Księga życzeń i propozycji

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Co chcesz ujrzeć w nowym ED i jakie zmiany sugerujesz?

Mniej zombich, albo suwak ustalający ich liczbę
19
11%
Chcę chwil spokoju, by komfortowo zwiedzać mapy
15
8%
Wyeksponowania nowości w modzie (postaci, meshe, animacje, efekty)
13
7%
Niech fabuła będzie bogatsza (nowe misje i mapy)
18
10%
Nie chcę liniowości w grze
15
8%
Nowe bronie i przedmioty do użycia
15
8%
Bardziej wymagających bossów
10
6%
Więcej okrucieństwa i narzędzi tortur
17
10%
Więcej grozy i zwidów
18
10%
Większy bestiariusz
14
8%
Tryb wolnej gry, ukazujący odmienną twarz ED
14
8%
Porządek w plikach
9
5%
 
Liczba głosów: 177
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

17 cze 2009, 23:52

<OFFTOP>
Tiquill pisze:Gdyby tak wszystko do ED wrzucić, to byłaby to karuzela po pijaku
A mnie by się przydała ta karuzela >> Jako dodatek do AWPMod'a
<OFFTOP END>


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

17 cze 2009, 23:54

Wolve zapewnił, że animacje zostaną wzbogacone i będą użyte. ;)
Tiquill pisze:Gangole, jednostki specjalne w maskach, to tylko przykład.
Można by z mapy Ghetto uczynić odskocznię od prawdziwego ED. Kilka zombiaków, a reszta to ludzie, przerażeni ludzi. Gracz miałby możliwość odkrycia tej mapy, a sam dałem kilka propozycji co do zapełnienia jej.

Podstawowym 'postulatem' było otwarcie na gracza budynków. Jest tam kilka wielkich, tajemniczych, a drzwi - zamknięte. :|


Obrazek
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

18 cze 2009, 00:38

Dużo ludzi mówi że w ED jest za dużo zombi, moim zdaniem powinno się zrobić taki suwak którym zmieniasz liczbę zombi na mapach...
W muzeum masz do zabicia od cholery zombiakow(już nie pamiętam ile...) a tak suwak na 10% i już te 90% mniej zabijania...
O tak Rob budynki przedewszystkim... Irytuje mnie to że nie można do nich wejść...
Ileż by można stworzyć esstereggów na takiej mapie getto...
Ileż było filmów o zombiakach, z tamtąd też można czerpać pomysły na levele...
Np:
Razem z grupką ludzi uciekasz busem przerobionym na jakieś "coś", wookól setki zombiaków, ale tylko niektóre chcą wskoczyć do busa, ty masz piłę łańcuchową albo inne ustrojstwo i bronisz busa... Oczywiście będąc w środku... i nie wychodząc...

Bronie, raczej jest ich wystarczająco ale i tak brakuje mi m16 albo m4(symbole ameryki). gdzie Ak-47(amerykanie kupują ich bardzo dużo)...
M24 albo m21, jakaś snajperka która strzela pociskami...

Jakieś pickupy typu noktowizor, latarka, kamizelka dzięki której możesz wziąść więcej ammo...


Szczerze wątpie żeby coś się sprawdziło... ;(


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

18 cze 2009, 00:45

SovietPolska pisze:W muzeum masz do zabicia od cholery zombiakow(już nie pamiętam ile...) a tak suwak na 10% i już te 90% mniej zabijania...
Mi Museum bardzo się teraz podoba. :) Tyle.
SovietPolska pisze:Razem z grupką ludzi uciekasz busem przerobionym na jakieś "coś", wookól setki zombiaków, ale tylko niektóre chcą wskoczyć do busa, ty masz piłę łańcuchową albo inne ustrojstwo i bronisz busa... Oczywiście będąc w środku... i nie wychodząc...
W sumie coś w podobie masz w Subway.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 cze 2009, 01:20

Robsessed pisze:Podstawowym 'postulatem' było otwarcie na gracza budynków.
Oj, tak, tego brak. A takie domy mogą kryć tyle mrocznych niespodzianek! Uciekasz do jakiegoś domu przed hordą zombiaków na ulicy - a tam jeszcze gorzej niż na ulicy! I spieprzasz z powrotem, już zombi lepsze. Oby tylko przerażenie ustąpiło, to może spróbuję wrócić do domu. A nawet zwykła belka wystarczy. Wchodzisz, spada ci na łeb, majaki się zaczynają...
Silver Dragon pisze:A mnie by się przydała ta karuzela >> Jako dodatek do AWPMod'a
Uściślę więc swoje zdanie. Takiej karuzeli szalonej menażerii nie chcę w ED w podstawowym trybie. Jakaś powaga powinna być zachowana. Ale za to może być drugie oblice ED. Właśnie tryb wolnej gry, tryb szalonej wyobraźni i radości z tworzenia. :) (Którą da się potem zaimportować do AWP, hehe).
SovietPolska pisze:Dużo ludzi mówi że w ED jest za dużo zombi, moim zdaniem powinno się zrobić taki suwak
Idealne pogodzenie każdej strony. Rozwiązanie dobre dla wszystkich. :ok:

