O guście muzycznym i współczesnej muzyce słów kilka

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

21 sie 2010, 20:26

Zaprawdę powiadam ci że słuchałem wielu zespołów i Firma , Gorillaz , R+ i Peja najlepsi z tego szajsu.
Ps : Darujmy sobie nieprzyjemności ok?
Sygnatura pasuje do mnie niby jak ?
Ostatnio zmieniony 21 sie 2010, 20:38 przez korter, łącznie zmieniany 1 raz.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

21 sie 2010, 20:41

A ja mówię STOP tej kłótni ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

26 sie 2010, 05:16

korter pisze:Ale Behemoth zyskał sławę dzięki skandalom , a nie graniu muzyki.
W Polsce - zyskał sławę wśród ludzi takich jak Ty dzięki skandalom. Za granicą i w kręgach lubiących tego typu muzykę skandale wywołane przez zdewociałych dziadów nie były potrzebne 8-)
korter pisze:Słuchaj no Biblia to świętość nie jakaś tam książka
Jak dla kogo 8-)
korter pisze:Firma ma przesłanie tylko żaden z was go nie znajdzie.
Skoro ma przesłanie, ale żaden z nas go nie znajdzie... to może nie z nami jest coś nie tak, ale z ludźmi, którzy rzekome przesłanie widzą/słyszą xD
korter pisze:Metalowcy drą ryje jak durnie przecież to uszy rozwali
A nie przyszło Ci do tej JP na 100% (ale jak radiowóz blisko, to już tylko na 13%) głowy, że niektórzy wolą owe "darcie ryja", od pseudo-gangsterskiego sapania na mikrofon?
korter pisze:Mr Minio zaiste umiem drzeć tak jape tzn growlować , ale po co to ani się tego nie da zrozumieć , ani nic.
Ja jakoś nie mam z tym problemów 8-)
Pozwólcie że ja też się wypowiem. Denerwuje mnie nieco fakt, że (prawie) wszyscy metalowcy to sataniści i antychryści.
Satanista !=* Antychryst X_x Najpierw naucz się znaczenia powyższych pojęć, a później syp nimi na lewo i prawo. Polecam też zapoznanie się z Biblią Szatana - zapłacę za każdy znaleziony weń fragment nakłaniający do wpierdalania kotów, gwałcenia kóz wraz z wiewiórkami i innymi antylopami 8-)

Reasumując - powstał ciekawy temat, który standardowo zdechł, z powodu osób zatwardziale broniących swoich "racji" za pomocą tak modnych dzisiaj pseudo-sarkazmów i nieudolnych ciętych ripost. Miast tego wystarczyło uzbroić się w kilka argumentów i przedstawić je w sensowny sposób, przytaczając np.: fragmenty utworów i demonstrując swoje interpretacje oraz ubierając w słowa rzekome "głębokie przekazy, których nikt nie zrozumie". Istnieje coś takiego jak gust - coś co sprawia, że różnymi się od siebie. Owe różnice, jeśli tylko są akceptowane i szanowane, czynią nasz świat pięknym. Bo i po co komu armia ludzików, którzy słuchają tego samego, jedzą to samo, oglądają to samo w TV, grają w to samo, wieszają tak samo papier toaletowy? Gdyby tak wyglądał świat, byłoby tu nieco nudno. Mieliście okazję podzielić się waszymi gustami, przedstawić różnice, ewentualnie nakłonić innych, by spróbowali owych gatunków muzyki, czy wykonawców. Jednak z niektórymi po prostu się nie da, zaślepieni swoimi wzorami/ideałami/idolami, olewają opinię innych, nieraz ją obrażając, nie podając przy tym żadnych sensownych i rozsądnych argumentów. Szkoda, że nie umiecie normalnie się bawić 8-)


*- "!=+ - stosowany w językach programowanie operator NOT EQUAL (nie jest równe).


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Zablokowany