Tragedia w Smoleńsku

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

14 kwie 2010, 17:43

Kariko pisze:czym na przykład zasłużyła sobie Maria Kaczyńska? Niczym, dodatkowo za jej życia media ją prześladowały (nie zaskarbiła sobie szacunku, jak na przykład Jolanta Kwaśniewska), a ja nie znałem osoby, która by ją lubiła.
Zabawne, że nie zaskarbiła sobie szacunku tylko w Polsce. Śp. prezydentowa miała na koncie wiele orderów i odznaczeń za działalność charytatywną (nie tylko polskich), ale w mediach jakoś nie specjalnie się tym przejmowano. Natomiast nie wiedzieć czemu każdy ruch filantropijny Jolanty Kwaśniewskiej był szeroko otrąbiony. Jej popularności nie przyćmiły nawet podejrzane interesy jej fundacji.
Kariko pisze:A czy na tym nie polega demokracja? Różne opcje w rządzie? Ja też nie lubię czerwonych, ale na tym polega cały urok demokracji, że tacy ludzie też mogą zasiąść w rządzie. Sama chadecja, czy kogo ty tam popierasz, w sejmie byłyby niedemokratyczne, opozycja musiała istnieć, tym bardziej, że część społeczeństwa popierała ich z własnej woli. Poza tym weźmy pod uwagę, że ci ludzie (czerwoni) mieli doświadczenie, ktoś taki był potrzebny.
Po pierwsze nie mam nic przeciwko, aby wszelka lewizna miała swoją reprezentację w parlamencie (sądzę, że nawet są przydatni, bo dzięki ich wyczynom, wielu rozsądnych zauważa, że wszelkie "socjale" są najczęściej chorymi ideologiami). Ale nie mogę znieść, że ludzie, którzy są odpowiedzialni za dekady upokorzeń, wyniszczenie mentalnego i gospodarczego Polski są dzięki Wałęsie świętymi krowami w tym kraju! Ci ludzie powinni siedzieć w więzieniach, lub wisieć. Czyż nie uważasz, że moralność powinna być ponad prawem?
Robsessed pisze:Para Kwaśniewskich dobrze się prezentowała, na pewno dużo lepiej od Kaczyńskich.
Zastanawia mnie co lepiej prezentuje: prezydent w ubrudzonych butach, czy prezydent chlejący jak świnia na publicznych spotkaniach (a nawet wykładach!)? Pierwsza dama z foliową reklamówką czy pierwsza dama prowadzące szemraną fundację? Prezydent, który na arenie międzynarodowej myślał przede wszystkim o korzyściach (tych jak najbardziej wymiernych) czy prezydent, który przeprasza za rozruchy w jakiejś zapadłej dziurze zaraz po wojnie?

Rozumiem, ze można nie przepadać za śp. Kaczyńskim, ale nie jestem w stanie pojąć jak można gloryfikować tego sprzedajnego komucha?!

P.S.
Regiony, które tak nienawidzą Niemców chyba za mało doświadczyły sowieckiego buta...
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 17:45 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

14 kwie 2010, 18:01

Robsessed pisze:Ty zawsze wiesz wszystko najlepiej, warto dodać.
Zauważ, że moja rodzina jest prześladowana przez to, że jesteśmy pochodzenia niemieckiego :czytaj: Ludzie chyba historii się nie uczyli. To jest Śląsk.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 18:02 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

14 kwie 2010, 19:38

kazik pisze:Zastanawia mnie co lepiej prezentuje: prezydent w ubrudzonych butach, czy prezydent chlejący jak świnia na publicznych spotkaniach (a nawet wykładach!)? Pierwsza dama z foliową reklamówką czy pierwsza dama prowadzące szemraną fundację? Prezydent, który na arenie międzynarodowej myślał przede wszystkim o korzyściach (tych jak najbardziej wymiernych) czy prezydent, który przeprasza za rozruchy w jakiejś zapadłej dziurze zaraz po wojnie?

