HOT NEWS!

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

09 sty 2011, 14:13

Jest... Nienawidzę tego serwisu, nienawidzę tego człowieka i nienawidzę wszystkiego, co reklamuje się kontem na facebooku.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

09 sty 2011, 14:40

“I don’t care about the money,” said Zuckerberg. “I just want my old life back.”


Hahahaha xD

Z jego gadki wynikało by, że chce zamknąć portal z powodów osobistych. Albo koleś jest sentymentalny, albo ma internautów za idiotów. Kto normalny chce zabić kurę znoszącą złote jajka? Oczywiście, że chodzi o kasę. I Facebook nie zostanie zamknięty, a co najmniej sprzedany komuś innemu.

Teraz czekamy na upadek kolejnych tego typu portali jak np. NK i świat powróci znowu powróci do normy. Ten stan rzeczy wykorzystają Anonimowi i przejmą kontrolę nad Internetem :D

Z drugiej jednak strony skąd oni będą brać fotki lasek do wrzucania na boardy...?


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

09 sty 2011, 14:59

ciekawe kiedy 4czana zamkną??? xD


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

09 sty 2011, 19:51

Kongresmenka postrzelona, 6 osób nie żyje

Arizona... Tuscon... skąd my to znamy?

Coś usłyszałem w mediach, że karcili za to brutalne gry komputerowe - chyba na

Kod: Zaznacz cały

TVN24


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

09 sty 2011, 20:35

Dr. Dundersztyc pisze: I Facebook nie zostanie zamknięty, a co najmniej sprzedany komuś innemu.
No właśnie, to jest rozsądne postąpienie, nie wiem, czemu chce od razu podjąć tak radykalny krok. Wątpię w to szczerze mówiąc. Poza tym 'I just want my old life back'? No błagam, koleś zarobił miliony, jego życie nie będzie takie, jak dawniej, dopóki się ich nie pozbędzie.
Dr. Dundersztyc pisze:Coś usłyszałem w mediach, że karcili za to brutalne gry komputerowe - chyba na
Kod:
TVN24
Widziałem to akurat,redaktor zadał pytanie Jackowi Santorskiemu, czy winić gry komputerowe za to zdarzenie, bo pojawiają się takie głosy? . Ten odpowiedział, że w czasach palenia czarownic nie było gier komputerowych i patologia towarzyszy ludziom od dawna.
Dr. Dundersztyc pisze: Tuscon... skąd my to znamy?
Tucson drogi kolego, Tucson, już dziś usłyszałem Tuskon (wymowa) w tv i padłem ze śmiechu


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

09 sty 2011, 21:34

Co do FB - pewnie kilka dni przed "emergence day" pan Z. stwierdzi coś w stylu "specjalnie, tylko i wyłącznie dla moich fanów - nie zamknę FB!" i stanie się wielkim zbawcą "świata", a ceny akcji FB podskoczą kilkukrotnie 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Smuggler
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 670
Rejestracja: 05 lip 2008, 17:39
Lokalizacja: Poznań

10 sty 2011, 17:50

https://twitter.com/facebook

Obrazek

Nie zamykają FB, Weekly World News ma tendencję do publikowania nieprawdziwych informacji.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

12 sty 2011, 23:27

https://www.rp.pl/artykul/2,593023_Rosyj ... olacy.html

i co Wy na to drodzy państwo? moim zdaniem wina zawsze lezy po środku...nie można winić tylko naszych pilotów...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

12 sty 2011, 23:38

Moje przypuszczenia się tylko potwierdziły

Niestety tyle już różnych 'prawd' na ten temat wysnuto, że to dopiero początek farsy, jeszcze większej niż dotychczasowa. Media przez kolejne miesiące będą nas tym karmić do znudzenia a ludzie znowu będą się prześcigać w formowaniu różnych tez i teorii spiskowych.

Końca nie widać


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

13 sty 2011, 10:39

Ja już dawno przestałem się tą sprawą interesować z obawy, że to się właśnie w ten sposób skończy. Bezsensowne spory i śledztwo przy zatraceniu najważniejszego elementu tej katastrofy - zginęli ważni dla państwa ludzie, katastrofa smoleńska stała się rozgrywką polityczną. Polacy z wszystkiego zrobią świetny materiał na kłótnie. Uważam, że prawdy nigdy nie poznamy, no chyba, że człowiek roku Gazety Polskiej* nas zaskoczy jakimiś "faktami".

*Antoni Macierewicz


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

16 sty 2011, 12:31


Do filmiku nic nie będe dodawał, wszystko jest wytłumaczone w nim :P


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

21 sty 2011, 22:36

Znieważanie Polski, narodu polskiego lub premiera, prezydenta czy parlamentu, profanowanie hymnu i flagi Polski - za te wykroczenia Straż Miejska będzie mogła ukarać sprawców mandatem, prawdopodobnie w wysokości od 20 do 500 zł.

https://pomorze.naszemiasto.pl/artykul/7 ... egoria=675

Panowie, uważajcie co mówicie na temat miłościwie nam panujących. :D Media pokazują, jak w totalitarnej Białorusi karze się opozycjonistów za krytykę batiuszki Łukaszenki, ale my przecież żyjemy w wolności i demokracji europejskiej, takie rzeczy nie u nas.

Trzeba zacząć się przyzwyczajać do pomarańczowych kamizelek :bolek:
Ostatnio zmieniony 21 sty 2011, 22:38 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

23 sty 2011, 21:45

kazik, krytyka to jedno, znieważenie to coś innego. Można kogoś skrytykować nie znieważając.

Chociaż Tuska to warto by zmieszać z błotem, wytarzać w g**nie i zalać moczem, jeszcze ciepłym, spalić żywcem i zakopać pod wychodkiem za to co odwala. Ale to już temat na inną rozmowę :P


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

14 lut 2011, 20:17

https://wiadomosci.onet.pl/wideo/unikato ... ,klip.html#

Unikatowe nagranie z zamachu na moskiewskim lotnisku


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

11 mar 2011, 17:35

Tsunami w Japonii

Północno-wschodnią Japonię nawiedziło w piątek najsilniejsze w historii tego kraju trzęsienie ziemi. Co najmniej 110 osób poniosło śmierć. W całym basenie Pacyfiku z wyjątkiem Kanady ogłoszono ostrzeżenie przed tsunami.

Policja podała, że zginęło 110 osób, a 350 jest zaginionych.

Z kolei według japońskiej agencji Jiji Press, na plaży w mieście Sendai znaleziono od 200 do 300 ciał. Sendai znajduje się w prefekturze Miyagi, w regionie najbardziej dotkniętym piątkowymi wstrząsami.

Polska ambasada w Tokio poinformowała PAP, że na razie nie ma informacji o ewentualnych ofiarach wśród Polaków. Według I radcy ambasady RP Mirosława Zasady, Polakom, z którymi pracownikom ambasady udało się nawiązać kontakt, nic się nie stało.

Siłę trzęsienia oceniono na 8,9 w skali Richtera. Doszło do niego o godz. 14.46 czasu miejscowego (6.46 czasu warszawskiego). Towarzyszyła mu seria wstrząsów wtórnych, w tym o sile 7,4, do którego doszło około 30 minut po głównym trzęsieniu. Epicentrum znajdowało się około 130 km od wschodniego wybrzeża wyspy Honsiu, a hipocentrum, czyli położone w głębi Ziemi źródło rozchodzenia się fal sejsmicznych - na głębokości około 24 km.

Rozmiary zniszczeń i prognozy związane z tsunami sugerują, że liczba ofiar będzie większa

źródło: https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/a ... fAodzx-iiw


ODPOWIEDZ