Uwaga, robactwo!

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
DiamondSoul
Miłośnik broni
Posty: 113
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:42
Lokalizacja: Bęęędzin

11 cze 2010, 22:24

jak wiadomo z przyjściem wiosny/lata pojawiło się całe możliwe robactwo.
czy tylko mnie (jako dziewczynę) odstręczają pająki, wielkie mrówki, osy, muchy, bliżej niezidentyfikowane czerwone 'żuczki' i wszelkie inne latające i pełzające smrody?, a i KOMARY. grrr, właśnie, macie jakieś sprawdzone sposoby/środki, które faktycznie działają na to gryzące cholerstwo? :/ bo żadne OFFy za bardzo na mnie nie działają, a mam już dość przychodzenia z dworu cała w bąblach.


cienka linia
między kłamstwem
a prawdą
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

11 cze 2010, 22:31

To jest hardkor po prostu, mam nawet w pokoju pełno robactwa od tego upału, ogromne komary ( nie gryzą ale wkurwiają) jakieś pająki, a raz nawet pod klawiaturą "spotkałem" bliżej niezidentyfikowanego żółtego robaka który by się za ileś tam dni przemienił w motyla xd

Co do sposobów na komary...bądź hardkorem jak Bear Gryllz, wysmaruj się piaskiem


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

11 cze 2010, 23:07

Pier*olone gówno, na co to wszystko wyeluowało, na jakieś latające ścierwa, które wysysają nam krew AWW!! Pająków tych włochatych sie nie boje, ale za to nie nawidze tych patykowatych. Sposobów żadnych nie stosuje, jedyne co, to zawsze jak sie zbliża szarówka zamykam już okno i włączam wiatrak +69 do wiatru. Wyszedłem przed chwilka z psem, ciągle te Moskitosy mnie obsiadywały i gryzły, czemu zawsze wszystko musi miec swoje minusy? Lato, ciepło, idealnie, ale NIE! trzeba zniemilić życie komarami i innym szitem.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

12 cze 2010, 09:04

Jakiś ten Raid, co go reklamowali, co się podpina go do gniazdka, nie ma żadnych środków jakichś żrących czy coś takiego, mam go w pokoju i tego robactwa nawet nie ma tyle, jak mówicie.


Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

12 cze 2010, 10:52

Mnie jeszcze 1 co cholernie wku**** to te "muchy końskie" spotykane są najczęściej na plażach itp. to cholerstwo niedość ,że gryzie to jeszcze zostawia ogromne bąble :cry: .


Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

12 cze 2010, 14:26

Mnie najbardziej teraz wkurzają komary ponieważ,jak gryzą to w nocy strasznie swędzi.Mam na ciele jakieś 21 ugryzień od komarów.A co do os to przez jakieś 15 minut musiałem wyciskać 3 rządła z ręki.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

12 cze 2010, 14:46

Ja miałem na balkonie takiego wielkiego pająka, to wszyscy mówili że jak tarantula wygląda. A ogólnie to na dworze całe chmary komarów, gryzą w locie. Najlepiej to sobie odpalić na balkonie spiralkę, nic nie przyleci. Też w tym roku zostają po nich jakieś inne te bąble, strasznie puchną. Czekam aż dokończą opryski, bo to co się dzieje po powodzi to jakaś katastrofa


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 maja 2011, 21:37

Jest uniwersalny środek na wszelkiego rodzaju robactwo.
"WD40" spray do smarowania ,zabija w ułamek sekundy i ładnie pachnie więc można się prysnąć.
Używam go już kilka lat i jest niezawodny .
;)


8=======D
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

16 maja 2011, 22:40

Zaczyna się sezon na grillowych wkurwiaczy...
Już wiem jak będę się wszelkiego robactwa pozbywał...
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 maja 2011, 06:23

Hehe Dwie pieczenie na jednym ogniu :D


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 maja 2011, 01:08

Pająki lubię wszystkie i wszędzie. Nawet gdy jakiś głuptas wejdzie na poduszkę, to go delikatnie wynoszę za okno. Żadnego nie skrzywdzę. Tam gdzie są pająki - tam jest życie. Taką zasadę wyznaję. Po pajęczynach poznaję, czy dom jest przyjazny czy też nie. Po podejściu do pająków - czy ludzie są przyjaźni czy nie. Pająk pełni u mnie podobną rolę "wykrywacza" co kot. Zawsze friendly.

A fruwające badziewie? Cóż, wszelkiego rodzaju lampy świecące niewidzialnym dla człowieka światłem a widzianym przez owady, są najlepsze. Stawiasz taką na balkonie i wszystko się kłębi wokół tej lampy, a do pokoju przez lufcik już nie leci. :diabeł:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

24 maja 2011, 08:49

Tiquill, farciarzu. Ty sobie z pająkami gawędzisz a ja arachnofobikiem jestem :x


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

24 maja 2011, 20:41

A mieliście w łóżku pchły? Siostra mi przyniosła kotka na urodziny, oglądałem go, ale nie dopatrzyłem się pcheł. No to ze mną spał, a potem pchły mi skakały po nogach... Takie małe gryzące robaczki to kolejna grupa bezkręgowców której po prostu nie cierpię... Robię się już przewrażliwiony, wszystko sprawdzam, czy nic mi nigdzie nie pełza i nie lata xD


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

24 maja 2011, 23:17

U mnie w bloku dezynfekowali piwnice bo była cała zapchlona przez te GODDAMN koty, mój psiak złapał pchły, oczywiście nie byłem tego świadom, rano się obudziłem i jakieś pixele skakały mi po rękach, twarzy, trudno to zabić, jakoś się tego pozbyłem, a z psem do weterynarza na odpchlenie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

25 maja 2011, 09:46

Alixo pisze:U mnie w bloku dezynfekowali piwnice bo była cała zapchlona przez te GODDAMN koty, mój psiak złapał pchły, oczywiście nie byłem tego świadom, rano się obudziłem i jakieś pixele skakały mi po rękach, twarzy, trudno to zabić, jakoś się tego pozbyłem, a z psem do weterynarza na odpchlenie.
A to dziwne..mój kot łazi po dworze prawie cały dzień (uwierzcie, tak dla niego jest bezpieczniej :P ), a w domu nie ma ani pcheł, ani innych wrednych żyjątek...jakieś pechowe te Wasze zwierzaki...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
ODPOWIEDZ