[SPRZĘT] Przy nagrywaniu dźwięki z gry są ciszej ode mnie

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

03 kwie 2010, 23:00

Witam, tak jak w temacie, przy nagrywaniu filmu z gry (dowolnym programem), nie słychać dźwięków z gry, ale słychać mnie dobrze, próbowałem opcji stereo mix, ale wtedy jest na odwrót, a mnie duuużo słychać ciszej. Czy jest jakiś sposób by to ładnie wyrególować??[/youtube]


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

04 kwie 2010, 07:19

Hmm. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to brakujące, albo nieodpowiednie kodeki. Może być też tak, że używasz wersji freeware, albo próbnych jakichś programów, które z natury nie nagrywają dźwięku, póki ich nie zarejestrujesz, to jest zapłacisz.

Poza tym, próbowałeś nagrywać w Xfire?


Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

04 kwie 2010, 10:20

Nie no, wczoraj byłem już trochę zmęczony jak to pisałem, więc chyba źle to ująłem. Słychać przy normalnym nagrywaniu mnie, i dźwięki z gry tylko ciszej. Jak włączę opcję stero mix słychać dźwięki z gry o wiele lepiej, ale mnie gorzej :/ A Xfire nagrywałem kiedyś ale on w ogóle nie brał dźwięków z gry. Teraz nagrywam Frapsem i WeGame...


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

04 kwie 2010, 11:32

RobertosSK1 pisze: A Xfire nagrywałem kiedyś ale on w ogóle nie brał dźwięków z gry.
Zaznacz w opcjach, aby to robił. 8-)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

04 kwie 2010, 11:35

Zaznaczyłem, ale wtedy w ogóle nie słyszałem dźwięków z gry, tylko z mojego mikrofonu :/


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

21 sie 2010, 12:38

RobertosSK1 pisze:Zaznaczyłem, ale wtedy w ogóle nie słyszałem dźwięków z gry, tylko z mojego mikrofonu :/
Mam to samo, tyle że z Frapsem. Podejrzewam, że to wina karty dźwiękowej, bo powinienem odznaczyć opcję "Miks stereo" w ustawieniach głośności. Muszę to zaptaszkować wśród opcji, które mają mi się pojawić, ale nawet nie mam takiego czegoś. Ma ktoś jakieś pomysły (poza wymianą karty dźwiękowej, aktualnie mam prawdopodobnie zintegrowanego Realteka)?


ODPOWIEDZ