Richard Kuklinski - odpowiednik kolesia XX wieku?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

01 lip 2011, 10:41

Witam,

Czy słyszeliście może o takim panu, który się zwał Richard Kuklinski? Koleś był i jest uważany za najbardziej brutalnego morderce w historii ludzkości. Miał polskie korzenie, zmarł w 2006 roku w więzieniu w Trenton, oglądałem, przeprowadzaną z udziałem jednego z najlepszych psychologów na świecie, rozmowę z nim, to jak opowiadał o swoich ofiarach było masakryczne. Filmik jest na yt, facet ma na koncie 200 zabójstw, na początku, jak był młody zabijał dla przyjemności >.> tak jak koleś. Bardzo mi go przypomina, tylko, że "koleś" to postać fikcyjna i zrobiony dosyć komicznie (robiąca sobie jaja ze wszystkiego).

[youtube][/youtube]


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

01 lip 2011, 10:57

Chyba kiedyś słyszałem o facecie, być może ty było wtedy, gdy zmarł, a może tylko wydaje mi się, że o nim słyszałem, bo nazwisko ma dosyć popularne. Później obejrzę video, bo tego jest 3 części i musiałbym sobie wygospodarować pół godziny, a rano się nie da.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

01 lip 2011, 11:25

Pangia pisze:Chyba kiedyś słyszałem o facecie, być może ty było wtedy, gdy zmarł, a może tylko wydaje mi się, że o nim słyszałem, bo nazwisko ma dosyć popularne. Później obejrzę video, bo tego jest 3 części i musiałbym sobie wygospodarować pół godziny, a rano się nie da.
Są 4 części, a to w sumie chyba 35:10 minut <.< albo i więcej, ale powiem szczerze, że warto, koleś mnie zaskoczył.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
postalowiec1
Miłośnik broni
Posty: 150
Rejestracja: 29 sie 2010, 14:28
Lokalizacja: Babice
Kontakt:

03 lip 2011, 11:38

W Hitman:Blood Money jest parodia jego nazwiska, mianowicie w misji "Zabójstwo Kruka".


Give me a damn!
Obrazek
Naucz się tak
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

03 lip 2011, 12:41

Tutaj macie więcej info o nim:

https://hitman.gram.pl/viewpage.php?page_id=334 - wywiad z twórcą książki The Ice Man: Confessions of a Mafia Contract Killer, Philipem Carlo, który btw też już nie żyje.
postalowiec1 pisze:W Hitman:Blood Money jest parodia jego nazwiska
Tak, Raymond Kulinsky. Jest jednym z głównych celów w tej misji.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2011, 12:48 przez The Iceman, łącznie zmieniany 2 razy.


Posiadam zasilacz z białej listy.
ODPOWIEDZ