Co było, a nie jest - czyli co nam wycięli z P2?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

01 lip 2007, 00:54

Pracując nad moim nowym modem przeglądałem pliki Postala 2. Odkryłem kilka ciekawych rzeczy. Demonstrantów powinno być pięć rodzajów. Oprócz nam znanych powinni być w kościele (chyba), w laboratorium i meat world. Znalazłem też kilka tekstur broni, których ani śladu w Postalu, mianowicie czarna snajperka i grubaśny szotgan. No i gdzie jest owo laboratorium, gdzie demonstranci protestują przeciwko torturowaniu małp? Broni, o których mowa w temacie Co to za mod? nie znalazłem, ale to nie znaczy, że ich nie ma. Zastanawiam się co jeszcze Vince i spółka wyciął nam z finalnej wersji Postala?


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

01 lip 2007, 02:01

przeciez wiesz ze nie mieli szmalu na misje z gołębiami w AW, a co dopiero nowe elementy w grze :lol: ale tak szczerze to do kitu ze powycinali niektóre rzeczy....


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

01 lip 2007, 09:46

Niestety prawda, wycieli nam dużo fajnych rzeczy, no ja np. widziałem tę sniperke, oraz różnych demostrantów.Zalazłem jeszcze taką jedną broń, ale nie pamiętam wyglądu ani nazwy.


Obrazek
Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

01 lip 2007, 10:44

jak widzieliście na trailerze próby orkiestry odbywały się na mapie z Lucky Ganeshem i Bilioteką, a za nią szły słonie. To też było fajne, a zostało nam zabrane.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

01 lip 2007, 18:00

najbardziej boli mnie to ze wyrzucili ta bron(ten pistolet z tematu ,,co to za mod")
jestem pewny ze bylo wiecej broni i postaci ktorych nie wlaczono do gry :(


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

02 lip 2007, 01:10

Mixer w temacie: Co to za mod?? pisze:wiem w jakim pliku sa te bronie ktore nie zostaly zastosowane w grze
StuffSkins.utx w folderze textures
jest tam kilka innych dupereli ktorych w grze nie widzialem
Znalazłem tam teksturę, tego pistoletu (skrin). Oprócz tego pistoletu w tej paczce są tekstury czerwonego karnistra, green szotgana (znany z ED), inne tekstury kilku broni (m.in. te, z których korzystał Kamek w KW2). Sprawdziłem meshe do tej paczki, tam niestety modeli tych broni nie ma.
XXXXXXXXXXX
Pozostaje jeszcze pewien tajemniczy jegomość, nazwany Reedneck. Ma swoją teksturę i mesha w oddzielnych archiwach. Osobiście go w grze nie spotkałem, może ktoś z Was go zna? Jest to żywy ludek, czy tylko statuetka?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lip 2007, 01:18 przez kazik, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

02 lip 2007, 09:00

interesujacy ziom
wyglada mi na wsiora ale w grze go nie ma (tego jestem pewny)
moze to postac w styli vinca ktora miala odgrywac wazna role ale go wywalili bo funduszy zabraklo xD


Awatar użytkownika
RALLY
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 02 lis 2006, 16:42

02 lip 2007, 11:36

tak to wsiór
jest on pokazany jak zara gdy zostaniemy shwytani do tej skrzyni
i koło lustra odkrywamy ze my jesteśmy pokrakiem tam na 2 poziomie wylatuje z bronią i do nas szczela

jest to jedyny taki skin i on występuje w tym własnie miejscu :) ;>


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

24 lip 2007, 15:39

Przed chwilą zagrałem sobie w demo P2 i szczęka opadła mi ze zdziwienia. W wersji demonstracyjnej sklep Lucky Gomesh jest na mapie Dom! :651: Sklep jest na miejscu salonu gier. Zastanawiam się czy sklep został tam umieszczony po to, żeby dać jakieś zadanie w poniedziałek, czy pierwotnie miał się tam znajdować? Ale zdaje mi się, że RWS umieściło tam sklep tylko na potrzeby dema.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

24 lip 2007, 17:12

oooo musze se w demko zaciupać!


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

24 lip 2007, 18:51

Też grałem. Przyjrzyj się mapie. Lucky Ganesh jest mniejsze niż powinno być. Nie podmienili kwadratu. Został ten z Crossmans Arcade


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 lip 2007, 18:55

He! mam to demko na dysku od 2003 roku, od czasu do czasu do niego wracałem - ale tej różnicy jakoś dotąd nie zajarzyłem! :lol: Pomimo, że dziwił mnie brak budynku w którym Koleś głosował (który jest obok LG własnie), to tego subtelnego faktu przenosin LG nie spostrzegłem, hehe.

Powód jest pewno taki, jak podałeś, kazik, pierwszą misję przenieśli na potrzeby dema na tą mapę, która jako jedyna jest w demie dostępna.

A ja w końcu chyba odkryłem dlaczego jeszcze do niedawna wciąż myliły mi się obie mapy i zawsze w P2 szukałem Lucky Gamesh na mapie Dom właśnie. To był chyba nawyk wyniesiony z dema! lol lol lol! :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

24 lip 2007, 20:22

pewnie umiescili to tam aby pokazac jakiego typu beda misje w P2
hmmm a moze jest to podobnie jak z tym toporem (o ktorym pisal chyba kariko) moze dali to tam a potem rozmyslili sie i dali na inna mape


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

25 lip 2007, 12:20

Nie, jest zrobiony na potrzeby dema, co wynika z mapki. Na niej jest jeden mały budynek (Crossmans Arcade), A Lucky Ganesh jest zaznaczone poza obszarem dema, tylko nie jest podpisane. A Cock Asian nie ma, bo Lucky Ganesh nie zmieściłoby się tylko na miejscu Crossmans Arcade. Musieli jeszcze zabrać Cock Asian. Dbrze że w Lucky Ganesh dali zaplecze :D


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 lip 2007, 19:26

Najdziwniejsze jest wg mnie to, iż na żadnej "amatorskiej" mapie/modzie nie ma owych budynków, ludzi itp. Przecież istnieje mapa z labolatorium, gdzie możemy urządzić rzeź, więc dlaczego nie korzystają z praktycznie gotowych teksturek?


Obrazek
ODPOWIEDZ