Kolejna seria pytań by Plebs

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

12 lip 2011, 13:39

Jak się tresowało Champa? Wiem że jak mu sie daje coś do jedzenia to zaczyna cię lubić, chodzi za tobą i broni cię. Tylko pamiętam jeszcze że jak mu sie rzucało np. gazete to potrafił nam ją przynieść, albo każdy inny przedmiot łącznie z np. głową. Dużo z tym było zabawy jak sie rzucało granat a Champ po niego biegł :D. Tylko właśnie nie pamietam jak to się robiło żeby przynosił te przedmioty.

No i drugie pytanie czy to normlane że razem z AWPmodem znika pare niezłych smaczków np. licznik ile metrów leci głowa po oderwaniu jej bejzbolem?


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

12 lip 2011, 13:48

Plebs pisze:Tylko właśnie nie pamietam jak to się robiło żeby przynosił te przedmioty.
Rzucasz mu psią chrupkę (lub inne żarło), żeby się zaprzyjaźnić, a następnie rzucasz to, co chcesz, żeby przyniósł.
Plebs pisze:No i drugie pytanie czy to normlane że razem z AWPmodem znika pare niezłych smaczków np. licznik ile metrów leci głowa po oderwaniu jej bejzbolem?
Zespawnuj sobie jakiegoś NPC na jakiejś mapie z dużą ilością miejsca (np. przed szkołą), ustaw go KarmaGunem tak, żeby głowa poleciała wzdłuż ulicy, wyłącz Head Fix w ustawieniach (powoduje on, że głowy znikają po jakimś czasie), bierz bejzbola i sprawdź (lub sprawdzaj, licznik powinien się pojawić po uderzeniu na 300 stóp, ale wcześniej chyba też może się pokazać).


Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

12 lip 2011, 14:23

No ok okazało się że to trzeba wziaść konkretnego bejzbola żeby to zadziałało bo mam aż trzy i tylko w jednym to działa. Co do psów to nie działa. Pisałem przecież że im daje jeść, a one bronią mnie i chodzą za mną ale niczego mi nie przynoszą.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

12 lip 2011, 14:35

Co do bejsbola to działa to tylko z tym z AWP. Te z EDa nie mają takich właściwości.

Co do pieska, spróbuj odpowiednio się ustawić i wyrzucić mu na przykład forsę gdy stoi przed Tobą. Podnosi?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
BLOOD M@DNESS
Miłośnik broni
Posty: 175
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:34

12 lip 2011, 14:37

Plebs pisze:niczego mi nie przynoszą.
ja też gdy grałem to mnie zaskoczyło
sądzę że to przez awp lub awpmoda


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

12 lip 2011, 15:13

Niestety w AWP owa funkcja wyparowała, brakuje również animacji podawania łapy, jak to było we wcześniejszej wersji (AW7) i w STP.
Być może zostały wyłączone, bowiem gdy załadujesz i wystrzelisz z PropsLaunchera pieska z STP (PropClasses=Class'people.dogpawn'), wszystko działa.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