Wymarzone zakończenie

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

09 wrz 2009, 23:44

Mi się podoba zakończenie takie jak Loco zaproponował, ale zmieniłbym na coś zerżniętego z Wędrowycza: Koleś po zabiciu ostatecznego bossa nagle spotyka śmierć po czym rozpierdala ją rakietnicą :P

(było coś w stylu:
Semen siedział i pił, gdy nagle jego oczom ukazała się śmierć siedząca na kamieniu, szlifująca kosę. Widząc to, Jakub wszedł do domu, a po chwili wyszedł z pancerfaustem, z którego wypalił. Gdy kurz opadł, Semen ujrzał Jakuba, siedzącego na kamieniu, szlifującego kosę)


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Seminoll
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2010, 12:34

10 sie 2010, 13:31

Dla mnie byłoby nawet ok gdyby Koleś zginął trafił do piekła i dalsze części gry rozgrywałyby się w piekle.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 sie 2010, 13:43

Coś aż tak nierealnego?! Przecież ktoś już na forum odkrył, że Koleś i tak idzie do nieba(trick z podpaleniem się i ifeelfree). xD

O ile zombie i końcowy boss w AW były jeszcze do przełknięcia(nie wiadomo nawet czy były realne, przecież Koleś miał zwidy), to takie zakończenie trójki to już przesada. W ogóle jestem teraz na nie z nierealnymi zakończeniami. Mimo tego co napisałem wcześniej, powtórka z dwójki też była by to kitu. Wyglądało by to tak, jakby twórcy nie mieli nowych pomysłów.

W trailerze mogliśmy zobaczyć, że Koleś stoi przed drogą wyboru - policja lub rabusie.
Może właśnie pod tym względem należy szukać zakończenia?
Jako rabuś, Kolesiowi udał się skok na jakiś bank(w którym było o wiele więcej forsy niż w tym w dwójce) i teraz sobie siedzi na Karaibach, ogląda jakieś laski i popija drinkiem, a obok niego leży jak zwykle wierny Champ. :lol:

Jako ten współpracujący z policjantami, pod koniec gry, Koleś mógłby dostać jakąś odznakę i zostać policjantem, albo całkiem inaczej - w ostatniej chwili przeciwstawić się glinom i wszystkich wymordować(to tak dla fanów starego, dobrego Kolesia). ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

11 sie 2010, 15:15

W postalu 3 mają być podobno 3 drogi (zła , dobra i jakiegoś ekoterrorysty) więc będzie trudno dobrać jedno zakończenie.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

12 sie 2010, 19:08

Seminoll pisze:Dla mnie byłoby nawet ok gdyby Koleś zginął trafił do piekła i dalsze części gry rozgrywałyby się w piekle.
Za bardzo by mi to Painkillera przypominało
korter pisze:W postalu 3 mają być podobno 3 drogi (zła , dobra i jakiegoś ekoterrorysty) więc będzie trudno dobrać jedno zakończenie.
A głównym celem w grze będzie uzbieranie wystarczającej ilości pieniędzy, aby wynieść się z Catharsis.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

13 sie 2010, 07:54

Naprawdę czy sobie żartujesz z tym głównym celem bo coś mi się to nie widzi.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

13 sie 2010, 10:58

Rosjanie przeprowadzili wywiad z przedstawicielem Akelli. Jedno z pytań właśnie tego dotyczy (Siódme chyba)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

14 sie 2010, 19:17

Jedno z potencjalnych zakończeń:

Obrazek

Koleś po pobiciu rekordu Hitlera w eksterminowaniu ludzi odlatuje z nim do krainy Wyobraźniolandii na latających sankach w przebraniu Św. Mikołaja. Tam odpiera atak terrorystów z Al-Kaidy. Staje się narodowym bohaterem wszystkich wymyślonych przez ludzi postaci z kreskówek. Wszyscy żyją długo i szczęśliwie.

Oczywiście część historii pochodziła by z South Park'u. Odcinek pod nazwą "Imaginationland Episode I".

https://en.wikipedia.org/wiki/Imaginationland_Episode_I

Co o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony 14 sie 2010, 19:18 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

15 sie 2010, 08:54

Ekm HMMMM mi się ten pomysł nie podoba .Ale i tak już skopali Postala więc już nic go nie bardziej nie zepsuje.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Zablokowany