Gdzie jest to Lower Paradise?

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 sty 2011, 01:01

prawdziwy 666 pisze:w Ameryce system medyczny jest w Sektor prywatny
A co to ma do rzeczy? Zarząd lokalny podpisuje umowę z prywatną firmą, ta działa.
prawdziwy 666 pisze:VC to po prostu standardowy sprzed medyczny
A tego nie wiedziałem. Tak wykonany, dla hecy podajnik i siusiaj z dala? Sądziłem że taka heca jest dla postalowej misji, a nie że to "standardowy sprzęt medyczny".
prawdziwy 666 pisze:czy wy jesteście tak niewyspani że naprawdę sądzicie że pozwolono dy na przechodzenie publicznej linii kolejowej przez środek zamkniętego terenu wojskowego???
A skąd wiesz, że to jest linia publiczna? Masz tam stację pociągową? Nie masz. Masz kopalnię o niewiadomym pochodzeniu, może należy do wojska. Zajezdnia? A co, tereny woskowe nie są połączone torami z terenami przemysłowymi? A może na teren wojska prowadzą boczne tory? Jest w tym coś nierealnego? Może tylko twa złość. :homerpalm:
prawdziwy 666 pisze:a we wszystkich źródłach (np wywiady o P3) mówią że Koleś uciekł z zniszczonego Paradise City
a nie z LP albo dwóch miast
Niby racja. Ale skąd wzięła się nazwa Lower Paradise? Ja ją wymyśliłem? Może mówi się o obu miastach potocznie Paradise City, tak jak o Gdańsku, Gdyni i Sopocie mówi się Trójmiasto.

Co pan na to, panie zirytowany?



ArtekXDPL pisze:Moim zdaniem: Twórcy najpierw stworzyli "Postala" oraz "Paradise" a później aby kontynuować dalsze losy bohatera umieścili go w szpitalu w "Lower Paradise" nie zważając na położenie tej części miasta.
Ani inne wcześniejsze okoliczności. Olali, żeby tylko wydali. Całkiem możliwe.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

21 sty 2011, 01:33

co do VC wydaje mi się że w świecie postala tak jest RWS


co do torów, kiedyś myślałem jak można by połączyć LP w Padabise i pomyślałem że to pewnie jest boczny prywatny tor


problem jest taki że posty niektórych brzmią jakby ten tor co mamy na mapie Paradise leciał dokładnie przez bazę


skąd się wzięła???

tak nazwali plik mapy i to pojawiało się podczas sejwowania

w zasadzie jedyna nazwa która pojawia się w świecie gry oprósz nazwy miasta to chiken quinn estate (nie pamiętam jak to się pisze)
Ostatnio zmieniony 21 sty 2011, 01:34 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

21 sty 2011, 16:34

Kwestia wzajemnego położenia samego Paradise, i LP jest dość kłopotliwa, chociaż jedną z możliwości widzę w swoim mieście, w okolicy. Jakieś 20 lat temu okolica mojego osiedla to była prowincja, same kamienice. Dopiero po jakimś czasie dobudowano inne dzielnice, które się dość mocno różnią. Za tymi dzielnicami są już pustkowia, właśnie takie pojedyncze domki, torowiska, niezagospodarowane tereny. Czyli główne Paradise, to mogą być dawne przedmieścia, zwłaszcza że brakuje tam urzędów, a klinika jest mała, jak zwykła przychodnia. Lower Paradise jest później dobudowaną dzielnicą, przekształconą później w centrum miasta. Najgorsze jest ustalenie granicy/przejściówki między tymi dwiema dzielnicami. W miejscu w którym jest baza wojskowa, miasto powinno się kończyć. Więc mniej więcej od strony kliniki/Bullfish Interactive powinno być przejście do dalszej części miasta. To by się nawet zgadzało, ze względu na wyżej położony teren. A pastwisko może być zrobione trochę jak duży obszar zieleni (jak wielkie parki), otoczony z dwóch stron zabudową. Ciężko mi stworzyć jakikolwiek plan miasta, przynajmniej na komputerze, może pokombinuję z rysowaniem. No i pozostaje kwestia innych dzielnic, nigdy nie były pokazane urzędy i takie tam. Potrzebne będą 2 wersje mapy, z AWP, i bez niego. Chyba czas znowu kombinować xD


Awatar użytkownika
Heret
Seryjny zabójca
Posty: 270
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

21 sty 2011, 22:33

AWP to mod nierobiony przez RWS więc nim się nie sugeruj, zresztą już to było wiele razy powtarzane.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2011, 22:34 przez Heret, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
chrusek
Niedorobiony bandzior
Posty: 33
Rejestracja: 18 sty 2011, 13:48
Lokalizacja: łódz

22 sty 2011, 16:44

moim zdaniem lower paradise jest w środku paradise bo w lower paradise nie widać żadnych zakończeń miasta


Obrazek
Awatar użytkownika
Heret
Seryjny zabójca
Posty: 270
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

22 sty 2011, 17:54

Przecież mapa Paradise jest pełna... Lower moim zdaniem nie jest połączone z Paradise tylko jest jako oddzielne miasto jakieś 20 km dalej.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

