[MOD] Dzieci w Postal 2 AWP

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

27 kwie 2011, 15:47

Obrazek
Ubranie zrobione ze zdjęć od podstaw.Pochodzi...z mojej szafy xD
Trochę mi to zajęło, ale widzę że skiny robione ze zdjęć fajnie wychodzą :>
No i pierwszy prawdziwie dziecięcy ubiór już mamy.Jak będzie ich więcej, to i robienie nowych będzie łatwiejsze [w końcu mogą mieć te same spodnie i inne koszulki itd., itd.]
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 15:48 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 kwie 2011, 16:33

No, teraz to jak dzieciak! Super!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

27 kwie 2011, 17:03

Dzieki :) .Tak czy inaczej wpadłem na ciekawy pomysł.Jako że robię ze zdjęć, a wyczerpały mi się baterię w tym małym cyfrowym szajsie i nie mam na razie jak robić więcej tekstur to jeżeli ktoś z was ma jakąś koszulkę/spodnie/whatever i chciałby ją ujrzeć w grze na dzieciaku to nie ma problemu.Wystarczy zrobić zdjęcia takie jak te:
https://www.multiupload.com/40JYBNL4QE
Tylko proszę nie telefonem, bo zdjęć z telefonu nawet obrobić dobrze się nie da.Minimum czymś, co ma 6megapixeli, no chyba że jakimś cudem wam zdjęcie wyjdzie.
Jeżeli ktoś prześle jakieś zdjęcia to wybiorę te, które będą mi odpowiadać i zabiorę się do pracy.

Taa, wiem.Pomysł trochę szalony, ale mam nadzieję że się przyjmie.Jakby ktoś chciał to proszę na PW.Na razie z braku czegokolwiek robię z tego co znajdę w internecie.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 17:30 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

27 kwie 2011, 17:26

Hm, pomysł zajebisty. Szkoda że nie mam aparatu. Ale mam nadzieję że ktoś podeśle ci te fotki. :D


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

27 kwie 2011, 18:43

Obrazek Świeżo z "warsztatu" 8-)
@Edit:Poprawiłem kolor skóry, żeby pasował do głowy.Później wstawię screeny.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 20:04 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 kwie 2011, 20:07

Obrazek

Koloses prosiłeś i masz kinderfemskirt. Pasują podstawowe textury ze spudniczką :)
Jeszcze gorąca :D


8=======D
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

27 kwie 2011, 20:11

Nie za cycate i wyuzdane jak na dzieci?


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

27 kwie 2011, 20:13

Pangia pisze:Nie za cycate i wyuzdane jak na dzieci?
Daj spokój.Tej tekstury tam nie będzie.Robię swoje.Zaraz edytuję post i wrzucę te z poprawionym kolorem skóry.Najpierw zrobię tekstury chłopców, bo te pójdą najszybciej.
A rycho proszę o chłopca z bluzą z kapturem [nie na głowie, tylko normalnie zarzucony z tyłu]
I jakby się dało dwa modele wózka dla niemowlaka z dzieckiem w środku Cały i jak po wybuchu.

Obrazek
Dalej mogą trochę nie pasować, ale tym zajmę się później. Przynajmniej już nie są tacy bladzi.

Co do "cycatości", to chyba naszym zamierzeniem nie jest realność [np. wątek z małymi dz*wkami]
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 20:21 przez Koloses, łącznie zmieniany 6 razy.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 kwie 2011, 20:27

Koloses pisze:I jakby się dało dwa modele wózka dla niemowlaka z dzieckiem w środku Cały i jak po wybuchu.
:lol: :lol: :lol: Zobaczę co da się zrobić ,ale z niemowlakiem będzie trochę zabawy.
Najpierw zrobię tego z kapturem ,a potem pomyślę .


