[Mapa] Trainyard2011

Pojedyńcze mapy tylko naszych użytkowników i rodzące się zestawy map.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Oszuu
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:38

13 mar 2011, 17:29

Witam pragnę zaprezentować wam moją mapkę (a bardziej przeróbkę) standardowej mapy Trainyard, [dodałem, zmieniłem, usunąłem, obróciłem, wyciąłem, wkleiłem] pare rzeczy :)
być może zygacie już reedycjami map i samymi nazwami standardowych mapek, ale mam do was prośbę. Abyście sprawdzili te wersje ;)

Mapa do gry
Postal 2 – Share The Pain tryb Multiplayer |Rozmiar 4,57 MB (bajtów: 4,792,797)|

Screeny z Map Editora:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Download
: Fajny ID wylosowałem na speedyshare :)
https://www.speedyshare.com/files/273727 ... rd2011.fuk

To „moja” pierwsza mapka, i tak pragnę rozpocząć moją „karierę” saperską na razie nie wiem za dużo, ale wkrótce się dowiem xD
Pobierajcie, testujcie, oceniajcie, zabijajcie, itp...

Mam jeszcze takie mini pytanie
(czy da się przyspieszyć pobieranie map, na serwerze bo zanim się skończy pobierać mapa to cierpliwość każdego gracza minie 5 razy, i nie mam możliwości zagrać z „normalnymi” graczami)


Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

13 mar 2011, 18:04

Witaj na forum Oszuu! Mapka wygląda smakowicie. Pobiorę, lecz później.

Co do pytania. Nie znam się zbytnio na tym ale szybkość pobierania map zależy chyba od prędkości twojego łącza i łącza serwera z którym się łączysz. Więc nowy net kupić i nie marudzić ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

13 mar 2011, 18:59

Muszę przyznać, całkiem przyjemnie wyszło jak na pierwszy raz.
Kombinuj dalej. Owocnej nauki życzę ;)

BTW:
Nie używaj kolorów w swoich postach. Zarezerwowane są wyłącznie dla administracji i moderatorów :czytaj:


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

13 mar 2011, 19:07

Oszuu pisze: [dodałem, zmieniłem, usunąłem, obróciłem, wyciąłem, wkleiłem] pare rzeczy :)
Dobrze powiedziane, parę rzeczy. Za mało, za mało! Na pierwszy rzut oka nie widać żadnych zmian. Nic nie zmienia się w rozrywce, kilka zmienionych pick-upów i to wszystko. Nic ciekawego, żadnych znaczących nowości. Ech, szkoda czasu na ten twór, już lepiej pograć na oryginalnej wersji, zaoszczędzając czas na pobieranie tegoż.
Oszuu pisze: To „moja” pierwsza mapka, i tak pragnę rozpocząć moją „karierę” saperską
No to powodzenia, w tej karierze sapera, tylko uważaj na miny. xD
Oszuu pisze: na razie nie wiem za dużo, ale wkrótce się dowiem xD
Do dzieła! Forum obfite jest w wiele poradników, czy to w formie filmików,krótkich notatek, czy też złożonych plików pdf.


Mam taką jedną radę, Oszuu, nie udostępniaj takich początków. Takie przeróbki są bardzo potrzebne początkującym, dzięki nim nowicjusze uczą się podstaw PostEd'a, ale nie z takimi rzeczami do ludzi! Lekkie przeróbki i proste mapki w formie prostokąta - nie, won! My takich nie chcemy. Pracuj sobie, pracuj, przerabiaj mapy i twórz nowe, ale owoce swojej pracy udostępniaj dopiero, gdy będą tego warte.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

13 mar 2011, 22:44

Fajnie że coś kombinujesz :)
Jak będziesz potrzebował pomocy, wal śmiało.


ODPOWIEDZ