Z pickupów to latarka by się przydała, i to bardzo. Mrok i muzyka tworzą zakomity klimat, ale chęć podświetlenia tego i owego jest duża.
SovietPolska pisze:Szczerze wątpie żeby coś się sprawdziło... ;(
To ja szczerze Ci życzę, żebyś się mylił. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

21 cze 2009, 01:24

Tiquill pisze:Z pickupów to latarka by się przydała, i to bardzo. Mrok i muzyka tworzą zakomity klimat, ale chęć podświetlenia tego i owego jest duża.
z tego co mi wiadomo Wolve pracuje nad pochodnia

co do pomysłów typu nowe bronie to darujcie sobie ten postulat,

czemu???

z prostej przyczyny, to jest taka oczywista oczywistość że chłopaki z RS na pewno sami juz na to dawno wpadli


btw zastanawiam się po co w ogóle jakaś ankieta wszystkie przedstawione przez Tiquilla w pierwszym poście punkty są tak trafione że zamiast wybierać powinno się je wszystkie przedstawić
Ostatnio zmieniony 21 cze 2009, 02:56 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 cze 2009, 00:45

Ankieta już jest, punktów 12 i na tyle można oddać głos. Ale głosujcie na to tylko, na czym Wam najbardziej zależy, bez pochopnego zaznaczania wszystkiego. Dzięki temu ankieta będzie wiarygodna.

A po co w ogóle ankieta? Po to, aby wskazać w postaci słupków, na czym nam najbardziej zależy. Jasno i przejrzyście. Tego posty nie oddadzą, co oddadzą takie słupki.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2009, 00:51 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

22 cze 2009, 00:54

dobra widzie mały problem w tej ankiecie na część postulatów autorzy sami wpadli wiec niewiedzę sensu w mówieniu im żeby to zrobili


naprawdę ma to tyle sensu co punkt "chce grać łysym gościem w brązowym płaszczu o imieniu Jon" (tego punktu niema w ankiecie to tylko przykład)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 cze 2009, 00:59

prawdziwy 666 pisze:w tej ankiecie na część postulatów autorzy sami wpadli wiec niewiedzę sensu w mówieniu im żeby to zrobili
Sens taki, że mamy możliwość pokazania poparcia dla takich zmian. Czepiasz się.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

22 cze 2009, 01:09

może dlatego że po twym poście opisującym te ankietę nastawiłem że na wybór propozycji co ma być zmienione i poprawione naszym zdaniem

i w tym sensie mówienie im że by zrobili coś na co sami wpadli jest raczej głupie

ale w sensie wybrania zmian jakie chcemy i pokazania poparcia dla już wprowadzonych pomysłów to nie mam zastrzeżeń

a teraz musze pomyśleć na co by zagłosować

(oczywiście nadal mam zamiar glosować na te punkty o których pisałem wcześniej ale zastanawiam się czy na coś jeszcze)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 cze 2009, 01:21

No i tytuł sugeruje, co Ty oczekiwałeś od tej ankiety. Ale nie zmienię go już, niech będzie taki, głownie chodzi o życzenia. Powiedzmy, że... mamy życzenie grać w to, co między innymi już zrobiono. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

27 sie 2009, 08:06

no i co z tym tematem bo skończyć się na gadaniu a potem tak się nagle urwał i nie wiadomo co dalej??


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

27 sie 2009, 11:42

Chciałbym żeby było więcej zombich ale mieć także jakiegoś pomocnika, lepsza dłuższa fabuła i więcej narzędzi tortur.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

27 sie 2009, 15:46

Więcej zombie? Po ok. 120 zapchanych w muzeum, i szybko spawnujących na innych mapkach? Nieee
Zmniejszyć ich liczbę, i trochę je naprawić. Nie podoba mi się jak wstają (te wygibasy w powietrzu), mogłyby normalnie siadać i zbierać się z ziemi


Awatar użytkownika
PostalowyManiak
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 31 mar 2010, 15:09
Lokalizacja: Z przyczepy

31 mar 2010, 15:27

1.Mniej zombich, albo suwak ustalający ich liczbę
2.Wyeksponowania nowości w modzie (postaci, meshe, animacje, efekty)
3.Niech fabuła będzie bogatsza (nowe misje i mapy)
I taki ED był by dobry według mnie.


"89% graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli uważasz że należysz do tych 11% wklej to do podpisu"
ODPOWIEDZ