8=======D
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

27 kwie 2011, 20:52

Rycho3D pisze: Zobaczę co da się zrobić ,ale z niemowlakiem będzie trochę zabawy.
Nie, nie chodzi mi o postać niemowlaka tylko model wózka dla dziecka z tym niemowlakiem w środku i drugi model wózka zniszczony przez wybuch.
Coś takiego:
Obrazek


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 kwie 2011, 21:49

Obrazek
zrobiłem kapturka ,ale z teksturą trzeba się pobawić bo jest kiepska,ale dam na wzór.
Obrazek
Może być dzieciak z Filmu :lol:
Obrazek
Zaraz wózka też poszukam po necie ,to będzie szybciej
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 22:29 przez Rycho3D, łącznie zmieniany 1 raz.


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 kwie 2011, 00:43

Rycho3D, kiedy tak grzebałem w tych twoich plikach, to byłem jak w transie. Toż to skarby, o jakich parę dni temu bym nie marzył nawet, że ktoś zrobi. Nagle się pojawiasz i po prostu to dajesz. "To się nie może dziać naprawdę." :peace: I to jest materiał nie tylko na tego moda. Zresztą widzę, że te skóry pierwotnie były robione nie dla dzieci, teraz je tylko okrywasz kawałkiem sukienki. No, nieźle, kusi mnie by zrobić z tego nie tylko te dzieci. Prawdziwie rajski asortyment! xD


Koloses, twoje zamiary "scenariuszowe" co do map - no, takie mapy jak najbardziej! :ok: Nie za dużo, ale mają ten sznyt. Pierwsze skrypty już nadesłałem, to nie to co chcę zrobić, ale kod rodzi się w bólach. ;) A co do tego kaptura - widzę, że przyrasta coraz więcej modeli. Dla każdego nowa klasa dzieciaka. O zrobieniu wspólnego Chameleona już nie mówię, za dużo tych modeli. Nie wiem nawet czy wyjdzie mi ta rotacja skinów na każdym dzieciaku.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 kwie 2011, 06:42

Obrazek
Obrazek
Na razie znalazłem taki wózek ,ale muszę się pobawić jeszcze z teksturami i karmą .
Wieczorem powinno być . :)


8=======D
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

28 kwie 2011, 07:13

Wózek, jak pobrany ze strony z darmowymi modelami to dobrze, ale chodziło mi o taki bardziej zamknięty, żeby w środku ledwo było widać dziecko, główkę.Z tego co pokazałeś ciężko będzie zrobić explodable mesh [wysadzanie w powietrze] chyba że da radę napisać nowy skrypt, dzięki któremu po wybuchu wózka dziecko wylatuje ze środka jako ragdoll.Wtedy ewentualnie można je wstawić do tego wózka jako śpiące.Nie musiałoby mieć jako takiej animacji.

Co do skryptów i klas bystanderów - odebrałem, ale o tym powiem jak wrócę ze szkoły, bo i wtedy będę miał czas zajrzeć.
@Edit: Przejrzałem wstępnie w notatniku.Dobra robota Tiq! :501:
Wiem że trzeba będzie je jeszcze chyba edytować, ale są cudne.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2011, 07:22 przez Koloses, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 kwie 2011, 12:32

To jest świetne, tak jak to sobie w tym 2007 roku zakładając ten temat wyobrażałem. Rycho3D to nagłe objawienie, mam nadzieję, że wykażesz się jeszcze nie raz tworząc także inne modele, nie tylko te dzieci, ale też nowe przedmioty, nowych ludków. Nareszcie mamy na Forum człowieka, który wie co i jak i ma na to dużo czasu.
Koloses pisze:Wózek, jak pobrany ze strony z darmowymi modelami to dobrze, ale chodziło mi o taki bardziej zamknięty, żeby w środku ledwo było widać dziecko, główkę
To dziecko w wózku także wolałbym bardziej "schowane". Tak, że tylko jego główka wystaje. Ale czy wybuchowe? No dobra, dziecko-samobójca z bombą pod spodem, albo taka makieta dziecka, że niby mama zostawiła gdzieś, a tam mama to terrorystka. Bardzo pasowałoby to do Postala, taki czarny humor jak się patrzy! Wybuchowy wózek, dobra rzecz, ale żeby też była możliwość zrzucania ze schodów, aby jakoś fajnie spadał. I pytanko, czy da się tak zrobić, aby ten wózek pchał jakiś bystander?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