23 sty 2011, 13:57

Mapa Paradise nie może być pełna, brakuje tam wielu budynków. Na pewno za wysypiskiem i fabryką nie ma już niczego, podobnie jak za lasem. Jednak reszta stron miasta nadal jest otwarta. Jest kilka tuneli zamkniętych na zawsze, właśnie one prowadzą do innych części miasta


Awatar użytkownika
Champ
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 06 mar 2011, 19:22
Lokalizacja: Z budy

15 mar 2011, 19:39

Chyba znalazłem jakieś podziemia(chociaż to może być zmodowane bo znalazłem wejście w awp modzie) do
jakiś kanałów a te kanały prowadzą do lasu i stacje pociągową. są za naszą przyczepą kempingową. taka wystająca rura wchodzimy do niej a na samym końcu wygląda na zapchaną ale przechodzimy przez nią i w duł drabiną. mogę się mylić i może ktoś to odnalazł


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 mar 2011, 19:43

Stare jak świat, ale jeśli odkryłeś to niezależnie od innych, Champ, to możesz być z siebie dumnym. Pamiętam, jaki byłem uszczęśliwiony, gdy znalazłem to miejsce, a było to wtedy, gdy jeszcze neta nie miałem. ;)

To przejście jednak prowadzi do SC, a następnie do Tora-Bora i nie ma w nim nic związanego z LP. Poza tym teorię, że Lower Paradise jest pod ziemią już dawno obalono.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Champ
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 06 mar 2011, 19:22
Lokalizacja: Z budy

16 mar 2011, 13:23

No sory, nie wiedziałem co to ta tora bora. Mam jeden argument. w postal 2 w centrum handlowym tam gdzie są stoiska z żarciem jest nie wybudowane jedno stoisko i jedyne co tam doniesiono była taka wielka(bodajże paczka) z ryżem czy kluskami i wbite pałeczki
a w aw idziemy do restauracji z taką samą paczką na dachu więc można by pomyśleć że LP jest w pobliżu Paradise. spróbuje bądź ktoś mnie wyprzedzi zobaczyć na filmiku kiedy koleś ucieka z miasta po wybuchu atomówki jak jedzie widać jak mija znak zatrzymać lub zrobić
screnshota (jeżeli podczas filmiku się da zrobić) i zobaczyć co jest tam wypisane. Jeżeli pisało by tam np paradise 10km a LP 5km to można by wiedzieć czy są w pobliżu czy nie. Jeszcze same przewiezienie kolesia w ciągu jednej nocy do szpitala to nie może być to daleko.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

16 mar 2011, 15:30

Champ pisze:No sory, nie wiedziałem co to ta tora bora. Mam jeden argument. w postal 2 w centrum handlowym tam gdzie są stoiska z żarciem jest nie wybudowane jedno stoisko i jedyne co tam doniesiono była taka wielka(bodajże paczka) z ryżem czy kluskami i wbite pałeczki
a w aw idziemy do restauracji z taką samą paczką na dachu więc można by pomyśleć że LP jest w pobliżu Paradise.
Może jest, a może...nie. :):

Dany produkt może być przecież dostępny na terenie całego państwa, a przynajmniej stanu. Żaden argument.
Champ pisze: i zobaczyć co jest tam wypisane.
Tutaj ten filmik jest w HD. Końcowa cut-scenka zaczyna się od 29:35.

Dwie rzeczy warte odnotowania:

1. Rejestracja samochodu to: Arizona -5CT7 Grand Canyon State.
2. Na znaku jest napisane tylko "Welcome in Paradise", czyli to droga wylotowa z Paradise, ale czy ta sama z filmiku zapoczątkowującego grę?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Champ
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 06 mar 2011, 19:22
Lokalizacja: Z budy

16 mar 2011, 18:32

Jeżeli tak to można określić gdzie jest Paradise i LP. Więc możliwe zagadka rozwiązana.ale czy na pewno :?:


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

16 mar 2011, 19:50

Nie do końca, bo dróg wylotowych z miasta na pewno jest więcej niż jedna, więc do końca nie wiadomo z której z nich skorzystał Dude podczas ucieczki przed atomową zagładą.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

16 mar 2011, 20:06

Mr Minio pisze:Nie do końca, bo dróg wylotowych z miasta na pewno jest więcej niż jedna, więc do końca nie wiadomo z której z nich skorzystał Dude podczas ucieczki przed atomową zagładą.
wydawać by się mogło, że najszybszą..tą, na której stał krowi boss...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Champ
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 06 mar 2011, 19:22
Lokalizacja: Z budy

17 mar 2011, 19:54

mimo to. np takie buzie :) to paradise a takie :D to LP (nie chce mi się dawać mapek)
a takie :P to atomówka a takie ;> to prawdopodobna trasa kolesia wychodząca z miasta

;>
;>
;>
:) :) :) :) :) ====== :P
:) :) :) :) :) :) :D :D :D
:) :) :) :) :) :) :D :D :D
:) :) :) :) :) :) :D :D :D

więc powiedzmy że to jest prawdopodobna trasa. No i w sumie krowi boss przychodzi do nas z jakiejś drogi więc jakoś tak mogło by to wyglądać. w połowie zagadka rozwiązana LP jest w pobliżu paradise
Ostatnio zmieniony 17 mar 2011, 19:57 przez Champ, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