[Problem]Postal2 i Avast.

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

08 lut 2010, 12:23

Mam taki problem.Otóż Avast Antyvirus bierze pliki exe.(Posted,Postal2)jako wirusy o nazwie Win32:Jeefo,i przez to nie moge załączyć żadnego postala.Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?Zna ktoś rozwiązanie?
PS.Jeśli założyłem ten temat w złym miejscu,to prosze o przeniesienie.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2010, 12:24 przez Heroinka, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

08 lut 2010, 13:30

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ najprawdopodobniej owe pliki są zawirusowane.
Przeskanuj sobie cały twardy dysk za pomocą tego, być może ten wirus bardziej się rozprzestrzenił.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

08 lut 2010, 14:36

Albo logi z programów HiJackThis i np. GMER. Ale ja się na tym nie znam, na Forum - Instalki się znają na tym - sam kiedyś miałem problem z rootkitem. A poza tym to najpierw przeskanuj porządnym antywirem Postala, bo mi Avast nic nie wykrywa.
No i oczywiście poszukaj informacji o tym wirusie. Ja znalazłem takie info, że wirus powiększa rozmiar pliku .exe o 36 352 bajty. Co prawda strona nie chce wejść, ale takie info jest na Google. U mnie .exe P2StP ma 225 280 bajtów, a u Ciebie?
A, i ten wirus infekuje pliki .exe, więc gdy będziesz coś pobierał, aby usunąć ten syf, zmieniaj rozszerzenie na .com. I oczywiście, F8 przy starcie systemu - tryb awaryjny. Ale to info biorę z innych stron.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2010, 14:41 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

08 lut 2010, 15:01

Dobra,reinstal pomógl,ale wszystkie mody które mialem poszły w....I wiem dlaczego stary XP nie chcial dzialać-wszędzie miał jeef'ego,a jak zrobiłem kopie zapasową na pendrivie to wszystkie pliki exe. mialy wiry i Avast od razu je usuwał.A co do pirata,to nie mam.Legalnie kupiłem Postal 10th Anniversary(PostalX).Ok temat można zamknąć.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

08 lut 2010, 15:20

Instrukcja usuwania Jeefo

[ Dodano: 2010-02-08, 15:21 ]
No to Ci się będzie z przywracania systemu odradzała dziada jedna. To podstawa - usuwanie zapisów przywracania systemu.

Temat zamknięty
Ostatnio zmieniony 08 lut 2010, 18:15 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany