[PROGRAM] XFire

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

31 gru 2010, 16:13

Otóż dzisiaj, nagle ni z gruchy ni z pietruchy XFire się rozłączył. Nie mogłem się zalogować. Co chwile pisało:

Kod: Zaznacz cały

Zostałeś rozłączony z XFire
W końcu udało mi się zalogować, ale tylko na chwilę, bo po chwili znowu mnie rozłączyło i od tej pory nie mogę się już w ogóle połączyć. Wszyscy inni są online i nie mają takich problemów(jak przez chwilę zdołałem się połączyć to gadałem z jednym z użytkowników, do tego patrzyłem w ich profilach i wszyscy maja Online).
Reinstall nie pomógł. Patrzyłem w Zaporze, ale XFire nie jest tam zablokowane.
Jakieś pomysły?

EDIT: Problem has been resolved! Ktoś na Forum XFire poradził mi, abym wylogował się z Facebooka. Zrobiłem to, a XFire zaczął działać. Bardzo dziwne. :D

Skoro już wszystko działa, zmieniam tag z [POMOC] na [PROGRAM] i zapraszam wszystkich do dyskusji o tym komunikatorze.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2010, 19:06 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 2 razy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

01 sty 2011, 20:18

Mr Minio pisze:Otóż dzisiaj, nagle ni z gruchy ni z pietruchy XFire się rozłączył. Nie mogłem się zalogować. Co chwile pisało:
Kod:
Zostałeś rozłączony z XFire
Wczoraj miałeś za to jakieś skoki łączenia i rozłączania z programem, bo mi po basie nap***dalało, jak z ckma.

Swoją drogą nigdy nie miałem konfliktu FB-Xfire. Za to często wyświetlał mi się problem z przesłaniem zrzutów ekranu na profil w internecie.

Co do programu, to... fajny jest. Głównie używam go do robienia screenshotów i badania czasu zmarnowanego przed grami, a nie rozmowy z innymi ludźmi, ale program mi się podoba, chociaż nie polecam xfire'owej przeglądarki internetowej. Strasznie mi sprzęt obciąża (zaznaczam, że nie jest najwyższych lotów), lepiej wcisnąć alt+tab i wyświetlić link, który ktoś przesłał w normalnej przeglądarce.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

01 sty 2011, 20:21

Kariko pisze: Wczoraj miałeś za to jakieś skoki łączenia i rozłączania z programem, bo mi po basie nap***dalało, jak z ckma.
No. Dzisiaj rano też. BTW wyłącz dźwięki w opcjach, ja mam tylu friends, że bym pierdolca dostał jakby każdy tak się wylogowywał i logował.
Kariko pisze: lepiej wcisnąć alt+tab i wyświetlić link, który ktoś przesłał w normalnej przeglądarce.
Są jednak gry na które alt+tab źle działa. Mi tam przeglądarka XFire nie przeszkadza, niezłe udogodnienie aby przeglądać coś podczas grania, a sprzęt mam dobry, więc takiego obciążenia nawet jeśli jest nie czuję.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