7 Urodziny P2

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Kowalsky
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 12:59
Lokalizacja: hmmm.

26 mar 2010, 13:10

Siedem lat temu 14.04.2003 świat ujrzał sequel najbrutalniejszej gry świata. Postala 2
naszą kochaną grę. Z tej okazji czego moglibyśmy mu życzyć :lol: Moze warto wspomniec te najmilsze chwile przy Postalu. Napisac o początkach, tak przez pryzmat tego czasu. Ze mną było tak że Postala dostałem od kolegi. Mieliśmy wtedy po 9 lat (wrzesień 2003) i jakos nie paliło mi sie do tej gry. W koncu w Grudniu z "nudów" ją właczyłem ;> I tak się zaczeło. Najpierw Demo, potem przyszedł maj 2004 magazyn Play PC Ekstaza przed kioskiem :D i jakos sie "doczołgałem do teraźniejszości"

Zapraszam do dyskusji


Pojawiam się i znikam z częstotliwością co pół roku . . . | MacUser
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

26 mar 2010, 13:51

Jest już podobny temat: Te jedyne chwile.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Kowalsky
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 12:59
Lokalizacja: hmmm.

26 mar 2010, 14:18

Wiem ale pomyslałem ze urodzinowo mozna skłonic sie ku lekkiej refleksji :D i nie koniecznie opowiedziec o chwilach przy postalu, lecz o własnych przemysleniach na ten temat


Pojawiam się i znikam z częstotliwością co pół roku . . . | MacUser
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

26 mar 2010, 14:43

A więc dobrze, gram już w Postala od kilku lat(nie 7, ale z 5 już chyba będzie) i nadal jest to moja ulubiona gra. Na początku grałem tylko bez modów. Mimo to gra nie nudziła mi się przez bardzo długi czas. Następnie zainstalowałem różne mody i wtedy zaczęła się zabawa. ^^
Warto też zaznaczyć, że Postal był drugą(po Bloodrayne) krwawą grą w jaką grałem. Może dlatego mi się tak spodobał?

Trudno mi uwierzyć, że ta gra jest już taka stara. Szybko te lata lecą. Już 7. Jeszcze 3 i będzie rocznica- 10 lat. Tzn już była, ale jedynki. Pora na 10 lat dwójki.
Oby trójka była godna czekania kolejnych 10 lat :P


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

28 mar 2010, 14:58

Ja gram w Postala od pół roku . A czego mógłbym życzyć Postalowi ? Żeby Postal 3 już wyszedł .( a tak wogóle wiecie że postal to po angielsku znaczy pocztowy )


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 mar 2010, 15:01

korter pisze:( a tak wogóle wiecie że postal to po angielsku znaczy pocztowy )
A także(w slangu) psychol i właśnie o to znaczenie tutaj bardziej chodzi. :)

A może na tą rocznice zrobimy jakieś przyjęcie w Postal MP? :)
Fajnie byłoby uczcić takie coś także w singlu. Może zaraz włączę Postala i coś pomyślę.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

28 mar 2010, 19:39

Mam postala po polsku i mulitplayer odpada .
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 06:45 przez korter, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

28 mar 2010, 19:39

Ja 14.04 mam imieniny :D A więc na pewno będzie impreza + wynajdzie się fajerwerki i ten akcent będzie uczczeniem siódmych urodzin Postala 2. Może namówię mojego kolegę żeby się jeszcze przyszedł przebrany za Krothego :diabeł:

A teraz coś o tym jak to zaczynałam grać w P2. Po pierwsze grę pokazał mi starszy brat, (to był chyba 2005r.) ale jakoś mnie to szczególnie nie zaciekawiło. Rok później szukałam jakiejś krwawej gry i trafiłam na ranking najbrutalniejszych gier, gdzie na pierwszym miejscu był właśnie Postal 2. Popatrzyłam na gameplaye i stwierdziłam, ze to jest właśnie TO. I tak się zaczęło, najpierw pożyczyłam płytkę od brata, a teraz mam już swoją kolekcję.
Dodam jeszcze kilka słów wyjaśnienia... Bo niektórym może się wydawać ciekawe po jaką cho*erę 11-sto letnia dziewczyna szukała krwawej gry. Otóż zawsze lubiłam być oryginalna i kiedy moje koleżanki budowały sobie domki w simsach, u mnie lufa od karabinu nie stygła :mgun:


Awatar użytkownika
Kowalsky
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 12:59
Lokalizacja: hmmm.

