[MOD] Dzieci w Postal 2 AWP

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 kwie 2011, 21:29

Tiquill pisze:Ty sobie żartujesz, ale te Twoje dorosłe skóry potrafią być naprawdę bardzo ładne. Wiele skinów już widziałem, różnych autorów, w różnych modach, ale jeśli masz jeszcze coś tak ładnego jak ten w załączniku :ok: to dawaj niezwłocznie! Zwykłego Postala dzięki temu też można upiększyć.
Mam jeszcze lepsze ,ale musisz założyć konto na chomiku by wyłączyć filtr +18 :D
Tiquill pisze:Sam zaś Chomikuj. Nie wiem czemu, ale nie sposób ściągnąć większych plików, tych około 4MB czy to psk czy bmp. Nie idzie, nie wiem czy to u mnie, czy co... Kleję to z mirrorów ale to chyba nie jest fajnie, jeśli to wina serwisu.
To wina serwisu bo nic nie mogłem dzisiaj wrzucić.
Tiquill pisze:...i kolejny niedokończony projekt. :P A na jakim to silniku będzie, jeśli można wiedzieć? Bo chyba nie na własnym.
Unreal engine to pociągnie jak się dobrze pokombinuje :D Już kiedyś zrobiłem coś w stylu Stalker-a ,ale mi dysk poleciał w kompie i poszło się jeb...ć.
Mam tyle tekstur i obiektów ,bo po płytach upychałem najlepsze rzeczy ,ale głupi samej gry nie zgrałem .
Przez rok nie używałem unrealED ,bo tak się wkur...m.
Teraz znowu mnie naszło :)


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 kwie 2011, 23:16

Rycho3D pisze:Unreal engine to pociągnie jak się dobrze pokombinuje :D
Skoro czujesz się na siłach. ;) Jednak zalecałbym zmodzić jakąś grę Twoimi pracami - ale rób jak uważasz. Byleby coś Postalowi 2 się dostało z tego asortymentu. :D Który już przeglądałem na Chomiku. Wymagania stawisz duże mocy obliczeniowej starszych komputerów.
Rycho3D pisze:Mam jeszcze lepsze ,ale musisz założyć konto na chomiku by wyłączyć filtr +18 :D
Konto mam i filtr zdjęty i rzeczy tamte pobrane (poza tymi, których nie mogę właśnie pobrać, z powodu winy serwisu). A myślisz, że bez konta bym pobierał, darował takie smaczki? :P (A propos, może, jako użytkownik wyrazisz tutaj swoje zdanie...). Nie wiem jednak czemu, ale te HD u mnie w PostEd wczytuje się szkaradne. Render na focie lepszy od modelu czy ja coś knocę?

No i widzisz, ciągle o dupach. :P A ja, dając skrina tej nice woman mam na myśli po prostu ładne, estetyczne skiny, soft, z gustem. A nie tylko golizna. Subtelności zadać postalowym damom chcę. :P Miewasz ty takowe asortymenta damskiego fashion?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 maja 2011, 07:45

Tiquill pisze:Nie wiem jednak czemu, ale te HD u mnie w PostEd wczytuje się szkaradne. Render na focie lepszy od modelu czy ja coś knocę?
Pisałem w poprzednich postach .
Musisz ustawić LOD ,


8=======D
Awatar użytkownika
Unormaliti
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 30 gru 2010, 17:27
Lokalizacja: jest ten prąd ?

01 maja 2011, 10:00

Ostatnio obserwowałem ten temat i co ino ''Rycho3D'' zajerestrował sie na forum to już zaczyna ''tworzyć,usuwać i mnożyć'' xD ,poprostu Świetna robota ;) i mam nadzieje że nie będzie żadnej awantury za wydanie tego moda :zdziw:
Ostatnio zmieniony 01 maja 2011, 10:00 przez Unormaliti, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

01 maja 2011, 10:59

Ten new female skin jest po prostu genialny. Jakbyś takich zebrał kilka i wypuścił osobny skin pack, ale to po dzieciach. Może to by trochę wyglądało jak dodatkowe ubranka dla Simsów, ale nawet jeśli, to warto, bo Twoje prace są genialne i naprawdę fajnie byłoby sobie pograć(i posiekać) tak ubranych bystanderów.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 maja 2011, 15:45

