyfikacji)


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

20 sie 2007, 16:50

5 $ za mleko to zdzierstwo, dlatego nie płacisz, tylko wywalasz w Habiba równowartość w amunicji. Też nie chciałbym słabych kodów. Najlepsze są manipulacyjne, jak w KW2


Zablokowany