Tragedia w Smoleńsku

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

10 kwie 2010, 15:37

Jeśli użyłaby broni chemicznej - miałaby wielkie szanse. A obawiam się, że sowiecka (tak, tak) Rosja jest w posiadaniu takiej broni i ma wysoce wykwalifikowanych speców w tej dziedzinie.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 kwie 2010, 16:16

Pangia pisze:Tylko czekać, aż Rosja nas napadnie... Nie wiem czemu, ale mam takie przeczucie. A na ogół mam rację, gdy nie chcę jej mieć.
kazik pisze:Podobnie, jak Alixo sądzę, że ktoś maczał w tym palce. W jedną chwilę zostaliśmy państwem pozbawionym prezydenta, najwyższej kadry dowódczej armii, prezesów IPN i NBP. Idealna sytuacja dla potencjalnych wrogów Polski.
Poprawiacie mi humor takimi postami. Piszcie więcej, naprawdę.

Nie ma innych problemów, jak wymyślanie, że ktoś maczał palce w tej tragedii. A zespół United w latach '60 (?) rozwalić pewnie też chcieli Rosjanie, stąd katastrofa.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

10 kwie 2010, 16:26

Ostatnio UStA i mateczka Rosija podpisali porozumienie START, w którym zobowiązali się ograniczyć zasoby bomb jądrowych (czy jakoś tak). Już wiemy, jak Rosjanie będą się pozbywać bomb.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 kwie 2010, 17:55

Punisher pisze:
Pangia pisze:Tylko czekać, aż Rosja nas napadnie... Nie wiem czemu, ale mam takie przeczucie. A na ogół mam rację, gdy nie chcę jej mieć.
Nie, taki coś się na pewno nie stanie, Europa vs Rosja ? Poza tym hamerykanie też pewnie by się chcieli wtrącić. Rosja nie miała by najmniejszych szans... Chociaż...
Gdyby Rosja zaatakowała Polskę (w co szczerze wątpię) doszłoby do III wojny światowej, po której ludzkość by się raczej nie podniosła.
Robsessed pisze:Poprawiacie mi humor takimi postami. Piszcie więcej, naprawdę.
Teorie spiskowe XXI wieku >> Ciekawa książka by była :P


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 kwie 2010, 18:17

Silver Dragon pisze:Teorie spiskowe XXI wieku >> Ciekawa książka by była :P
Istnieją ludzie, którzy podważają istnienie niemieckich obozów zagłady, dlatego uważam, że śledztwo w sprawie dzisiejszej katastrofy należy przeprowadzić bardzo dokładnie oraz należy zgromadzić pokaźny materiał dowodowy, żeby za 20 lat jakiś sukinsyn nie powiedział, że to wina Rosjan.

Od jakiegoś czasu jestem bardzo pozytywnie nastawiony do Rosji - kilka lat temu przekonałem się do Niemców, teraz także i do Rosjan. Już uczę się cyrylicy, mam ambitny plan, by w okolicach 2016 być człowiekiem biegle władającym językami: angielskim, niemieckim i rosyjskim. :p

Nie potrzebujemy nowych zatargów z Rosją, dlatego modlę się, by w mediach nikt czasem nie napomknął o rzekomym spisku naszych sąsiadów, mającym na celu rozbrojenie polityczne i wojskowe Polski. To głupota, tak samo jak sam lot tak ważnych osób jednym samolotem. o_O


PS Oczywiście, jeśli śledztwo wykaże winę Rosji - cofnę swoje słowa. :p
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 18:20 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

10 kwie 2010, 19:02

Robsessed pisze:Istnieją ludzie, którzy podważają istnienie niemieckich obozów zagłady
Niemieckie co? :P
Robsessed pisze:Już uczę się cyrylicy
Słusznie, to jest bardzo przyjemny w czytaniu alfabet. Kiedyś pewnie nauczę się rozumieć w pełni to, co czytam :P
Robsessed pisze:Nie potrzebujemy nowych zatargów z Rosją, dlatego modlę się, by w mediach nikt czasem nie napomknął o rzekomym spisku naszych sąsiadów, mającym na celu rozbrojenie polityczne i wojskowe Polski.
Jak na razie, to na zatargi się nie zapowiada. Miedwiediew wygłosił orędzie do narodu polskiego, w którym powiedział, że łączy się z nami w bólu, a 12.04 ma być dniem żałoby narodowej w Rosji. Nie, żebym nie doceniał tego gestu, ale to jest Kreml. Tam musi być jakieś drugie dno. Obstawiam, że boją się, ich ktoś ich oskarży o sabotaż samolotu i chcą się jak najbardziej wybielić. Albo chcą zakręcić sobie teraz Polskę (Tuska na przykład) wokół palca. Wybaczcie, nie wierzę w bezinteresowne gesty pojednania ze strony Rosji :P.