Rozumiem, ze można nie przepadać za śp. Kaczyńskim, ale nie jestem w stanie pojąć jak można gloryfikować tego sprzedajnego komucha?!
Taka telewizja. Mówi się, że demokracja, ale to z powodu wolności słowa dzieją się takie rzeczy, że media niejako faworyzują innych polityków, bo czyjaś polityka (w tym wypadku konfrontacja Kwaśniewski - Kaczyński) im nie odpowiada.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

14 kwie 2010, 19:40

The Iceman pisze:Zauważ, że moja rodzina jest prześladowana przez to, że jesteśmy pochodzenia niemieckiego
A moja rodzina w 1947 była przesiedlona siłowo w ramach akcji "Wisła". Moja rodzina, Łemkowie, którzy przez rząd PRLu zostali wrzuceni do jednego wora z Ukraińcami i uznani za pomocników UPA. Czyli według tej teorii powinienem nienawidzić Polaków, bo moja rodzina została w pewnym sensie pokrzywdzona (zabrano jej ziemię, która należała do niej z dziada pradziada i dali jakiś szajs koło Gorzowa Wlkp.) i spolonizowana. Ponadto nieraz spotykałem się z określeniem "podludzie" wobec polskich mniejszości etnicznych. Ludzie, którzy to przy mnie wygłaszali robili to nieświadome mojego pochodzenia, ale prawda jest taka, że większość z nas obrażając Niemców, Ukraińców, Czechów, czy jeszcze kogoś innego może obrażać nawet jakichś swoich przodków ;).

Waśniom między narodami trzeba powiedzieć dość. Nawet ja spróbuję przekonać się do Ruskich, bo wierzę w poprawę relacji. Rosjanie jedynie muszą porzucić swoje postimperialne kompleksy.

Swoją drogą przeanalizujmy skład ludzi, którzy przyjadą na Wawel: Miedwiediew, Obama, Barroso,Sarkozy, Valdas Adamkus, Merkel, Juszczenko (tego pana nie lubię od czasów pomysłu z Banderą), Hernan van Rompuy (low-grade bank clerk :P) i wielu innych ludzi. Wiele szych, odetną Wawel na 99% od Krakowian i plebs (w sensie, że przeciętni obywatele tacy, jak Wy, czy ja), któremu zmarł prezydent, ich prezydent, nawet nie będzie mógł pochówku na żywo zobaczyć. Żałuję, że nie przyjedzie Saakaszwili, jego kontakt z Miedwiediewem mógłby być co najmniej ciekawy
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 20:07 przez Kariko, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

14 kwie 2010, 21:10

może by lepiej było przenieść ten temat gdzieś, albo wyodrębnić nowy, hmm? taka moja mała sugestia...

co do mojego stosunku do sprawy - polityką się nie zajmowałem i nie chciałbym zajmowac...to środowisko zwyczajnie mnie przerasta, a nie chcę, by potem wytykano mnie i moja rodzinę, że żyję z koryta na Wiejskiej...tak więc nie bardzo chciałem poznać poglądy śp. pana Prezydenta i jego politykę...najważniejsze jest dla mnie jednak to, iż był on przede wszystkim głową państwa, która próbowała jakoś prowadzić to państwo (z lepszym lub gorszym skutkiem - nie mnie to oceniać). Jego śmierć miała połączyć naród - a już widać, że kwestia pogrzebu go dzieli! Co do samego pogrzebu - uważam, że nie powinien być chowany na Wawelu. Jest to miejsce spoczynku ludzi zasłużonych ojczyźnie, owszem. Uważam jednak, że to jeszcze nie nam dane jest oceniać jego postępowanie, podłóg którego miałby być tam chowany. Zostawmy to Polakom za jakieś...50 lat, niech wtedy ocenią - jeśli wtedy jeszcze jacyś Polacy będą...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

14 kwie 2010, 21:39

Uwierz mi, że będą. Ja nie rozumiem jednej rzeczy - Naród Polski - zwykle wszyscy mówili, że nasz patriotyzm wymarł....itp. - Teraz okazuje się, że nie mieli racji, cieszy mnie to.Również sprawa sojuszników - wreszcie widać na kogo możemy liczyć, Według mnie to Niemcy (znienawidzony naród) był z nami szczery i uczciwy wobec nas (przynajmniej teraz).