Gęba kolesia była irytująca więc zmieniłem ją w mojej wersji gry,na tą z mojego awatara.
Może to nie jest dziecko ,ale może się komuś przydać .
Jest już do pobrania . ;)


8=======D
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

02 maja 2011, 15:47

Ciekawie wygląda, dobry model. Dodaj też takie bystandera, jakby ktoś nie chciał zmieniać Dude'a, ale chciał mieć tą gębę.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

02 maja 2011, 15:52

Dobra.Widzę że trochę rzeczy doszło jak mnie nie było...Zaraz biorę się do roboty.Dzisiaj jednak nic ze swojej stajni nie pokażę, bo nie miałem dostępu do peceta :571:

BTW:Jeżeli chodzi o wybuchowy wózek to do poprawy..Tekstura 0 to ta która się zmienia po wybuchu, owa jednak służy dla dziecka a nie wózka przez co po wybuchu wózek wygląda tak jak wcześniej..
Ostatnio zmieniony 03 maja 2011, 14:50 przez Koloses, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 maja 2011, 15:07

Najpóźniej do środy nie będę w stanie nic zrobić w tym temacie, ani być aktualnym. :/ Chcę teraz tylko zapodać dwie podpowiedzi.


1. uPaint - program do "malowania" modeli Unreala, działa też dla P2. Może się przydać, zwłaszcza przy szczegółowym poprawianiu tekstur - ot, by ramiona od torsu nie odcinały się różnicą barwy itp.

2. Są serwisy umożliwiające odmładzanie twarzy. Można wziąć twarze dorosłych bystanderów i odmłodzić w takim serwisie. Jeśli to wypali. Miałem sam to sprawdzić, ale już nie zdołam teraz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

04 maja 2011, 15:12

Tiquill pisze: uPaint - program do "malowania" modeli Unreala
Cholera, coś nie mogę go znaleźć..google mnie nie lubi.Chyba że zaraz wygrzebię unreala podobno na płycie jest..
Tiquill pisze: Są serwisy umożliwiające odmładzanie twarzy.
Podaj linki, sprawdzę jak działają..Ułatwiłyby nam robotę jak jasna cholera.

@Edit:Dorwałem upainta z płyty od ut2k4 :D
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 15:15 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 maja 2011, 15:36

Koloses pisze:Podaj linki, sprawdzę jak działają..Ułatwiłyby nam robotę jak jasna cholera.
W starym PCF znalazłem taki yearbookyourself.com i co prawda nie jest to to, ale pewno coś jeszcze znajdzie. U mnie flash nie działa, więc nie wiem, co tam obecnie jest. Po prostu, zapodałem myśl, która jest przypuszczeniem, nie googlałem.

Skoro też Photoshop ma taką funkcję, to może i jego wersja na stronie też to ma. Nie mam teraz możliwości tego sprawdzać. Ostatecznie sam Photoshop ma to na pewno, więc jego wersja trial zrobiłaby swoje. To tyle, co teraz mogę pomóc.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

04 maja 2011, 17:59

Koloses w temacie z fotkami userów znalazłem takie coś https://morph.cs.st-andrews.ac.uk/Transformer/


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 maja 2011, 18:48

Koloses pisze:BTW:Jeżeli chodzi o wybuchowy wózek to do poprawy..Tekstura 0 to ta która się zmienia po wybuchu, owa jednak służy dla dziecka a nie wózka przez co po wybuchu wózek wygląda tak jak wcześniej..
Nie ustawiaj tekstury zniszczonego wózka ,tylko drugi obiekt .
Tekstura będzie domyślna dla obiektu .


8=======D
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

04 maja 2011, 19:40

[youtube][/youtube]
Zmontowane na szybkiego.[Nie, nie ma tam jeszcze dzieci..sam pokaz wózka ]
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 21:13 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 maja 2011, 20:37

Robota pali się wam w rękach. Tak trzymać :ok:
Wybornie się prezentuje


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