Gdzieś Ty zniknął?

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Sev4e
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2010, 13:25

09 maja 2010, 13:50

Temat może mylić, ale chodzi o broń - paralizator.

Po około dwóch latach wziąłem się ponownie do Postala 2 i zainstalowałem tak jak zawsze: Postal 2: STP i AW z płytki od gazety, AWP i AWPMod z waszej strony.

Wchodzę do gry, wszystko ładnie, pięknie - Koleś zaczyna 7 dniowy dzień i przechodzę pierwsze misje. A tu zonk! Zauważyłem, że nikt w Paradise nie ma paralizatora. Będąc lekko zirytowanym sprawdzam to sobie kodem i owszem - mnóstwo narzędzi tortur, ale tejże broni i tu brak.

W ruch poszła reinstalka gry na inny dysk (tym razem tylko Postal: STP), a paralizatora wciąż brak. Nie żeby to był duży problem, ale miło czasem poznęcać się na ludziach rażąc ich prądem, a następnie dobijać nogą czy bardziej wygórowanym narzędziem zbrodni.

... i tutaj pytanie - Czy ktoś miał podobny problem i wie jak się go pozbyć?
Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 13:51 przez Sev4e, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 maja 2010, 14:06

Hmm, sprawdź w domu sąsiada. Na biurku na którym stoi komputer leży właśnie to narzędzie. Jeżeli grasz na jakimś wyższym poziomie trudności, to ludki mogą bo po prostu nie posiadać. Spróbuj na Łajzowatym i napisz, czy mają.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

09 maja 2010, 14:58

Raz w życiu, jak grałem w Postala, zostałem kopnięty paralizatorem. To chyba świadczy o rzadkości tej broni w rękach innych ludków.
A paralizator powinien być zawsze. Kamek, gdy robił Pacific Run, przecież biegał z paralizatorem i kopał ewentualnych wrogów, żeby nikogo nie zabić. (W You Tube wyszukaj "Pacific Run", Sev4e)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 maja 2010, 15:15

Pangia pisze:(W You Tube wyszukaj "Pacific Run", Sev4e)
Po wpisaniu owej frazy, Pangia, nie wyświetla się ten filmik. Poniżej daję 1 część z Poniedziałku.

[youtube][/youtube]


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Sev4e
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2010, 13:25

09 maja 2010, 15:46

Dziękuje za szybkie odpowiedzi :) Dzisiaj wieczorkiem sprawdzę Wasze porady i poprawię posta jeżeli problem zostanie rozwiązany.

EDIT: Zdążyłem sprawdzić - Mr Minio miał rację, chodziło tylko o poziom trudności.

Dziękuje jeszcze raz :)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 15:58 przez Sev4e, łącznie zmieniany 3 razy.


ODPOWIEDZ