Counter Strike 1.6 - Brak napisów w menu

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

07 lip 2010, 16:25

Witam, zakupiłem dziś pakiet Half Life - Platinum Pack, w którym był Counter Strike 1.6. Odpaliłem go, pograłem jakieś pół godziny i wyłączyłem. Jakąś godzinę potem znowu chciałem sobie w niego pograć ale... w menu nie ma napisów (New game, Find game, Quit, itp. itd.). Są tylko zakładki "Counter Strike" "Steam" i "Servers". Da się grać klikając na Servers, ale to wkurza bo nie mogę wejść do opcji, zrobić własny serwer, ani normalnym sposobem wyjść z gry (tylko muszę używać do tego Ctrl + Alt + Delete). Próbowałem defragmentować pliki gry, ale to też nie pomogło. Zaznaczam że wcześniej wszystko było normalnie, a inne gry z tego pakietu nadal mają napisy w menu. Da się jakoś przywrócić napisy? Czekam na odpowiedź.


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
Yama
Miłośnik broni
Posty: 144
Rejestracja: 29 lip 2008, 16:11

07 lip 2010, 16:33

Przejdź do folderu cstrike_polish > resource i usuń plik game menu.res (wpierw radziłbym jednak zrobić jego kopię zapasową). Gdy już to zrobisz, uruchom aplikację Steam, a następnie ściągnij dostępne aktualizacje. Po tym zabiegu, wszystko powinno wrócić do normy.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 17:04 przez Yama, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

07 lip 2010, 16:41

Działa! Wielkie dzięki, bardzo mi pomogłeś :D
Wystarczyło że usunąłem ten pliczek (oczywiście zrobiłem kopie zapasową, ale najwidoczniej zbędną).
Temat chyba do zamknięcia ;)
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 16:59 przez RobertosSK1, łącznie zmieniany 1 raz.


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
ODPOWIEDZ