Niespodzianka czy błąd w grze?

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

20 cze 2011, 18:28

Przed chwilą grałam w poziom Stacja Metra (w ED) i zastanowiła mnie pewna rzecz. W łazience jest napis: 'Nikt nie wyszedł stąd żywy' ('No one gets out of here alive'). Chciałam sprawdzić czemu, a po wejściu wyświetlał się błąd w grze i wyłączała się. Spróbowałam jeszcze raz - ten sam błąd. Normalnie wyświetla się on, gdy komputer nie wytrzymuje rzezi i musi wyłączyć grę. Jednak w tym przypadku rzeczywiście - nikt jeszcze z tamtego miejsca nie wyszedł. Myślicie, że to było zamierzone w grze, czy to po prostu przypadek?


Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

20 cze 2011, 18:34

błąd , gdzieś na stronie jest fix patch , poprawiający ten błąd


damdan/adana4
Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

20 cze 2011, 19:34

Według mnie nie, autorzy nie umieszczali by celowo błędy tylko po prostu gra by się zamykała. Ja przeszedłem ED dwa razy i ani razu nie wyświetlił mi się ten błąd, a ten napis ma cie przestraszyć i dodać klimatu. Jestem pewien że błąd to coś z twoją wersją ED.


Awatar użytkownika
BLOOD M@DNESS
Miłośnik broni
Posty: 175
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:34

21 cze 2011, 08:35

Arax205 błąd powinien być w każdym ED chyba że masz albo patcha albo ED:R
chociaż możliwe że jeśli masz postal x to tam też jest bląd poprawiony

EDIT: ja też miałem ten błąd
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 08:35 przez BLOOD M@DNESS, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

21 cze 2011, 09:45

Tu jest patch jakby co ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

23 cze 2011, 19:01

Tak rzeczywiście korzystam z Postal X, a tam poza teksturami z A Very Postal Christmas wszystko działa poprawnie. A taki błąd typu przeciążani systemu gry nie może być celowy. Autor dał by w to miejsce coś typu niespodzianka, albo coś w tym stylu.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

24 cze 2011, 17:22

Arax205 pisze:coś typu niespodzianka, albo coś w tym stylu
Tak, to bardzo dobry przykład. Gratuluję pomysłowości :D

Arax napisał jeszcze, że takie teksty jak ten w w/w miejscu maja straszyć i dodawać klimatu - jakoś nie widzę w nich nic straszącego. W środku (bo na kodach z lataniem zobaczyłam) był zombiaczek i jego kumpel (martwy na kibelku). Patrząc na całość gry, nie sądzę, żeby twórcy chcieli nas tym szczególnie wystraszyć.

Jak dla mnie najbardziej klimatycznymi miejscami były: szpital psychiatryczny i mapka Harbor. Zwłaszcza ten zabójczy śmiech słyszalny zwłaszcza na stołówce. Wprawiał w dziwny, trudny do nazwania nastrój. Może trochę nie na temat piszę, ale już zaczęłam. Natomiast najgłupszą mapą był kościół, zwłaszcza koniec (i to stado kobiet... przypomniała mi się pewna reklama) i mało straszny końcowy boss. Zapewne kojarzycie, nie będę spojlerować.


ODPOWIEDZ