Czego byście nie chcieli w Postalu 3 ?

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

04 lip 2007, 15:49

A ja nie chcę cenzury, w jakiejkolwiek postaci 8-) No i robienia czegokolwiek na siłę... już lepsza krótsza gra od nużącej 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 lip 2007, 16:14

Lothar pisze:No i robienia czegokolwiek na siłę... już lepsza krótsza gra od nużącej 8-)
Postal nużący? Chm... 8-) Bluźnierstwo! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

04 lip 2007, 17:20

Lothar pisze:No i robienia czegokolwiek na siłę... już lepsza krótsza gra od nużącej
tak zgadzam sie w ED bylo kilka takich misji
Lothar pisze:A ja nie chcę cenzury
a ktoby chcial ;) postal musi byc gra wolna w 100%


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

04 lip 2007, 18:24

Lothar pisze:No i robienia czegokolwiek na siłę... już lepsza krótsza gra od nużącej
Postal nie będzie ani nużący, ani krótki. Czy gra mająca do wyboru 3 ścieżki może być nużąca albo krótka? Chyba nie


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

04 lip 2007, 18:38

hmmm moze i nie ale misja gdzie najpierw musimy sie wysikac a potem isc po leki byla zbedna
jednak jestem pewny ze ekipie RWS przez te lata nazbieralo sie pomyslow na nowe misjie itp


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

04 lip 2007, 22:16

Tiquill pisze:
Lothar pisze:No i robienia czegokolwiek na siłę... już lepsza krótsza gra od nużącej 8-)
Postal nużący? Chm... 8-) Bluźnierstwo! ;)
A czy ja napisałem gdziekolwiek, że Postal jest nużący? :P Napisałem tylko że przedłużanie gry na siłę - ZŁO :D Zło, które ostatnimi czasy jest często praktykowane
eddie pisze:Postal nie będzie ani nużący, ani krótki. Czy gra mająca do wyboru 3 ścieżki może być nużąca albo krótka? Chyba nie
Krótka raczej nie, ale nużąca jak cholera, jeśli nie wie się czym wypchać grę, aby cały czas sprawiała zajawkę :P


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 lip 2007, 22:54

Owszem, praktykowane, niestety. Coraz trudniej znaleźć twórcom odrobinę inwencji. Mam nadzieję, że Vince i jego ekipa nie pokpią sprawy. W końcu bawią się przy tym dobrze, nie? A zabawa nudy nie wygeneruje. ;)

Mam nadzieję. :bolek:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

05 lip 2007, 10:30

nie chcialbym takiej zmiany pogody(jesli ona wystapi) jak w GTA ze idziemy ulica mamy sloneczko po 5sek zaczyna lac.15sek pada i za chwile znowu slonce
lepiej jak caly dzien pada albo caly dzien jest slonecznie
a najlepiej jakby nie bylo zmiany pogody
Ostatnio zmieniony 05 lip 2007, 10:30 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

05 lip 2007, 11:14

Jeśli zmiany pogody (w sumie pomysł nie byłby najgorszy, jeśli dodać zmywanie krwi przez deszcz itp), to preferowałbym takie jak w S.T.A.L.K.E.R. :D Chociaż jak tak pada przez 3 dni pod rząd, to człowieka zaczyna dół łapać :D

Nie chciałbym sikania na ludzi, bowiem na 666% sprawi to, że premiera się opóźni z powodu najazdu hiszpańskiej inkwizycji, templariuszy, krzyżaków, radia M, obrońców praw zwierząt, praw człowieka i dziwnych ludzi, którzy uważają, że jak pogram w Postal, to pójdę zabijać na ulicy X_x

Mały offtop:
P.S. Właśnie doszło do mnie, że ludzie odpowiedzialni za akcje takie jak z Manhunt 2 to cholerni hipokryci. Dlaczego? A no dlatego, iż sami mówią i propagują że gry to nie jest realny świat i to trzeba odróżniać, po to te wszystkie ESRB czy inne PEGI itd... Gdzie tutaj hipokryzja? - Zauważcie, że ostatnimi czasy to właśnie oni do gier podchodzą jak do najgorszego zła, jak do REALNEGO zagrożenia, które jest przyczyną zabójstw, dealowania dragami, wojny w iraku, dziury ozonowej, Hiroszimy, ministra G., efektu cieplarnianego, i Bóg wie czego jeszcze. Zrozumiałbym taką wojnę jakieś 15 lat temu, ale teraz? Może trzeba sobie poszukać alternatywy dla gier, jak Peter Griffin dla alkoholu: (niby bez sensu, ale daje do myślania) 8-)
Sorka za taki offtop, ale po prostu wkurza mnie już to wszystko. W Anglii zabronili reklamy Burnout: Dominator, bowiem w reklamie występują słowa "Inner Peace through Outer Violence". W końcu wiadomo, że po przeczytaniu takiego tekstu każdy zacznie jeździć jak poj**any po ulicach... X_x I powiedzcie, czy to jest normalne??
Ostatnio zmieniony 05 lip 2007, 11:15 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

05 lip 2007, 22:42

ja bym nie chciał widoku FPP,liczby broni powyzej jednej,widoku krwi,postaci przypominających ludzi,swobody działan,humoru,obscenizmów.


ps; żartowałem :lol:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 lip 2007, 02:33

Lothar pisze:I powiedzcie, czy to jest normalne??
Oczywiście! To jest jak najbardziej w porządku!

P.S. Też żartowałem. :) Ech, bezsilność bierze...


A wracając do tematu:
Zmiana pogody - tak. Nie chcę za to kilku misji pod rząd bez zmiany pory dnia. Ciągły dzień w P2 bardzo mi przeszkadzał. Tęskniłem za jakąś nocą i nocną misją...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

06 lip 2007, 11:57

Nie chcę żeby Koleś miał zegarek. Wtedy nie byłoby łażenia kiedy się chce i dokąd się chce, bo trzeba by było wyrobić się z zadaniami

[ Dodano: 2007-07-06, 11:57 ]
Ale pory dnia jak najbardziej


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

06 lip 2007, 13:49

eddie pisze:Nie chcę żeby Koleś miał zegarek.
ale czemu?? fajnie by wygladal noszac jakis zloty zegarek xD
nie chcialbym zeby zmieniali cos w kolesiu.
on musi zostac tym kim jest a nie zeby robic go na jakiegos gangstera
ma pozostac tym smiesznym psychopata


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

06 lip 2007, 14:08

Nie chcę zegarka z powodu robienia niektórych zadań o określonej porze


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

06 lip 2007, 14:18

wiem to byl zart
tez nie che robic zadan o okreslonej porze ani nie chce robic zadan na czas np zabic 150 osob w 30 sek...


Zablokowany