11.04 będzie dniem żałoby narodowej na Litwie i w Gruzji, dodatkowo w Gruzji Kaczyński zostanie pośmiertnie odznaczony i ogłoszony bohaterem narodowym (ciekawe, co na to Ruscy :P)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 19:09 przez Kariko, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

10 kwie 2010, 19:13

Wznośmy modlitwy aby nie było 3 wojny światowej.(Tak nie mam uczuć jestem zwykłym psycholem z za....ia na południu.Koloses aby mieć do kogoś szacunek trzeba sobie na niego zasłużyć.).


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

10 kwie 2010, 19:15

Robsessed pisze:PS Oczywiście, jeśli śledztwo wykaże winę Rosji - cofnę swoje słowa. :p
Tak, śledztwo prowadzone przez Rosjan udowodni, że Rosjanie są odpowiedzialni za tą tragedię. :roll: :bolek:


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

10 kwie 2010, 19:19

kazik pisze:Tak, śledztwo prowadzone przez Rosjan udowodni, że Rosjanie są odpowiedzialni za tą tragedię.
No dokładnie, a Polskich specjalistów nie dopuszczą niestety do pracy ^^. Nie ma co spekulować, "tworzyciele" teorii spiskowych zrobią w najbliższym czasie swoje :P
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 19:19 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 kwie 2010, 19:21

kazik pisze:
Robsessed pisze:PS Oczywiście, jeśli śledztwo wykaże winę Rosji - cofnę swoje słowa. :p
Tak, śledztwo prowadzone przez Rosjan udowodni, że Rosjanie są odpowiedzialni za tą tragedię. :roll: :bolek:
Z tego, co wiem, to Polacy już tam są. Czarna skrzynka też chyba powinna pomóc.

Po prostu męczą mnie już te teorie spiskowe. W dzisiejszych czasach dosłownie są one wszędzie. A jak nie ma winnego, to przeprowadzane są wywiady z ateistami, dla których jest to kolejna szansa na zadanie pytania 'Gdzie jest ten Wasz Bóg?'.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

10 kwie 2010, 19:28

No cóż, historia lubi zataczać koło. 70 lat temu też ziemia katyńska zebrała swoje żniwo.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

10 kwie 2010, 20:01

Pangia pisze:No cóż, historia lubi zataczać koło. 70 lat temu też ziemia katyńska zebrała swoje żniwo.
I tu przychodzi na myśl smutna historia Kaczorowskiego, który uratował się od kuli radzieckiej w 1940 poprzez ucieczkę za granicę. Gdyby został w kraju prawdopodobnie by go rozstrzelano. Los i miejsce po niego upomniały się jednak po 70 latach....
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 22:58 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

10 kwie 2010, 21:16

Taa śledzctwo wykaże , żę to była awaria.Jakby zestrzelili to by znaleźli odłamki pocisku,bo żęby tak rozwalić samolot to musiało być cholernie dużę.Róscy są czyści.

[ Komentarz dodany przez: Silver Dragon: 2010-04-10, 21:20 ]
Róscy?? :haha:


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

10 kwie 2010, 21:24

Pytanie: jaki kraj okazuje szacunek zagranicznym politykom przyjmując ich na beznadziejnym lotnisku, i to z nędzną delegacją?
Rosja za bardzo się rządzi, uważa się za pępek świata, i nie szanuje zagraniczniaków


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

10 kwie 2010, 21:39

korter pisze:Taa śledzctwo wykaże , żę to była awaria.Jakby zestrzelili to by znaleźli odłamki pocisku,bo żęby tak rozwalić samolot to musiało być cholernie dużę.Róscy są czyści.
Ja też zrobiłem śledztwo. Wnioski? Nie masz słownika ortograficznego w domu. A jakby zestrzelili, to byłoby to słychać, ćwoku.

Regulamin §3 punkt 7
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 23:16 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany