Forbidden Story

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Deadly Jake
Miłośnik broni
Posty: 140
Rejestracja: 17 wrz 2010, 07:47

31 paź 2010, 21:11

Witam was. Jako że teraz mam więcej wolnego czasu postanowiłem zrealizować projekt który miałem w planach od dawna ale zawsze brakowało mi chęci, ale teraz zebrałem się do kupy i mam nadzieję że nie stracę szybko zapału.

Czym jest Forbidden Story? Opowieścią o wszystkim i o niczym, o naturze człowieka, o tym co prawdziwe i o tym co fałszywe. Historia ta mówi o pewnym chłopaku, na którego czeka coś więcej niż zwyczajne życie.

Mam nadzieję że przynajmniej was zaciekawi to co dziś napisałem. Nie wiem ile to będzie miało części, bo ciężko to rozplanować, ale postaram się by były ciekawe. Bez żadnych fillerów, bo wiem że w opowiadaniach nie są mile widziane.

Pisać planuje codziennie, oczywiście jeśli będę miał tyle chęci ( a mam nadzieję że będę miał ).

Piszcie opinie na temat Forbidden Story, wiem że na razie jest tego niewiele, ale rozkręci się, obiecuję. Piszcie też różne uwagi, zarówno na temat treści jak i natury technicznej.

Forbidden Story

PS : Z tego co wiem nie można reklamować stron konkurencyjnych dla PostalSite, czyli takich których motywem przewodnim jest Postal 2, dlatego mam nadzieję że nie potępicie mnie za to że się tutaj reklamuję.

Ja Cię nie potępię, jedynie umożliwię dostąpienie zaszczytu oczyszczenia ze złych uczynków. Niech tylko znajdę krzyż, rozpałkę i rytualne szaty....
Ostatnio zmieniony 02 lis 2010, 08:12 przez Deadly Jake, łącznie zmieniany 3 razy.


Why don't you give a damn?
Obrazek
ODPOWIEDZ