Gry freeware

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 kwie 2008, 18:25

prawdziwy 666 pisze:w archiwum jest też Wolfenstein
Ach! A więc autor wspiera także pierwowzór! No, ładna postawa, ładna. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 maja 2008, 14:00

Pilsner Urquell
Łapiesz piwa w skrzynki. Czeka nagroda. :D

Snow Craft
Śmieszna gierka polegająca na wyeliminowaniu przy pomocy śnieżek przeciwników.

Zombiepox
Grało się w to! :D Leczysz ludzi zakażonych chorobą zombie (?!). Uważaj, Ty też możesz się zarazić.


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

03 maja 2010, 20:21

-Battlefield Heroes- pisałem o niej niedawno w tym temacie.
-Tribes Vengeance- bardzo dobra gra akcji. Mamy tutaj wiele rodzajów broni, 4 typy pancerza i mnóstwo innych badziewi. Latamy jetpackami, strzelamy dyskami w powietrzy. W to po prostu trzeba zagrać! Do tego od niedawna gra jest darmowa. Do pobrania tutaj:
https://tribesvdl.com/revengeance/
-Regnum On-Line- bardzo specyficzna gra. Mimo iż ma bardzo wiele wad, bardzo mi się podoba i często do niej wracam. Mimo to, nie mogę osiągnąć maksymalnego poziomu(wolny grind)
-Frets on Fire- darmowy klon Guitar Hero. Gramy na klawiaturze różne znane utwory(poczciwa klawiaturka imituje gitarę). Do pobrania mnóstwo nowych utworów z neta


Może potem edytnę i dodam więcej.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
PostalowyManiak
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 31 mar 2010, 15:09
Lokalizacja: Z przyczepy

04 maja 2010, 16:48

Są to symulatory walk kosmiczny dobry silnik graficzny i masa myśliwców i innych jednostek i miła,nastrojowa muzyka.
-Battle of Endor
https://download.chip.eu/pl/Star-Wars-Th ... 09978.html

oraz
-bitwa o Yavin
https://www.instalki.pl/gry/download/str ... Yavin.html

Oficialna strona oby dwóch gier:
https://www.bruneras.com/
Ostatnio zmieniony 04 maja 2010, 16:49 przez PostalowyManiak, łącznie zmieniany 1 raz.


"89% graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli uważasz że należysz do tych 11% wklej to do podpisu"
Awatar użytkownika
rupert001
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2011, 12:23

10 lut 2011, 09:18

Przeczesując internet w poszukiwaniu darmowych (krwawych) gier znalazłem dwie, które mogą spodobać się użytkownikom tego forum:

GORE do pobrania stąd

FACEWOUND do pobrania stąd


Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

10 lut 2011, 13:50

WG Realms 2 - niemalże painkiller w stylu lat '90. Chodzi w całości na silniku Build i łączy w sobie klimaty Quake'a, Duke Nukem 3D, Heretica i Hexena tworząc coś niepowtarzalnego. Szczerze polecam. LINKUŚ


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

10 lut 2011, 15:36

ninja666 pisze:WG Realms 2 - niemalże painkiller w stylu lat '90. Chodzi w całości na silniku Build i łączy w sobie klimaty Quake'a, Duke Nukem 3D, Heretica i Hexena tworząc coś niepowtarzalnego. Szczerze polecam. LINKUŚ
Też polecam - naprawdę genialna produkcja na bezsenne nocki. Posiada wszystko to, co stare, dobre FPP-y - klimat, grywalność, wykręconych przeciwników, fajne łamigłówki, przyjemną grafikę i ciekawie zaprojektowane poziomy, a wszystko to przyprawione klimatycznymi MIDI-kami 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
rupert001
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2011, 12:23

10 lut 2011, 15:49

ninja666 pisze:WG Realms 2 - niemalże painkiller w stylu lat '90. Chodzi w całości na silniku Build i łączy w sobie klimaty Quake'a, Duke Nukem 3D, Heretica i Hexena tworząc coś niepowtarzalnego. Szczerze polecam. LINKUŚ


Przyznam że nie znalem tej gierki, ale zachęciliście mnie :D zapowiada się fajowa rozpierducha kurde bele :)


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

10 lut 2011, 16:46

rupert001 pisze:
ninja666 pisze:WG Realms 2 - niemalże painkiller w stylu lat '90. Chodzi w całości na silniku Build i łączy w sobie klimaty Quake'a, Duke Nukem 3D, Heretica i Hexena tworząc coś niepowtarzalnego. Szczerze polecam. LINKUŚ


Przyznam że nie znalem tej gierki, ale zachęciliście mnie :D zapowiada się fajowa rozpierducha kurde bele :)
wiem, że to zabrzmi śmiesznie ale ta gra...tnie mi się na laptopie...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

12 lut 2011, 20:12

Ramesses dużo gier tnie na laptopie. Dla przykładu Punisher tnie mi jak głupi. Za to niektóre nowsze gry chodzą bez zarzutu. Albo taki minecraft, niby nic a zacina jakby miało kosmiczne wymagania. Ale to java i żre dużo ramu.


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
rupert001
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2011, 12:23

16 lut 2011, 11:41

To prawda z grami na laptopach jest różnie i nic się na to nie poradzi.
Fakt faktem, znalazłem kolejną krwistą gierkę do obkukania
Tapan Kaikki 4: Bloodshed
Polecam!!!!!!! jest krwawo, brutalnie i bez litości :rifle2:

[ Dodano: 2011-03-24, 15:40 ]
Fajna kontrowersyjna gra no i jest nieco krwi, I am Jesus


Awatar użytkownika
Przemos
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2010, 22:56

16 kwie 2011, 21:04

Symulator zamachu na Johna Kennedy

JFK Reloaded


Pełny opis:
Gra JFK Reloaded jest symulatorem zamachu na prezydenta Johna Kennedy. Wcielamy się w rolę Lee Harvey Oswalda człowieka który zabił JFK. Będziemy mogli to przeżyć i zobaczyć całą sytuację z perspektywy snajpera. Głównym celem gry jest oczywiście spełnienie wyroku wydanego na prezydenta. Po wykonaniu "zadania", można zobaczyć powtórkę. Dostępne opcje, pozwalają nam obejrzeć całe zdarzenie z różnych ujęć. Podawane są dane na temat trajektorii wystrzelonych przez nas pocisków, a na końcu zaś pojawia się statystyka dotycząca oddanych strzałów.

Symulator jest bardzo ciekawym, oraz odważnym pomysłem.


Polecam tą grę wszystkim! :rifle2:


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

16 kwie 2011, 21:43

Widzę, że ktoś CDA kupił :-P
Moim skromnym zdaniem nie na czego polecać, bo co z tego, że gra kontrowersyjna, skoro wykonanie kuleje, a interakcja ogranicza się do rozglądania i pociągnięcia za spust? 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
rupert001
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2011, 12:23

27 kwie 2011, 15:57

Fajna gra freeware to Action Doom II: Urban Brawl. Jest ona nawalnaką FPP z dużą ilością przemocy brutalnych scen i ogólnego mordobicia. musicie to zobaczyć.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 cze 2011, 19:48

Lothar pisze:Widzę, że ktoś CDA kupił :-P
Moim skromnym zdaniem nie na czego polecać, bo co z tego, że gra kontrowersyjna, skoro wykonanie kuleje, a interakcja ogranicza się do rozglądania i pociągnięcia za spust? 8-)
Mi tam się podobało, fajnie potem oglądać powtórki oraz gdzie kule trafiły. Jak się ktoś nudzi to na 2h znajdzie zajęcie, bo potem nie ma co robić. ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