[ POMOC] Auto, jedna tekstura. Inny ślad po strzale w szybe.

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

30 maja 2011, 21:03

Mam jedną teksturę, i kiedy strzelam w drzwi auta mam czarną kulę, a jak zrobić żeby po strzale w szybę robił się inny ślad?
Ostatnio zmieniony 30 maja 2011, 21:04 przez Ryuq, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 maja 2011, 21:53

Musisz edytować broń, z której to zrobiłeś. W AWPMod kank sporo to usprawnił, dodał wiele realistyczniejszych efektów po uderzeniach kul czy ostrzy broni białej. Na pewno nie zrobisz tego ze swoją teksturą, by na każdy strzał odpowiadała śladem jaki chcesz mieć. Chyba że...

Możesz użyć klasy PropBreakable (rozwijasz Prop w głównym drzewie klas) i jako BrokenStaticMesh dajesz tam swojego static mesha z nową teksturą, gdzie możesz narysować takie "postrzelenie" jakie sobie tylko życzysz.

Dla niezorientowanych. Klasa PropBreakable to nadrzędna kasa dla wszystkiego, co możemy spalić/zniszczyć, czyli: butelki, szyby okna, samochodu, garnka, arcade machine itp.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

30 maja 2011, 22:54

Hm. Chyba to jednak za dużo roboty. Chyba jednak zostawię to tak jak jest. Więc dziękuję a temat proszę zamknąć :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 maja 2011, 23:34

Zrobię wyjątek i zamknę (czego nie zwykłem robić). xD

EOT


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany