CRYSIS

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

30 maja 2007, 07:21

Jeżeli w Far Cry mi sie tak fajnie grało to i w to będzie o ile mi pujdzie.


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

05 cze 2007, 11:35

Gratuluje! Temat crysis jest bardo często odwiedzany(częściej niż inne gry na tej stronie) dlatego daje:
pare skrinów

Obrazek
Obrazek

pare ciekawych filmików na temat gry





i przykra wiadomość choć może niektórzy już to wiedzą: :573:

Gra idzie tylko pod dierect 10 czyli potrzebna vista a ona nie taka tania

posiadacze visty mogą spać spokojnie


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 cze 2007, 12:09

I to jest błąd. Nie zamierzam instalować Visty albo wcale, albo długo-długo nie. Jeśli gra zmusza do instalacji najnowszego i drogiego (a czasem niechcianego) softu i nie pozwala, by poszła na starszym sprzęcie-sofcie, to ja dziękuję za taką grę. :| Powinien mieć możliwość zadziałania na DX9. Nawet jeśli całe osiągnięcia graficzne (cecha szczególna CRYSIS-a) miałyby być okrojone bądź zaniechane.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Guardb
Początkujący morderca
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:10
Lokalizacja: Bytom

05 cze 2007, 12:21

To już widzę jaka gra będzie popularna... jeszcze nie widziałem osoby która jest zadowolona z Visty;/


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 cze 2007, 12:23

Się chyba z niej zrobi taka ciekawostka z dżungli. Dżungli wielkiego szmalu... :/


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

05 cze 2007, 12:47

czytałem przed chwilą w którymś tam numerze cd-action że crysis miał być pod dx9 ale jest na dx10. Coś też tam pisało że może wejść na xp-eka ale trzeba mieć jakieś
sterowniki czy coś tam.Tak pisali więc nie tracie nadzieji być może crysis odpalin na
ikspeku ale nie obiecuje.

To co napisałem w swoim ostatnim poście znalazłem w necie więc coś tam może być be

pewnie sie teraz wkurzyliście bo pisałem jakieś teksty z neta.
Ja osobiście grałem na viście i myślałem że na xpeka też wejdzie.
'Jak będzie coś wiadomo że crysis wejdzie na windowsz którego wszyscy posiadają to napisze.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

05 cze 2007, 14:58

Hehe, skoro tylko wychodzi na Vistę, to ciekawe, ile jest w tym udziału Microsoft, pieniężnego oczywiście :)


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

07 lip 2007, 19:00

Premiera gry Crysis zbliża się coraz większymi krokami. Z uwagi na ten fakt, wydawca programu, firma Electronic Arts uruchomiła oficjalną witrynę poświęconą wyżej wymienionej pozycji. Pod tym adresem:https://www.ea.com/crysis/ znaleźć można szereg cennych informacji dotyczących produkcji. Między innymi świeże doniesienia, gorące prezentacje filmowe czy screeny, a zainteresowani mogą skorzystać z opcji newsletter. Przygotowano również anglojęzyczne forum dyskusyjne, na którym już teraz możecie się wypowiedzieć.

W Crysis wcielamy się w postać Jake, który trafia na tropikalną wyspę w celu zbadania rozbitego tam niezidentyfikowanego obiektu pozaziemskiego.
Wejdcie na te strone!

[ Dodano: 2007-07-07, 19:14 ]
Fani nadchodzącej produkcji studia Crytek Studios zatytułowanej Crysis mogą odetchnąć z ulgą, bowiem wydawca gry ustalił w końcu konkretny termin jej debiutu w Europie.

Mimo, iż informacja nie wypłynęła od samych twórców gry to data premiery pojawiła się równocześnie w większości sklepów internetowych. Jak się okazuje gracze poczekają jeszcze do 13 września tego roku, kiedy to na półkach sklepowych wyląduje pudełko z grą.

Przypomnijmy, iż debiut Crysis za oceanem nastąpić ma 11 września, tak więc dwudniowe opóźnienie na starym kontynencie jest bardzo prawdopodobne. Póki co na oficjalne potwierdzenie ze strony twórców gry nie możemy liczyć, zostaje więc wierzyć na słowo przedstawicielom sklepów, którzy z takimi informacjami są na bieżąco.


