Gruppenführer KAT

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

08 lip 2010, 20:07

Daje tekst do samodzielnej analizy. Sam zobowiązuje się go nie komentować:

Kod: Zaznacz cały

http://niepoprawni.pl/blog/164/gruppenfuehrer-kat


Obrazek
Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

08 lip 2010, 21:08

Mój komentarz jest taki,że Rząd Polski i Rosyjski wszystko ukryli przed nami w sprawie prawdziwej przyczyny katastrofy samolotu TU-154 pod Smoleńskiem.I na koniec porównam tą sprawę jednym z cytatów Józefa Piłsudzkiego czyli ,,Naród wspaniały, tylko ludzie k****'' mówiąc brzydko,ponieważ gdy to przeczytałem to mnie krew zalała.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

08 lip 2010, 22:24

Dr. Dundersztyc pisze:Sam zobowiązuje się go nie komentować:
To dobrze, wystarczająco długo i dużo agitujesz :).

A co do tekstu? Sami wiecie, jak dla mnie, to kolejna porcja ludzi nie ma co robić i podjudza w internecie, nigdy nie ukrywałem swojej niechęci do takich rzeczy, to jest na jednym poziomie z 'Listą Żydów w zniewalanej Polsce', RedWatch i Polonicą. Banda współczesnych Sokratesów, tylko Ci nie mają jaj, żeby wyjść na ulice mówić o swoich poglądach, wolą się kryć pod dziwnymi nickami 'po drugiej stronie ekranu'. Każdy z nich twierdzi, że zna prawdę, a wytykają innym, że sądzą tak samo. Nie wiem, czemu ludzie po prostu nie dopuszczają do swoich łbów najprostszej wersji wydarzeń, tylko doszukują się spisków, zamachów itp. Kraksa Geremka to też zamach? Oczywiście, że nie, bo miał taką, a nie inną legitymację partyjną.

Z biegiem czasu pewni pojawią się co raz to lepsze 'dowody', teorie, dot. Smoleńska, które równie ciężko będzie udowodnić, co zdementować, no ale one będą jedyne i słuszne, z wolnych mediów, niezawisłego sracza, od proroka, Tyary Elżbiety Gas, czy jeszcze czegoś/kogoś innego.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

12 lip 2010, 17:06

Epic fail, taki jest mój komentarz do tego tekstu.


Obrazek
Awatar użytkownika
Ciachoo
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 01 lut 2007, 19:33
Lokalizacja: Z Miasta Dude'a

18 lip 2010, 17:55

Och. Ojejku. Spisek, Żydzi, PO i Illuminaci. /lol

Mnie ciekawi jedna rzecz.
KŁAMAŁ twierdząc, że propozycja udziału w osobnej uroczystości 7 kwietnia nastąpiła ze strony Putina jeszcze później.

Już bowiem 5grudnia 2009 r. Dimitrij Polianski Radca Ambasady Rosyjskiej ogłosił: Na kwiecień planowane jest spotkanie Władimira Putina i Donalda Tuska . Polianski przekazał już wtedy, że szefowie rządów dwóch krajów mają uczestniczyć w posiedzeniu Rady Biznesu Rosji i Polski, i że oprócz forum gospodarczego w Kaliningradzie w kwietniu przyszłego roku Rosję i Polskę czeka inne ważne wydarzenie - wspólne uroczystości upamiętniające rocznicę tragedii w Katyniu.
Co ma wspólnego otrzymanie zaproszenia przez naszego premiera z oficjalnym ogłoszeniem jakiegoś ambasadora w kwestii planów Putina i Tuska?
Planowanie nie jest równorzędne zaprosinom. Jeżeli ktoś mi to wyjaśni będę wdzięczny :)


"Broń nie zabija ludzi, ja to robię" Postal Dude
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

21 lip 2010, 20:35

Ciachoo pisze:Och. Ojejku. Spisek, Żydzi, PO i Illuminaci. /lol
Chłopak szybko łapie :diabeł:
Ciachoo pisze: Co ma wspólnego otrzymanie zaproszenia przez naszego premiera z oficjalnym ogłoszeniem jakiegoś ambasadora w kwestii planów Putina i Tuska?
Planowanie nie jest równorzędne zaprosinom. Jeżeli ktoś mi to wyjaśni będę wdzięczny :)
Wszystko jest w tekście. Przeczytaj jeszcze raz.


Obrazek
ODPOWIEDZ