Jak wygląda AVPC?

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

22 cze 2011, 18:15

Może nieprecyzyjnie sformułowałam temat. Mam pytania o AVPC, bo mnie co niektóre tematy na forum zainteresowały.

1. Czy gra tworzy własny świat, czy jest to przerobiona wersja z P2
2. Czy mamy misje do spełnienia, czy jak w ED musimy tylko dożyć do następnej mapy
3. Czy obok tych 'starych' są 'nowe' bronie
4. Czy można odkrajać kończyny i przekrajać na pół czy są flaki i taka ładna krew jak w ED
I takie ciekawe bronie


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

22 cze 2011, 18:37

1. Jest to odrębna ogromna kraina w klimacie bożonarodzeniowym
2. Misji póki co nie ma (albo raczej są stare, których ukończyć się nie da). Nowe mają pojawić się prawdopodobnie w następnej wersji, która jest w przygotowaniu. Na razie jest jeden wielki freeroam
3. Są stare i nowe, zależy to jednak od wersji. Ta w naszym d/l ma nowe
4. Nie wszystkie postacie mają tę możliwość, ale większość tak. Ogólnie mówiąc masakra jest. Dotyczy tylko wersji z d/l ;)
Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, 18:39 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 cze 2011, 19:34

Olga pisze:Czy obok tych 'starych' są 'nowe' bronie
W starszych wersjach AVPC autor, Oagh, wspomagał się brońmi z TnInventory, teraz, w tej dostępnej u nas, bronie bazują na modzie StevensMod, dodanym specjalnie do AVPC przez ich autora, Stevena. A poza tym - całość jedzie na efektach i możliwościach AWP. Własne zaś to mapy i mnóstwo nowych modeli, urządzeń, tekstur oraz nowe postaci przechodniów, zrobione nieco pod mieszkańców Azji.

Największą imho zaletą tego moda jest bogactwo map. Wiele godzin zejdzie, zanim je przejdziesz. Nie jest łatwo, przeciwnicy są bardziej napastliwi niż w StP czy AWP. Ale warto, to bogaty świat.

No i tak wygląda AVPC, zajrzyj do naszej galerii. ;) https://www.postalsite.info/photogallery.php?album_id=18
Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, 19:37 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

23 cze 2011, 17:35

Silver Dragon pisze:Misji póki co nie ma (albo raczej są stare, których ukończyć się nie da).
Czyli jest robienie co się chce i łażenie gdzie się chce? Bo to trochę bez sensu, ale OK
Silver Dragon pisze:Dotyczy tylko wersji z d/l
Czyli że chodzi o to, że wersja z PostalX i różnych stron w internecie jest bez siekania, a wasza jest? Jak tak, to zainstaluje waszą.
Tiquill pisze:A poza tym - całość jedzie na efektach i możliwościach AWP

To świetnie, bo AWP jest też świetne, tylko go nie mam bo nie mam AW i raczej mieć nie będę. Bo jak bym kupiła gdziekolwiek i by rodzice zobaczyli PEGI to by mi kazali wywalić wszystko co z Postalem związane... A szkoda by było

Że wszystko jest nowe - to raczej mi się podoba. Dzięki oboje za posty


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

23 cze 2011, 21:20

Olga pisze:Czyli że chodzi o to, że wersja z PostalX i różnych stron w internecie jest bez siekania, a wasza jest?
Wyszło dużo wersji AVPC. Ta w PX to prawdopodobnie pierwsza (v1000), gdyż tylko ona miała mapę i jechała na broniach z StP. Ta w naszym downloadzie to wersja chyba v1410 (lub coś takiego, ale v14xx), a koledzy już ci ją opisali.


ODPOWIEDZ