Awatar użytkownika
Serek
Wnerwiony urzędas
Posty: 22
Rejestracja: 26 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

17 lip 2007, 10:09

CRYSIS NORMALNIE BĘDZIE DZIAŁAŁ NA "IKSPEKU". Będą w sklepach dwie wersje - pod XP+Dx9, albo pod Vista+Dx10. Obie wersje różnią się tylko grafiką, cenowo będą takie same.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

02 wrz 2007, 20:20

KRYZYS w CRYSIS!!!
Tworcy gry zmieniaja fabułe .
Teraz fabuła brzmi następująco:
Narasta konflikt pomiędzy stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną.Przerdmiotem sporu jest starożytny artefakt odkryty przezamerykańskich archeologów.Miejsce znaleziska zabezpiecza armia północnokoreańska, zmuszająć Amerykanów do podjęcia misji ratunkowej z udziałem sił specjalnych. W jej trakcie na jaw wyjdzie prawdziwa natura artefaktu, wskazującego na obecność istot pozaziemskich na naszej planecie i prowadzącego ostatecznie do ich ataku na szeroką skale.Bitwa o Ziemie rozpoczyna sie w chwili, gdy obcy zamrażają tropikalną wyspe,zmieniając ją w lodowy labirynt. Reszte znamy już z filmików udostępnionych przez twórców i zamieszczonych w tym temacie . Jest jednak jeszcze jrdna, niepotierdzona dotąd oficjalna informacja. Zmiany - choć pozornie niezbyt duże-mogą spowodować opóżnienie premiery Crysisa. Może więc sie zdarzyc ze w lodowej dzungli znajdziemy sie nie jak obiecywano 14 września ale dopiero pod koniec roku! :(


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

02 wrz 2007, 20:58

Podoba mi się ta fabuła, niech amerykanie wiedzą, że to, co znajdą na cudzym terenie nie należy do nich!! Precz z amerykańską polityką zagraniczną!!!


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

16 wrz 2007, 13:50

Crysis - czego nie znajdziemy w wersji na DirectX 9.0c otóż to! :

Crytek niedawno udostępnil wersje testowa gry Crysis, umożliwiająca podjęcie zmagań w trybie multiplayer. Społeczność fanów produkcji, zrzeszona na stronie Total Crysis, przetestował dogłębnie betę i wyłonił różnice dzielące wersje programu na DirectX 9.0c, a najnowszymi bibliotekami DirectX 10.
Przede wszystkim wspomnijmy nieco o samej becie. W wersji tej dostępne są dwie opcje rozgrywki - InstantAction, będący zwykłym, znanym z gier tego typu Deathmatchem.
Drugi z rodzajów to PowerStruggle. Czyli Capture the flag. Dostępne są m.in. zaawansowane moduły Obcych czy potężne bronie ludzi, które w normalnym Single Player zdobywamy dopiero pod koniec gry.
W wersji uboższej, czyli DirectX 9, Crysis nie uraczy nas dwoma ważnymi aspektami jakimi są cykl dobowy. Można korzystać z pojazdów, to wiemy na pewno. Ograniczenia występują z powodu ogromnego przeciążenia głównego serwera, które wywiera fizyka obiektów - toteż udostępniono je tylko dla posiadaczy DirectX 10. Możliwe więc, że w finalnej wersji programu problem zostanie rozwiązany.
Gracze z nowszymi bibliotekami graficznymi mogą dołączać do serwerów posiadaczy tych starszych. Jednak ich rozgrywka także będzie okrojona. Oczywiście nie działa to w drugą stronę - Gracz z DX 9 nie wejdzie do gry przeznaczonej na biblioteki DX 10.
Zajebiscie :/ chyba pomysle nad Vista choc bedzie to śmiałe posunięcie. ale niespiszy mi sie... :(


Awatar użytkownika
Slaytanic
Miłośnik broni
Posty: 149
Rejestracja: 09 maja 2007, 21:21

16 wrz 2007, 14:59

ciuciu pisze: Zajebiscie :/ chyba pomysle nad Vista choc bedzie to śmiałe posunięcie. ale niespiszy mi sie... :(
Tak to już jest. Chcesz zagrać w najnowsze gry - kup lepszy sprzęt. Chcesz wykorzystać jego możliwości w pełni - kup oprogramowanie M$. Microsoft i jego polityka śmierdzi na kilometr.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

23 paź 2007, 20:27

Na gram.pl można już zamowic gre CRYSIS nawet w edycji kolekcionarskiej!!! Oczywiscie premiery jeszcze niebyło ale można juz zamowic. Już jedna mam w koszyku :D . Noto zachęcam do kupna!


Awatar użytkownika
Slaytanic
Miłośnik broni
Posty: 149
Rejestracja: 09 maja 2007, 21:21

23 paź 2007, 21:14

Ja bym bardzo chętnie kupił i zagrał, ale mam zdecydowanie za słaby sprzęt, w dodatku z Windowsami na dobre pożegnałem się jakiś czas temu. Gdyby Crysisa zrobili pod OpenGL, wtedy bym się zastanowił.


ODPOWIEDZ