Stare save'y nie działają

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 lis 2010, 13:16

Odinstalowałem swojego Postala i zainstalowałem wszystko od nowa. Wcześniej skopiowałem folder Saves, teraz go wklejam, wchodzę do gry, Wczytaj grę i wszystkie sloty są puste. Czy trzeba coś zmieniać w jakimś pliku, aby save'y zaczęły działać?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lis 2010, 14:57

Gra widzi sejwy według tego, co jest zapisane w pliku SavedGameInfo.ini (w STP i AW) lub AW7SavedGames.ini. Jeśli nie masz tego pliku - schowaj stare sejwy. Uruchom grę i pozapisuj każdy slot byle jakim sejwem z bieżącej gry. Wyjdź z gry, usuń te byle jakie sejwy. Wrzuć na ich miejsce te właściwe. Uruchom grę. Nie będziesz widział ani właściwej daty ani opisu starego sejwa. Po prostu klikaj na każdy i sprawdzaj, co tam jest.

Pełna deinstalacja nie jest wskazana, gdy ma się dużo miejsca na dysku. Lepiej wszystko stare zachować pod zmienioną nazwą. Zrobić kopię tego starego i dać jej właściwą nazwę. Tą kopię odinstalować. Instalować wszystko na nowo. A gdy czego potrzeba - zajrzeć do zachowanego oryginału starego.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

29 lis 2010, 20:09

Mam problem. Zapisuję grę na jakimś slocie, ale gdy chcę wczytać, ten slot jest nadal jako pusty. :bolek:


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

29 lis 2010, 20:18

Windows 7 lub Vista - odpalaj koniecznie grę jako administrator (jeśli chodzi o to, że po prostu save-y się nie robią) 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

29 lis 2010, 20:33

Dzięki, działa. :)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