Prince of Persia. Trylogia!

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

02 lip 2007, 09:26

Witam. Chciałbym zaprezentować jak i zachęcić do grania we wszystkie części gry Prince of Persia.

Ta gra jest przygodowa, chodzimy księciem persii i zależy w jakich częściach co robimy.

Część I: Czyli Prince of Persia: the sand of time (piaski czasu) rozwalamy ludzi którzy pod wpływem wybuchu piasków zamienili się w piaskowe stwory, pomaga nam nie jaka Farah, i w nie jednych sytuacjach będziemy ją ratować. Mamy sztylet czasu, który cofa czas, zamraża przeciwników itp.

Część II: Czyli Prince of Persia: Warrior within (dusza wojownika). Dalej jestesmy księciem i walczymy z niejakim Dahaką to stwór który boi się wody, nieraz będziemy przed nim uciekać, mamy amulet czasu który podobnie działa jak sztylet, cofa czas, zwalnia tempo, przyśpiesza itp.

Część III: Prince Of Persia: the two trones (dwa trony). Dalej jesteśmy księciem, i nie tylko, niejaki wezyr, boss z I części powraca. Niszczy całe miasto, rodzinne miasto księcia, Babilon. Wezyr bierze ofiarę sztyletem czasu z jego dziewczyny, Kalieny z II części, wszystko wybucha i wszyscy się zamieniają w piaskowe stwory, jedynie książę przeżył i niektórzy ludzie, lecz książę został zarażony, i cojakiś czas zamienia się w mrocznego księcia, mamy tym razem sztylet czasu z I części, musimy załatwić Wezyra.

Nie wiem czy dobrze opisałem części bo dawno w nie grałem, zachęcam do grania.

Więcej o poszczególnych częściach poczytacie na: www.princeofpersia.xgame.pl

Pozdrawiam, Alixo
Ostatnio zmieniony 02 lip 2007, 09:27 przez Alixo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

02 lip 2007, 14:28

Warto jeszcze wspomnieć o 3 innych częściach, które starsi gracze może pamiętają. Są to po prostu (bez podtytułów) Prince of Persia, Prince of Persia 2 i Prince of Persia 3D, ta ostatnia to straszliwy gniot, natomiast 2 pierwsze to był kiedyś hity. Obecnie, to by pewnie oczy rozbolały po odpaleniu tych staroci :). Co do PoPów wymienionych przez Alixo, nie grałem w the 2 thrones, w Warrior Within szybko stanąłem, natomiast Sands of Time było świetne i w miarę proste.


Adres PoP (tego starego) https://princeofpersia.ppa.pl/
Ostatnio zmieniony 02 lip 2007, 14:29 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

02 lip 2007, 16:40

zapomnieliscie wymienic prince of persia na pegasusa ;)


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

02 lip 2007, 20:07

Heh. Moją ulubioną częścią je sands of time, później T2T, a na końcu warrior within, bo była trudna i baaaardzo długa!


Obrazek
Awatar użytkownika
blt
Początkujący morderca
Posty: 65
Rejestracja: 22 gru 2006, 00:28

02 lip 2007, 22:15

W jedynkę grałem 30 lat temu ;) na 286 z Herculesem ale mało, bo to nie u siebie. Trochę próbowałem w DOSBoksie jakiś rok temu niecały, ale szybko mi się odechciało, za mało zręczny jestem :).


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

30 mar 2010, 16:53

Grałem w Dusze Wojownika nawet ,nawet spoko giera tylko żę trudna pod względem zręczności głownie chodzi o uiceczki i te pułapki .


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
ODPOWIEDZ