Takie spostrzeżenia:
Ramesses pisze:- jeśli wtedy jeszcze jacyś Polacy będą...


mnie rozwalają - bez komentarza. Prosto mówiąc trzeba sobie zapamiętać:

JAKI NARÓD = TAKI KRAJ

A nasz naród jest z lekka pierd*****ty - ale i tak podejrzewam, że gdyby zaszła potrzeba walki, podczas konfliktu razem sięgnęlibyśmy po broń - tak jak to było podczas odzyskiwania niepodległości i II wojny światowej; Waleczności to nam nawet Amerykanie mogą pozazdrościć :P
[/b]
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 21:40 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

14 kwie 2010, 22:08

Kariko pisze:A moja rodzina w 1947 była przesiedlona siłowo w ramach akcji "Wisła". Moja rodzina, Łemkowie, którzy przez rząd PRLu zostali wrzuceni do jednego wora z Ukraińcami i uznani za pomocników UPA. Czyli według tej teorii powinienem nienawidzić Polaków, bo moja rodzina została w pewnym sensie pokrzywdzona (zabrano jej ziemię, która należała do niej z dziada pradziada i dali jakiś szajs koło Gorzowa Wlkp.) i spolonizowana.
Źle to pojmujesz. To nie byli Polacy, tylko sługusy Stalina. To, że te złamasy posługiwali się językiem polskim o niczym nie świadczy. ZSRR zamieszkiwało wiele narodowości, posługujących się rożnym językiem, mającym rożną kulturę i obyczaj. Polska w owym czasie nie była suwerenna, a wszystkie akcje wykonywała z polecenia Moskwy.

Mów o akcjach Polaków dopiero wtedy, gdy ich rząd będzie wybrany w demokratycznych wyborach przez naród zamieszkujący obręb granic polski, ich państwo będzie niezależne politycznie od innych państw...
może by lepiej było przenieść ten temat gdzieś, albo wyodrębnić nowy, hmm? taka moja mała sugestia...
Ten jest odpowiedni. Poza tym został do tego stworzony i dodatkowo przyklejony. Na jego stronach też tworzy się historia.

Co do jego pochówku - ludzie protestujący przeciw Wawelowi argumentują, że nie był królem Polski - Piłsudski też nie był. Podobnie jak w przypadku Ś.P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego wokół tej decyzji też pojawiło się wiele kontrowersji i protestów... Z czasem przycichły i tak zostało. Z czasem Marszałek został narodowym autorytetem władzy i wiedzy. Historia pokaże zapewne, że tak będzie i w tym tragicznym przypadku, zważywszy na te okoliczności...

Wstyd mi za Polaków, ze zachowują się tak dzieci które mają iść pierwszy raz do szkoły. Trwa jeszcze żałoba, łzy nie oschły, a wrak samolotu dopiero podnoszą... Wstyd mi... Zwłaszcza, że skierowane są oczy całego świata na Polskę...

"Naród wspaniały, tylko ludzie chu*e" - widać nic się od tamtych słów nie zmieniło...


