Co nowego chcieli byście zobaczyć w postalu 3

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 cze 2007, 13:01

Teraz trochę o zombie...

Dobrym rozwiązaniem byłoby umieszczenie umarlaków tylko w niektórych lokacjach. Na przykład na cmentarzu, gdzie jest ich miejsce.

Już teraz można ustalić ilość przechodniów na ulicy. Może w P III będzie możliwe zredukowanie zombie do minimum, tak, aby nocą nie wałęsały się po Paradise?

Mimo wolnie pojawia się nowy wątek - noc. Czy w nowej odsłonie przygód Kolesia znajdzie się miejsce na zegar? Podział na pory dnia byłby - wg mnie - całkiem fajny.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2007, 13:06 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

02 cze 2007, 13:07

zombie?? juz nie. bylo ich duzo w ED. AW itd pora na inne demony. a z tym dniem i noca to dobry pomysl. zeby w dzien byl ruch a w nocy pustki na ulicach jedynie jacys bezdomni albo jacys ludzie chetni do walki ulicznej


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

02 cze 2007, 13:25

Mixer ma rację, wszystko tylko nie zombiaki. A pory dnia - jak najbardziej. Rano ludzie leniwie wychodziliby na ulicę, uprawiali jogging, szli do pracy; po południu szwedali się po mieście; wieczorami okupowali bary, a w nocy po pustych ulicach oprócz nielicznych ludzi pojawiałyby się np. wampiry.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

02 cze 2007, 13:48

dobry pomysl mozna by uzyc postaci z kreskowek np kaczora donalda. podobnie jak w Drawn Together mozna by im nadac komiczne cechy.///przyklad\\\ postac z gry ktora musi uratowac swoja dziewczyne w tym serialu jest gejem
Ostatnio zmieniony 02 cze 2007, 13:49 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 cze 2007, 20:19

kazik pisze:pory dnia - jak najbardziej. Rano ludzie leniwie wychodziliby na ulicę, uprawiali jogging, szli do pracy; po południu szwedali się po mieście; wieczorami okupowali bary, a w nocy po pustych ulicach oprócz nielicznych ludzi pojawiałyby się np. wampiry.
I to byłoby znakomite rozwiązanie! :spoko:
Mixer pisze:postaci z kreskowek np kaczora donalda. podobnie jak w Drawn Together mozna by im nadac komiczne cechy
Wiesz, co? Pooglądaj sobie Cartoon Network czy co, ale nie takie w Trójce. Facet! :zdziw: Ja nie chcę! :(


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

02 cze 2007, 20:26

nic nie mam do kreskowek. zle to powiedzialem
chodzilo mi zeby byly takie postacie jak np G. BUSH ktory latalby z talibami i rozwalal cale miasto(z kaczorem donaldem to byl taki przyklad. a jesli chodzi o Drawn Together to tez byl przyklad jak mozna zmienic cechy charakteru roznych postaci ;-) tu akurat z kreskowek )
Ostatnio zmieniony 02 cze 2007, 20:27 przez Mixer, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 cze 2007, 22:37

No to mnie uspokoiłeś. :bolek: Czesio jako mod w Postalu jest miodny, na inne "animki" też chętnie spojrzę. Ale jako mody, tylko. Sama oryginalna gra - never. Za to zmiana cech charakteru postaci - no, na to liczę. To mus! :piwo:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Guardb
Początkujący morderca
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:10
Lokalizacja: Bytom

04 cze 2007, 00:49

Chciałbym żeby oprócz zwykłej kampanii pojawiło się coś jak "Swobodna gra" gdzie można by ustawiać opcje lub zmieniać tryby(np miasto oblegane przez zombie albo wojna jakaś) to by było coś


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

04 cze 2007, 12:04

swietny pomysl np ustawic sobie tak ze po miescie chodza bossowie z AW. albo miasto noca gdzie chodza wilkolaki i wampiry


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 cze 2007, 18:52

Dobieranie postaci, ustawianie opcji wolnej gry? Fantastico! Ja chcę! :) Pobawiłbym się w reżyserkę i nie poprzez cheaty, ale w normalnych opcjach wybrał za przeciwników tylko specjalne oddziały wojskowe, odpowiednią im broń etc. Chcę realiów II wojny? Mam! Chcę namiastkę futury, choćby Unreala - mam! Wszystko w jednym. I dużo bossów o bogatej różnorodności. Wszystko w moim Postalu! :mgun: :mgun: :mgun:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

04 cze 2007, 19:13

Tiquill, Marzenia się spełniają, ale nie watro na nie liczyc xD. Ale dobre macie pomysły z tym ustawianiem gry!
Ostatnio zmieniony 04 cze 2007, 19:14 przez Alixo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

04 cze 2007, 19:24

To już zaczyna wkraczać w erę modów tworzonych przez grę


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 cze 2007, 19:44

Oryginalna gra, która byłaby nieskończoną ilością modów. Zajeboza! To mi dajcie. :diabel:

Może, Alixo, nie warto liczyć na spełnienie, ale warto pisać. A nuż widelec i w Czwórce... ;) Seria ukazuje się co parę dobrych lat z nową częścią, więc nie wiadomo, jakie będą możliwości gier, gdy ukaże się Postal 4. To może być całkiem nieprzewidywalna era dla gier... :@=:
Ostatnio zmieniony 04 cze 2007, 19:48 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Guardb
Początkujący morderca
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:10
Lokalizacja: Bytom

04 cze 2007, 20:08

Jak wiadomo gra będzie na silniku source i będzie dostępna na steam może source sdk będzie do postala?jeśli tak to już widze te tysiące modów ;) (patrz half life 2)


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 cze 2007, 20:15

Postal 3 i mało modów? To niemożliwe, z pewnością. A Source jest jaki jest, modów będzie bez liku, z pewnością. Choć pewnie w tej samej proporcji, jak obecnie mody do Postala 2 mają się do modów do Unreala, czyli P3 z pewnością nie przegoni HL2... Choć życzyłbym sobie, aby przegonił. ;)
Ostatnio zmieniony 04 cze 2007, 20:17 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany