[MOD] Dzieci w Postal 2 AWP

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

14 maja 2011, 14:28

Dobry bobas, fajny. Tak jak już pisano, w wózku gaworzy, a jak wypadnie to pełznie po ziemi. Tylko niech nie atakuje nikogo, bo to już by było niedorzeczne.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
rigstudio
Modder
Modder
Posty: 584
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

15 maja 2011, 16:38

Czemu ma nie atakować , może gryść :)


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

16 maja 2011, 02:54

rigstudio pisze:Czemu ma nie atakować , może gryść :)
Niemowlę z zębami O_O ...nie widzę tego...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

16 maja 2011, 17:02

Przecież nie musiałoby atakować w zwarciu, mogłoby atakować trującymi wymiocinami.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

16 maja 2011, 17:31

Wyjątkowo nierealne i głupie zarazem.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
rigstudio
Modder
Modder
Posty: 584
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

17 maja 2011, 05:41

Ale może rzucać pieluchami z klocem :571:


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

17 maja 2011, 09:32

Przecież nie musiałoby atakować w zwarciu, mogłoby atakować trującymi wymiocinami.
[...]
Ale może rzucać pieluchami z klocem :571:
Oba pomysły są nierealne do bólu, ale... Któryś z owych pomysłów mógłby się sprawdzić w trybie rozszerzonym. W końcu tam niedorzeczności są na porządku dziennym ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

17 maja 2011, 13:50

Albo tak, jak pisał Tiquill: specjalny kod, który dodaje takie niedorzeczności, ale w oryginalnej grze - jestem przeciwny.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

18 maja 2011, 12:01

Same dzieci raczkujace przez ulice paradise sa dla mnie niedorzecznoscią.Z reszta nie wiem jakby to mialo wygladac.Nie podoba mi sie ten pomysl.

Tapniete z shit phone'a a.k.a samsung avila


Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

18 maja 2011, 14:24

Silver Dragon pisze:Oba pomysły są nierealne do bólu, ale... Któryś z owych pomysłów mógłby się sprawdzić w trybie rozszerzonym. W końcu tam niedorzeczności są na porządku dziennym ;)
Zombie i koty-derwisze też nie są zbyt realne, jednak zgadzam się z tym, że powinien być kod, który by wprowadzał ewentualną możliwość ataku i tylko ci co by chcieli korzystaliby z tego.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
rigstudio
Modder
Modder
Posty: 584
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

18 maja 2011, 16:14

Przecież dzieci się pojawiają dopiero po wzięciu książki , każdy kto nie chce ich to jej nie bierze i dzieci nie mam, lub jak mu się znudzą to po prostu ją wyrzuca i razem z nią znikają te wszystkie niedorzeczności.


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

18 maja 2011, 18:12

A masz chociaz pojecie do czego owa ksiazka zostala wprowadzona?Nie?To ci podpowiem.Otoz wspomniana wczesniej ksiazka jest po to, zeby dzieci nie respily sie pozniej na pastwisku, czy tez np w bazie wojskowej.Jezeli gracz ich tam nie bedzie chcial, albo po prostu wogole nie beda mu potrzebne to ta ksiazke wyrzuci.Jak wroce to sprobuje wstawic ja na komisariat...chyba ze nie jest zabierana przy aresztowaniu.

Ciapniete z avili w drodze do domu 8-)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 maja 2011, 21:28

Koloses pisze:Same dzieci raczkujace przez ulice paradise sa dla mnie niedorzecznoscią.Z reszta nie wiem jakby to mialo wygladac.Nie podoba mi sie ten pomysl.
Raczkujący bobas może i jest niedorzeczny, ale nie na tyle, by nie dać go nawet domyślnie, wszak to Postal. Jeden czy dwa na mapie to nie powinno przeszkadzać. Choć też specjalnie o tym nie jestem przekonany. Można zrobić tak, by domyślnie były w domach, a dopiero po interwencji gracza łaziłyby po ulicach.

Dopiero atakowanie wymiocinami podobnie jak bieganie jak pies-kot byłoby po wpisaniu kodu, tylko tak.

Dobra, wszystko w warstwie kodu widzę do zrobienia. Po przerwie wrócę do pracy, ale jeszcze nie teraz. Mam parę obowiązków admina, którym również muszę sprostać.

Ale co potrzeba. Jeszcze jednej głowy dziewczynki, przecież nie wszystkie chodzą z warkoczami-kucykami. Jakaś fryzurka zwykła. No i to samo dla chłopca, punk jako standardowy model odpada, będzie tylko epizodycznie. Więc coś trzeba jeszcze. Chciałbym mieć do rotacji trzy głowy kid male i 3 głowy kid female. To w zupełności wystarczy, aby urozmaicić dzieciaków. Reszta to już tekstury.

Acha, Rycho3D, na modelu dziewczyny w sukience przebija przez tą sukienkę ciało. Podczas animacji biegania itp, gdy wypina tyłek. Da się to jakoś naprawić? Bo jak teraz, to widzę tylko podłożenie tej samej tekstury na tyłku pod teksturę sukienki, a to niefajnie wygląda.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Marlo64
Początkujący morderca
Posty: 75
Rejestracja: 19 wrz 2011, 17:44
Lokalizacja: Catharsis

23 gru 2011, 09:27

To jak z tym modem?


Myślałeś że dzisiaj nie umrzesz niespodzianka!
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 gru 2011, 09:44

Pewnie będzie kontynuowany jak wróci Tiq ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