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

15 kwie 2010, 00:25

Wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte około 2 godziny po informacji o katastrofie. W tamtym momencie nie było jeszcze wiadomo, czy Kurtyka przeżył czy nie.
Nastąpiło również przeszukanie warszawskiego mieszkania ś.p. Wassermana. (czego szukali tam funkcjonariusze możemy się tylko domyślać). Szykują się poważne zmiany w wojsku, służbach specjalnych i wszystkich instytucjach państwa.
Nastąpiła próba przejęcia kierownictwa IPN i zablokowanie dotychczasowych ciał kolegialnych. Mianowany przez Komorowskiego następca Władysława Stasiaka, przejmuje gabinet zmarłego nie pozwalając wdowie po zmarłym ministrze na zabranie osobistych rzeczy zmarłego.
Zostaje odwołany dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Sławomir Dębski, bez podania powodów merytorycznych. Niepokojące sygnały dochodzą z ośrodków wojskowych.
Pisał o tym Łukasz Warzecha i Redakcja Niepoprawni.pl
https://www.niepoprawni.pl/blog/394/niep ... mosci-aktl
Wszystko to pod przykrywką pojednania i Żałoby Narodowej
Gdy dodamy do tego pasmo dezinformacji rosyjskich:
1. Oficjalna wiadomość, że samolot był w bardzo dobrym stanie opublikowana przez oficjalne źródła przed zbadaniem szczątków maszyny oraz przed rozszyfrowaniem czarnych skrzynek.
2. Kłamliwy zarzut niekompetencji polskiej załogi (brak znajomości rosyjskiego) i uwłaczające polskiej delegacji i polskiej załodze zarzuty lądowania z powodu nacisków Prezydenta na pilotów.
3. Publikacja w rosyjskich mediach fałszywki udającej nagraną rozmowę załogi samolotu przed katastrofą z wieżą – otrzymana podobno ze źródeł rządowych Rosji po otwarciu czarnej skrzynki.
4. Fałszywa rozmowa z rosyjskim kontrolerem lotów – zdemaskowana przez zawodowych lotników.

Na dodatek, gdy przyjrzymy się niemającym precedensu zachowaniom medialnym władz Rosyjskich i gdy dodamy 2 do 2 czyli służby rosyjskie do interesów byłej WSI (które zawsze bronił Komorowski) będącej ekspozyturą GRU w Polsce - to włosy stają dęba z przerażenia.
is fecit cui prodest – tę premię łacińską przypomniał któryś z blogerów

Ten popełnił zbrodnię, kto na niej skorzystał !

Niemożliwe?

Bo w głowie się nie mieści czy niewykonalne?
Przypomnijmy, zatem fragment opinii Ryszarda Drozdowicza z Laboratorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej :
„Jako pilot oceniam, że sugerowany w mediach błąd pilota jest mało prawdopodobny. Na podejściu do lądowania nie wykonuje się żadnych manewrów typu silne przechylenie lub nagłe zmiany prędkości. A takie silne przechylenie zauważyli świadkowie. Pilot wykonał dodatkowe kręgi nadlotniskowe, aby upewnić się, co do warunków lądowania i na tej podstawie podjął uzasadnioną decyzję o lądowaniu. Nieprawdopodobne też jest, aby doświadczony pilot wraz z drugim pilotem pomylili się co do wzrokowej oceny wysokości, nawet w przypadku awarii przyrządów, która jest również nieprawdopodobna. Należy tutaj zauważyć, że mgła jest na ogół z prześwitami i przy dziennym świetle nie stanowi istotnej przeszkody do wzrokowej oceny warunków lądowania. Okoliczności wskazują jednak na poważną awarię lub celowe zablokowanie układu sterowania. Taką blokadę można celowo zamontować tak, aby uruchomiła się przy wypuszczeniu podwozia lub klap bezpośrednio na prostej przed lądowaniem. Przy blokadzie klap lub lotek na prostej katastrofa była nieunikniona, gdyż pilot nawet zwiększając nagle ciąg, nie był w stanie wyprowadzić mocno przechylonej ciężkiej maszyny, mając wysokość rzędu 50-100 m i prędkość rzędu 260 km/h”.
https://mariusz.fryckowski.salon24.pl/17 ... nt_2409237

A także przypomnijmy fakty:

