Gry MMORPG

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

17 cze 2007, 10:09

Gry MMORPG (Massively-Multiplayer Online Role Playing Game) Od dawna zaczęły mnie interesować j.To przygodowe gierki i nie tylko, gra się w tę gry przez internet z ludźmi z całego świata.Jedną z fajnych gier MMORPG jest Lineage 2 .Gry MMORPG są i płatne i darmowe. Więcej gier i opisów znajdziecie na stronce https://www.mmorpg.website.pl/. Zachęcam do grania w gre silkroad i inne ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

17 cze 2007, 11:26

Zapewne w L2 grałeś na privach ja też ale podobno privy nawet się nie umywają do oryginalnych serwerów za które niestety trzeba płacić :/. Ja długo grałem w darmowe mmorpg aż doszedłem do wniosku, że nie ma to zbytnio sensu. Najpierw odpaliłem wow’a (darmowe demo). Ogolnie bardzo fajnie się grało, ale jak dla mnie były dwa minusy. Mało rozbudowany crafting i taka bajkowa grafika. Potem zdecydowałem się odpalić everquesta 2 (darmowe demo) miał to, czego nie miał wow. Pograłem w niego tydzień stwierdziłem że to jest to :). Zakupiłem eq2 z pierwszym dodatkiem pograłem miesiąc a potem już nie miałem czasu na niego chciałem wrócić w wakacje, ale z pewnych względów tego nie zrobię. Jednak od września na 100% odpalam i gram do upadłego ;). To by było tyle, jeśli ktoś chce grać w mmorpg polecam przesiadkę na płatne na pewno nie pożałujecie!

Ps. między czasie testowałem jeszcze GW ale to mi wcale nie podeszło ;).


Awatar użytkownika
Guardb
Początkujący morderca
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:10
Lokalizacja: Bytom

17 cze 2007, 13:13

Ehhh mmorpg grałemw dużo ale to chyba nie dla mnie te ciągłe nabijanie levelów/itemków/czarów(czy co tam jeszcze jest) jest tak nudne jak cholera najdłużej grałem w l2 (niestety na privach;/ ) ponieważ tam to miało jakiś sens pvp pve siege.Może kiedyś znajdę jakąś mmorpg dla mnie....


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

17 cze 2007, 14:31

MMORPG są super, ale niestety nie starczy życia, żeby w każdym być imba. Tych gier pojawia się coraz więcej, a najlepiej skupić się na jednej. Ja próbowałem róznych i różnistych , od GW i MU poprzez mangowate RO nawet do takich dziwactw, jak Flyff, czy GunZ, ale one wszystkie nie mają szans z bezkonkurencyjnym (dla mnie) WoWem. Obecnie sporo nowych MMORPG ma wyjść ,ale tylko jeden ma szanse z produktem Blizzarda - Warhammer online (przynajmniej wg zapowiedzi, bo Lotr online też miał być świetny)


https://www.videogamesblogger.com/2007/0 ... s-list.html

To mówi samo za się :P chociaż na drugiej pozycji spodziewałem się GW, albo L2, poza tym większość tych tytułów jest mi nieznanych, pewnie azjaci w to cisną.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 15:06 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

17 cze 2007, 19:29

Kariko pisze:a najlepiej skupić się na jednej
No właśnie ja się skupiłem na silkroad online lubie takie gierki tymu L2.

P.S: A kto z was słyszał o tej grze second life. Gierka przerąbana realne pieniądze, ale ja w takie nie gram bo jeszcze policja mnie dorwie bo nie płaciłem (ale w to nie grałem).
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 19:30 przez Alixo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

17 cze 2007, 20:38

Ja znam grę Secound Life. Mam zamiar się zarejstrować i grać w to.


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

17 cze 2007, 20:59

ło stay to poważny interes prawdziwa kasa prawdziwe studia w grze! Ciekawe czy ona jest płatna!?


Obrazek
Awatar użytkownika
Guardb
Początkujący morderca
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:10
Lokalizacja: Bytom

17 cze 2007, 21:41

Widać że nie wiesz chyba co to za gra... gra jest darmowa płaci się tylko jeśli chce mieć konta premium które daje możliwość dodawania własnych rzeczy do gry ( ! ) nawet animacji
można zakładać np firmę zajmującą się tworzeniem pluszowych misi jeśli tylko ze chcesz.Osobiście w to nie gram bo niechcę mi sie jeszcze raz ściągać (wtedy kiedy chciałem w to pierwszy raz zagrać mieli jakieś problemy z servem)


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

18 cze 2007, 17:59

Czyli Second Life jest godne polecenia?? Bo mnie jakoś simsowate gry nie kręciły, bo mam własne życie, ale może spróbuję, żeby chociaż wiedzieć, co krytykuję :D


Awatar użytkownika
Riddle
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 17 gru 2006, 16:13

18 cze 2007, 18:04

Ja bez opamiętania gram w Guild Wars. Jak je poznałem? Z nudów odpaliłem trial z CDA-abrakadabra i miłość od pierwszego włączenia. WoW nie lubię za tragiczny tryb pvp i taką samą grafikę.


Ale stad daleko do Tyrii Canthy i Elony!
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

18 cze 2007, 21:08

Kariko pisze:Czyli Second Life jest godne polecenia?? Bo mnie jakoś simsowate gry nie kręciły, bo mam własne życie, ale może spróbuję, żeby chociaż wiedzieć, co krytykuję :D
Zarejestrowałem się, jutro będę miał więcej czasu to pogram dłużej. Zdam relację ;)
Ostatnio zmieniony 18 cze 2007, 21:20 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Guardb
Początkujący morderca
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:10
Lokalizacja: Bytom

18 cze 2007, 21:16

Heeeej to nie moja wypowiedz XD


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

18 cze 2007, 21:20

Sorki, błąd skryptu ;) Poprawiam


Obrazek
Awatar użytkownika
Slaytanic
Miłośnik broni
Posty: 149
Rejestracja: 09 maja 2007, 21:21

19 cze 2007, 16:33

Nie przepadam za MMORPG. Grałem jakiś czas w L2(nie na privach), Silkroada, Ragnarok Online i stwierdziłem, że to nie dla mnie. Ciągłe tłuczenie potworków, nabijanie leveli, szukanie itemów etc powoduje u mnie tylko i wyłącznie wzwód do wewnątrz. =|


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

17 sty 2008, 23:20

Ja gram tylko w Maple Story fajowa giera xD polecam


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
ODPOWIEDZ