30 mar 2010, 17:21

Dzastin pisze:Ja 14.04 mam imieniny :D A więc na pewno będzie impreza + wynajdzie się fajerwerki i ten akcent będzie uczczeniem siódmych urodzin Postala 2. Może namówię mojego kolegę żeby się jeszcze przyszedł przebrany za Krothego :diabeł:

A teraz coś o tym jak to zaczynałam grać w P2. Po pierwsze grę pokazał mi starszy brat, (to był chyba 2005r.) ale jakoś mnie to szczególnie nie zaciekawiło. Rok później szukałam jakiejś krwawej gry i trafiłam na ranking najbrutalniejszych gier, gdzie na pierwszym miejscu był właśnie Postal 2. Popatrzyłam na gameplaye i stwierdziłam, ze to jest właśnie TO. I tak się zaczęło, najpierw pożyczyłam płytkę od brata, a teraz mam już swoją kolekcję.
Dodam jeszcze kilka słów wyjaśnienia... Bo niektórym może się wydawać ciekawe po jaką cho*erę 11-sto letnia dziewczyna szukała krwawej gry. Otóż zawsze lubiłam być oryginalna i kiedy moje koleżanki budowały sobie domki w simsach, u mnie lufa od karabinu nie stygła :mgun:
Oh jej nigdy bym nie podejrzewał ze jakas dziewczyna oprócz mojej kolezanki gra w P2. Nie no szacun :D A ja pochwale sie w ramach kwietnia ze 21. mam urodziny :lol:


Pojawiam się i znikam z częstotliwością co pół roku . . . | MacUser
Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

30 mar 2010, 19:52

Ja będe świętował urodziny p2 z kumplami w klubie xd


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

01 kwie 2010, 19:45

Pajdus a ja się zabawie w burdelu i się nawale i przelece jakąś dziewczyne na ulicy.A co ? Jak świętować to świętować !!


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

01 kwie 2010, 20:23

No to świętujmy!!!!!


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

02 kwie 2010, 00:12

Ja na pewno zrobie jakąś wielką imprezke w moim domu,poszukam-pozapraszam jakiś znajomych i będzie zabawa :malpa:
A i życzenia jeszcze:Zeby postal był zawsze najbrutalniejszą grą i może jeszcze żeby znalazło się rozwiązanie "jak zmodyfikować AWP tak,by nie wyskakiwał błąd" :P

PS:
korter pisze:Mr Mino . Powiedz dlaczego według ciebie jestem najlepszym użytkownikiem forum ?

Kod: Zaznacz cały

melchior12 jesteś najlepszym użytkownikiem forum!
Nie sądze by tam coś o tobie pisało xD
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 00:20 przez Heroinka, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

02 kwie 2010, 00:18

To komenda "you" idioci xd


Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

13 cze 2010, 19:11

Nie będę opisywał moich wrażeń związanych z grą, jak do niej dotarłem - pisałem to już w innym temacie. Wiem, że życzenia trochę spóźnione, ale przynajmniej w dobrym roku :D
Tak więc oby Postal nadal był grą, która inspiruje nas i cieszy, która w pewien sposób zjednoczyła nas na tym forum, podzieliliśmy się dzięki niej wieloma doświadczeniami i miło spędziliśmy czas na forum i przy grze. Oby było tak dalej, przybywało forum członków zafascynowanych, lub choć zaciekawionych grą, która stała się niejako jednym za kamyczków budujących rynek gier ;)


ODPOWIEDZ