Problem ze... skompletowaniem zestawu skrytobójcy

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

25 paź 2010, 19:50

Temat dość (nie)wiele mówiący, więc spieszę wyjaśnić: poszukuję modów dodających dużo wytłumionych broni. Zawsze lubiłem zabijać po cichu :) Niby jest AWPMod, EA Inventory itp. itd., ale bronie M@DJackala to trochę mało (pistolet, snajperka, karabinek a'la UZI).


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

25 paź 2010, 19:56

Tu masz pistolet z tłumikiem i wyciszone M4, do tego tłumik z AWP(snajpa, UZI, pistolet), z EAInv masz pełno giwer z tłumikami. CDInventory też ma jedną broń z tłumikiem, popatrz też na CDInv oraz newkickassweapons wolve'a - tam masz podwójne, wyciszone UZI.
Nadal Ci mało?

Pamiętaj, że skryty zabójca używa nie tylko broni palnej, ale i broni białej. Moje ulubione zabawki pod tym względem to:
-noże do rzucania z EDa
-motylek z EDa
-nóż wojskowy z EAInv
Ostatnio zmieniony 25 paź 2010, 20:00 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

25 paź 2010, 21:47

Mr Minio pisze:EAInv masz pełno giwer z tłumikami
To wiem, tylko dlaczego po wpisaniu w konsolę "eainv" dostaję mniej-więcej połowę broni, jakie są wymienione w pliku WeaponsLists.txt, dołączonym do AWPModa? A o bronie białe nie martwię się - maczeta i katana wystarczają :) Podoba mi się też łom.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

25 paź 2010, 22:23

Pangia pisze:dlaczego po wpisaniu w konsolę "eainv" dostaję mniej-więcej połowę broni, jakie są wymienione w pliku WeaponsLists.txt, dołączonym do AWPModa?
Ponieważ po wpisaniu owego kodu pojawiają się wyłącznie te bronie, które Kank wprowadził do AWPM. Chcesz mieć wszystko, musisz zainstalować EAInv


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

26 paź 2010, 16:25

Silver Dragon pisze:Ponieważ po wpisaniu owego kodu pojawiają się wyłącznie te bronie, które Kank wprowadził do AWPM. Chcesz mieć wszystko, musisz zainstalować EAInv
Rozumiem znaczenie słów "if you installed" - właśnie po to głównie założyłem ten temat, żeby się dowiedzieć, czego nie chodzi.


Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

18 lis 2010, 16:44

Sorry za odświeżanie tak starego tematu, ale imo do "skrytobójczenia" nadają się też pistolety z tłumikami z CdInventory. Działają cicho, morderczo i do tego jeden działa jak snajperka.


ODPOWIEDZ