1. W nocy z 30 czerwca na 1 lipca 2008 roku akcją zbrojną zostają przejęte z BBN przez SKW (Służbę Kontrwywiadu podległą Premierowi Tuskowi) akta z Komisji Weryfikacyjnej do spraw WSI. Zostają też zajęte twarde dyski m.in. z komputera Jana Olszewskiego
2. Publikacja Raportu z likwidacji WSI wskazuje na powiązania wielu znanych polityków i funkcjonariuszy państwowych (w tym Bronisława Komorowskiego) z WSI którego funkcjonariusze szkoleni byli w Moskwie w siedzibie GRU.
3. Aneks do Raportu WSI pozostaje w gestii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego (pod opieką Władysława Stasiaka lub Aleksandra Szczygło) i czeka na odtajnienie oraz publikację.
4. Sam zarzut dotarcia do części aneksu powoduje rewizję służb podległych Tuskowi u znanych dziennikarzy i urzędników oraz aresztowanie i zniszczenie dziennikarza Sumlińskiego.
5. Wiedzę o agenturze GRU w WSI (a właściwie WSI-GRU) oraz SB wśród polityków i działaczy państwowych posiada także IPN w swoich zbiorach zastrzeżonych, do których dostępu strzeże Janusz Kurtyka – Prezes IPN.
6. W sierpniu 2008 r. podczas ataku Rosji na Gruzję Przezydent RP Lech Kaczyński konsoliduje przywódców państw z Europy Środkowej i razem z nimi, działając w charakterze żywej tarczy wyrusza do stolicy Gruzji. Ten gest pobudza także wpływową opinię międzynarodową (Francja, USA, WB) do działania co razem zmusza Rosję do wycofania swoich wojsk do Osetii. Lech Kaczyński staje się najbardziej znienawidzonym politykiem przez Władze Federacji Rosyjskiej i postrzegany jest jako istniejące zagrożenie dla rosyjskich planów imperialnych.
7. Jest już rok 2010. Kandydatem PO do wyborów prezydenckich zostaje Marszałek Sejmu Bronisława Komorowski. Wygrana jednak nie jest pewna wobec poparcia jakie wciąż ma Lech Kaczyński i możliwości ujawnienia brzydkiej karty zawartej w Aneksie do raportu WSI.
8. Marzec 2010 – Sejm RP głosami PO i Lewicy przegłosowuje ustawę mającą doprowadzić do zmiany Prezesa IPN na popieranego przez PO i Lewicę – czyli partie antylustracyjne. Ustawę blokuje Prezydent RP Lech Kaczyński – zapowiada przekazanie jej do Trybunału Konstytucyjnego.
9. Marzec 2010 – Obraduje Komisja Sejmowa ds. wyjaśnienia Afery Hazardowej, w której działa Zbigniew Wassermann – śledczy PiS. Komisja pomimo większości z PO zaczyna po woli demaskować aferzystów.
10. W 2011 roku odbędą się wybory parlamentarne. Wygrana PO – partii, która przez 4 lata nie odniosła żadnych sukcesów, nie przeprowadziła żadnych reform oraz zasłynęła Aferą Stoczniową, Aferą Hazardową, Przeciekową, Prywatyzacji Szpitali i uzależnieniem Polski od dostawy gazu z Rosji wydaje się coraz mniej prawdopodobna. Zwłaszcza w przypadku odtajnienia Aneksu do Raportu WSI przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
11. PO potrzebuje sukcesu i dofinansowania, lecz nie ma na to pieniędzy, gdyż Państwo zostało koszmarnie zadłużone. Na drodze do 8 mld zł. z NBP stoi jego prezes Sławomir Skrzypek.
12. Pomimo jednej rocznicy zagłady polskich oficerów w Katyniu Premier Tusk z PO w reakcji na propozycję Premiera Federacji Rosyjskiej Putina podejmuje w marcu2010 decyzję o rozdzieleniu obchodów w Katyniu na cześć oficjalną z Putinem i Tuskiem (i jego zapleczem z PO) oraz nieoficjalną z Kombatantami i Prezydentem Kaczyńskim (oraz jego zapleczem z Kancelarii Prezydenta, BBN i gośćmi). Premier Tusk nie zabiega u władz rosyjskich o obecność Prezydenta RP na tej samej, oficjalnej uroczystości.
13. Spotkanie Tuska i Putina jest pełne sukcesów i komentowane, jako przełom w stosunkach Polsko-Rosyjskich.
14. 10 kwietnia 2010 na tzw. uroczystości nieoficjalne w Katyniu wylatuje prezydencki Tu-154 i rozbija się w niejasnych okolicznościach pod Smoleńskiem. Gina miedzy innymi; Prezydent Lech Kaczyński z Małżonką, Władysław Stasiak, Aleksander Szczygło, Janusz Kurtyka, Sławomir Skrzypek i Zbigniew Wassermann.
15. Godzinę po katastrofie obowiązki Prezydenta RP przejmuje Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

