KArabinek z tłumikiem strzela nożyczkami

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
flame104
Wnerwiony urzędas
Posty: 15
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:00

23 gru 2010, 10:55

Mam taki mały problemik. Instaluję modyfikacje. włączam grę, kody- logiczne. a moja ulubiona broń pod 4-ką - karabinek z tłumikiem strzela nożyczkami. chociaż nie robiłem nic innego, niż pisało w plikach readMe. oraz żadnych kodów a la: "nowwedance". jak sie tej natrętnej wygody pozbyć?


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

23 gru 2010, 11:05

Dawno nie włączyłem tego strzelania nożyczkami, ale może spróbuj zastosować się do którejś z powyższych rad:

1. Ten mod którego zainstalowałeś do KW2? Bodajże karabin z tamtego moda strzela właśnie nożyczkami, ale nie jestem pewien, bo jak już pisałem dawno na nim nie grałem.
Jeśli tak po prostu musisz znaleźć normalny karabin i po kłopocie.

2. Jeśli w pliku ReadMe pisało, aby zastąpić jakieś linijki w danym pliku, to się nie dziwie, bo mogłeś zastąpić pickup zwykłego karabinu na ten z nożyczkami. W takim przypadku zmień wpisy w pliku.

3. Spróbuj powpisywać "NowWeDance" kilka razy, poprzechodzić do innej mapy.

4. Jak nie pomaga spróbuj wpisać: "rockincats", a potem "dokkincats". Powinno się udać. ;)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2010, 11:09 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
flame104
Wnerwiony urzędas
Posty: 15
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:00

23 gru 2010, 11:34

Wiesz co. Instalowałem JEDYNIE AWPmod oraz wgrałem dwie bronie- pistolet na gwoździe i ten, tzw. minigun. W plikach typu *.ini itp nic nie zmieniałem. a przed momentem spróbowałem tą sztuczkę z tymi trzema kodami w Twoim pkt. 4. przechodziłem w inne miejsca na mapie (przez tunele) i kurde nie działa. ktos mozę wie co sie happened?


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

23 gru 2010, 11:45

No to kurde nie wiem. Masz oryginał?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

23 gru 2010, 12:01

Minio głupoty gada, nie słuchaj go. Wystartuj nową grę, ale NIE zaznaczaj opcji "Dodatki" i po kłopocie, miałem identyczny problem.


ODPOWIEDZ