Nie ma spiskowej teorii dziejów, jest natomiast spiskowa praktyka służb rosyjskich słynących z bezwzględności (np. próba otrucia biotoksyną Juszczenki – ówcześnie prozachodniego kandydata na Prezydenta Ukrainy), głęboko zakonspirowanej agentury (patrz archiwa Mitrochina i Bukowskiego oraz tzw. teczki moskiewskie) oraz mistrzostwa w dezinformacji i propagandzie.

Czyż nie jesteśmy bombardowani teraz miłością i jednością, nagłymi pięknymi gestami ze wschodu, panslawistycznym porozumieniem i zewsząd dobrym słowem na temat tego, którego przez 3 lata opluwano?
Czyżby można o Kaczyńskich nagle dobrze mówić bo w końcu, w czyjejś opinii, stali się niegroźni?
Czy nie macie wrażenia, że odwraca się teraz naszą uwagę fundując narodowi uduchowione i makabryczne w istocie „igrzyska”?

2 do 2 daje 4, a 4+ 15 daje… Przepraszam, szczerze mówiąc umieram teraz ze zgrozy. Tak bardzo chciałbym mieć pewność, że się mylę :-(((((((
Tymczasem patrzmy co dalej robi PO i organy państwa od niego zależne.
Bo:
Quis custodiet ipsos custodes?


https://niepoprawni.pl/blog/164/mam-stra ... odejrzenia


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

15 kwie 2010, 08:01

Pablo Abruzzi pisze:Uwierz mi, że będą. Ja nie rozumiem jednej rzeczy - Naród Polski - zwykle wszyscy mówili, że nasz patriotyzm wymarł....itp. - Teraz okazuje się, że nie mieli racji, cieszy mnie to.Również sprawa sojuszników - wreszcie widać na kogo możemy liczyć, Według mnie to Niemcy (znienawidzony naród) był z nami szczery i uczciwy wobec nas (przynajmniej teraz).

Takie spostrzeżenia:
Ramesses pisze:- jeśli wtedy jeszcze jacyś Polacy będą...


mnie rozwalają - bez komentarza.
włąsnie widać, że źle ująłem myśl..chodziło mi własnie o nasz patriotyzm, co Pablo dobrze ujął, a nie o jakieś "wymarcie" narodu polskiego...historia już pokazała, że nasz naród pomimo braku państwa nie wymarł/nie został wchłonięty przez inne...

wybaczcie za mały misundestanding...
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2010, 08:03 przez Ramesses, łącznie zmieniany 1 raz.


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

15 kwie 2010, 13:49

Ostatni link źródłowy - "Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem niepoprawni.pl."

Czyżby odpowiednie służby zablokowały już tę stronę?


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

15 kwie 2010, 13:58

Dundersztyc, to coś u Ciebie, mój Chrome wyświetla wszystko poprawnie ;)


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

15 kwie 2010, 13:58

ciuciu - tego posta pisałeś sam czy to kopia ze stron źródłowych???


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

15 kwie 2010, 14:00

Możliwe, że wchodzi na nią teraz tylu internautów, że serwer nie wyrabia...


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

15 kwie 2010, 14:10

Dr. Dundersztyc pisze:ciuciu - tego posta pisałeś sam czy to kopia ze stron źródłowych???
ten link do niepoprawni to źródło ;) .
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2010, 19:02 przez ciuciu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

15 kwie 2010, 14:10

Znalazłem ciekawe video, może je już znacie

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]


Zablokowany